Ковельські легкоатлети здобули «золото» на обласному чемпіонаті

24 Травня 2018, 09:28
2632

У Луцьку проходив чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 року народження і молодших.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Переможцями змагань з бігу  на своїх дистанціях стали: Найдюк Павло – 200 м, Шпак Юрій, Кравчук Дарина – 400 м, Бурда Роман – потрійний стрибок.

У шведській естафеті «золото» здобули Найдюк Павло, Бурда Роман, Костюкевич Павло, Шпак Юрій. Серед дівчат 2 місце посіли Прокопчук Анастасія, Михалевич Софія, Мужилко Валерія, Кравчук Дарина.

Срібними призерами стали: Віндюк Владислав –  біг 100 м, Костюкевич Павло – біг 800 м, Вавринюк Ілля – потрійний стрибок, Михалевич Софія – стрибок у довжину.

У загальному заліку команда міста Ковеля посіла 3 місце, набравши 175 очок. Підготували легкоатлетів до чемпіонату тренери Повх Алла, Карпук Петро, Михайлюк Андрій.