У Ковелі з магазину «винесли» елітний алкоголь

24 Травня 2018, 16:27
4713

За декілька днів у Ковелі скоїли три крадіжки елітного алкоголю. 

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Волинській області.

До Ковельських поліцейських звернулася керуюча одного із магазинів Ковеля та повідомила, що вчора, 23 травня, близько 16:00 години із прилавку магазину було викрадено пляшку віскі «JW ВІаск Label». Сума збитків становить 507 гривень.

Поліцейські оперативно встановили причетність до скоєння крадіжки 42-річного мешканця Любомльського району. Окрім цього, правоохоронці встановили причетність чоловіка до скоєння ще двох крадіжок алкогольних напоїв із цього ж магазину, зокрема, 2 та 21 травня. Сума завданих матеріальних збитків встановлюється.

За цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває слідство. Санкція статті  передбачає, зокрема, до п’яти років позбавлення волі.

Коментарі
24 Травня 2018, 19:34
Горілка - наш ворог. Тому ми будемо її безжалісно знищувати. А праця - наш друг. Тому ми її не чіпатимемо.
24 Травня 2018, 20:32
Запомніть всі один раз і назавжди єлитний напій є самогон !!
24 Травня 2018, 20:50
а якщо САМОГОН настояти на равах, то він любий коньяк елітний заткне за пояс. Колись куштувала Хванчкару. Ну і що, це ж звичайний прокисший віноградний сік. Ви б моє винце спробували. Ото справжне елітне.
24 Травня 2018, 22:45
напоі хоть вартують класу- ЕЛІТНІ? Бо вже й не знаєш де щось нормальне випити!
25 Травня 2018, 02:08
Більшість обніщавших українців явно не можуть собі дозволити купити елітне пойло за 500 грн. Так для чого це пойло виставляти відкрито в магазині ? Лише для того, щоб українці могли його вкрасти і принести мені в бар. Так не виновний той що вкрав елітне пойло, а виновні продавці, що його виставляють без нагляду на продажу.
25 Травня 2018, 10:33
Вкрав пляшку віски - 5 років тюрми.Вкрав мільойни - депутат. То якщо не вмієш красти то не берись!!!
25 Травня 2018, 11:15
А чи багато в місті магазинів де продається &quot;БЛЕК&quot;і чи є вони взагалі? Це не є через міру вишуканий алкоголь, і поціновувачів шотландських напоїв тут певно стількиж як і магазинів що їх продають. <br/>моя думка така- зараз дуже багато підробок типу &quot;блек левел&quot; , &quot;чігас рівал&quot; ........ які коштують в рази менше своїх оригіналів. Можливо продавець чи пп свідомо сказали чо пляшка була дорога, щоб частково перекрити свої недостачі.
25 Травня 2018, 13:51
Дуся, ти мої думки читаєш. Екстрасенс?
26 Травня 2018, 14:49
..підкажи де можна щось нормальне випити або придбати?