Судом накладено арешт на документи військової частини у Ковелі, де розкрадалося пальне

25 Травня 2018, 12:05
4956

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк розглянув клопотання заступника військового прокурора Луцького гарнізону майора юстиції Богдана Гончара у кримінальному провадженні № 42018030220000038 щодо злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 КК України, про арешт майна.

Видання Район.Ковель вже інформувало, що командування військової частини з Ковеля підозрюють у крадіжках бензину та дизпалива.

Як стверджує прокуратура, упродовж 2014-2018 років командування військової частини А2042 неодноразово привласнювало військове майно, а саме паливо-мастильні матеріали (бензин та дизельне паливо), призначене для потреб оборони, шляхом зловживання службовим становищем, яке виразилось у їх списанні без фактичного виїзду автомобільної техніки.

За повідомленням військовослужбовців, прокуратурі стало відомо, що з метою особистого збагачення та заправки власних транспортних засобів, командування планує в рейси вантажні автомобілі, які з території військової частини фактично не виїжджають, у зв’язку з чим, в такий спосіб здійснюють незаконне списання паливно-мастильних матеріалів, фальсифікуючи шляхові листи.

Ухвалою суду накладено арешт на шляхові листи, журнали виходу та повернення машин, накази командира військової частини А2042, які вилучені 11 травня заступником військового прокурора Луцького гарнізону Богданом Гончаром на підставі ухвали Ковельського міськрайонного суду від 25 квітня цього року.

Коментарі
25 Травня 2018, 18:12
А командира військової частини за державну зраду не посадили?
25 Травня 2018, 18:47
Його за підозру вже розстріляли!))) Повна дурь, що Осадчий таким займався. Там скоріше вояки свої гроші вкладували, щоб частина була боєздатна. а то гнида завелася і відволікає командирів від рішення задач.
25 Травня 2018, 19:55
відволікає командирів від рішення задач. Яких задач? По розкраданню військового майна під час війни на Сході України?
25 Травня 2018, 20:17
Придурок! Яке майно? Куплене на Привокзалці? Що ти тут дурницю малюєш!
25 Травня 2018, 21:16
Яке майно? А що бензин і солярку військові купують на Привокзалці?
25 Травня 2018, 22:41
І за тих совітів крали, і за цих крадуть... А за те, що крадуть під час російсько-української війни, тут я згідний з другим по номеру дописувачем, його за підозру вже розстріляти!
26 Травня 2018, 01:59
Скільки можна розкрадати
26 Травня 2018, 02:26
Осадчого хіба не арештували?
26 Травня 2018, 08:58
шукайте сліди злочину вверху. командир такої мілкої військової частини ніколи сам не приймає рішення про випуск автотранспорту. Щодня складається план виходу автотранспорту на наступний день, який затверджується вищим керівництвом. І частенько приїзджає БОС і заправляє машину по самі яй....я. Що ти йому скажеш? А винна завжди нижча ланка. Так що шукайте злочинця на вищих щаблях.
27 Травня 2018, 23:19
А ви запитайте в того, хто все це замутив - з прокуратури. Де він раніше працював? АГА! У тій же в/ч А2042 Гнида
28 Травня 2018, 16:30
А чому дехто з коментаторів так переживає, колишній чи не колишній військовослужбовець? Відкриття кримінальної справи це ще не доказ вини. Подальше слідство та суд все розтавить на свої місця. Якщо все робилося по букві закону тоді все буде добре. А то тут боти розходилися як ті хто "за" так і ті хто "проти".
28 Травня 2018, 16:30
А чому дехто з коментаторів так переживає, колишній чи не колишній військовослужбовець? Відкриття кримінальної справи це ще не доказ вини. Подальше слідство та суд все розтавить на свої місця. Якщо все робилося по букві закону тоді все буде добре. А то тут боти розходилися як ті хто "за" так і ті хто "проти".
30 Травня 2018, 10:48
Короче не актуально, ажіотаж по пльотці пройшов. Всі брехні розкриті. А тепер ми б почитали ,як на гаражах покрали майно .Що то було за майно?, яке дехто нібито чистими схемами привласнив. Навіть якщо і все в папірцях добре , здоровий глузд каже чому у тої людини стільки всього було? Хто постачає на базар списане?
30 Травня 2018, 11:07
Какати усі вмієм , а підтератись акуратно не всі.