Ковельська мерія ще й досі не виконала всіх робіт з ліквідації наслідків діяльності ветсанзаводу

24 Травня 2018, 14:24
2279

До заступника голови Волинської облдержадміністрації і депутата Ковельської міської ради Сергія Кошарука звернулися ковельчани, які проживають поблизу філії ДП «Укрветсанзавод», з приводу того, що вони й досі не забезпечені централізованим водопостачанням, хоч це входило до переліку заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на вищезгаданому підприємстві.

«Я прошу вас, Олег Олексійович, проаналізувати ситуацію, що склалася, бо ми ці роботи мали провести ще в минулому році. Надати інформацію про причини невиконання запланованих заходів та пропозиції щодо активізації роботи з метою її завершення», – звернувся Сергій Кошарук на сьогоднішній сесії міської ради до мера Олега Кіндера.

Запит сесія підтримала більшістю голосів. Не голосували, в основному, члени фракції ВО «Батьківщина».

Коментарі
24 Травня 2018, 17:59
А чого не пишете що на запит Товстига надав відповідь в кінці сесії.Головне пукнути?
24 Травня 2018, 18:01
Не голосували, в основному, члени фракції ВО «Батьківщина».Бо були в курсі по цьому питанню на відміну від інших.
24 Травня 2018, 18:12
товстига може пукати і після сесії, а новина про два ФАКТИ: проголосований депутатський запит і невиконані роботи
24 Травня 2018, 18:56
у кіндерлогів одна причина- не вистачило грошей. негайно потрібно добавити.
24 Травня 2018, 19:16
Ну так проср@ли у виконкомі мільйони гривень,які торік виділив Кабмін, нічого не зробили з централізованого водопостачання. Люди тепер зрозуміло скаржаться, а на сесії виправдовується Товстига. Кому потрібні ті побрехеньки? Грошей державних уже нема і роботи не виконані! Але головне, як пише Петро: "члени фракції ВО «Батьківщина»...були в курсі по цьому питанню "
24 Травня 2018, 19:29
Дорога вул. О. Бджілки розрита і не добудована ( була обіцянка весною зробити), лінія по сортуванню сміття де?, місто замизгане і не прибирається- тендери насовісті Товстиги, вересовські будиники в занепаді, міри не приймаються, сцена не добудована ( луцьксантежмонтаж прнивіз в Ковель Товстига). Чи не забагато на одного чиновника порушень?
24 Травня 2018, 20:34
В ковельській меріі всі є підораси і ті хто іі вибирав !
25 Травня 2018, 01:38
А де в Ковелі вулиця БДЖІЛКИ? Може сам Товстига там живе?
25 Травня 2018, 01:39
Не всі досиділи до кінця сесії. і не чули слів Товстиги. І той хто писав вочевидь також смився раніше. А шо?
25 Травня 2018, 12:53
товстига може пукати і після сесії, а новина про два ФАКТИ: проголосований депутатський запит і невиконані роботи