Через Ковель перевозять російський газ

27 Травня 2018, 16:09
4908

Через Ковель у сторону Польщі рушило близько 50 вагонів-цистерн з російським газом.

Про це повідомив голова громадської ради при Ковельській міській раді Микола Печенюк у відео на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначає, що цистерни були промарковані логотипом «Сибур», який є найбільшим нафтохімічним і газопереробним холдингом у Росії. Окрім цього, були цистерни з газом інших російських фірм.

«Мені не зрозуміло, чому на п'ятому році війни, Росія заробляє мільярди, а потім тратить їх на озброєння, щоб забирати землі України і вбивати наших людей. Тому пане Президенте, якщо ви побачите це відео, попрошу, будь ласка, розібратися. Чому це російські вагони тут ходять... кожен божий день», – сказав він у відео.  

 

Коментарі
27 Травня 2018, 19:42
А як відноситься голова громадської ради до транзиту російського газу через українську ГТС в Європу ? В чому різниця ?
27 Травня 2018, 20:23
ох і недалекий той микола
27 Травня 2018, 20:57
ембарго, це для таких дебілів, як Печенюк.
27 Травня 2018, 20:58
не має чим зайнятись голові ради як рахувати скільки вагонів пройшло через ковель адже це гроші за транзит. ви вже зробили що країна загубила на транзиті всі гоші
27 Травня 2018, 22:07
у ці дні в Сенкт- Петербурзі проходив світовий економічний форум. на якому укладено різних угод з Російськими фірмами на мільярди доларів. У тому числі й бізнесменами США. А ви дурники тіштесь санкціями
27 Травня 2018, 23:52
да микола, мне очень хочется посмотреть где бы такие рогули как ты были если бы Россия действительно воевала с укропией.
28 Травня 2018, 00:15
Доки ти спиш, ольгінський пасивний гомосексуаліст, що прозвав себе денисом, випорожнюється на сайті.
28 Травня 2018, 00:19
ДЛЯ ТОГО АБИ НАПИСАТИ ПРО РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ НЕ ТРЕБА ЇХАТИ ДО ЗАЛІЗНИЦІ Й РАХУВАТЬ ЦИСТЕРНИ. ТРЕБА ПРОСТО ВІДКРИТИ ВЕНТИЛЯ НА ПЛИТІ, ПІДНЕСТИ ЗАПАЛЬНИЧКУ І ПОБАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТ. В КОНФОРЦІ ГОРИТЬ ГОЛУБИМ ПОЛУМ'ЯМ ВІН. РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ.
28 Травня 2018, 00:40
Розкажіть йому вже про газокомпресорну станція в с. Дубове.
28 Травня 2018, 01:34
Добре хоч колію не взірвав.
28 Травня 2018, 02:48
Микола думав,що це спирт і вирішив як в старі хороші роки заробити на кількох цистернах і податки сплатити за всі роки контрабандні і контрафактні- він же тепер патріот про державу дбає .
28 Травня 2018, 03:26
а ще подивіться як руські ВАЗИ КАМАЗИ ПАЗИ КАВЗИ нищать українські дороги!!!!!
28 Травня 2018, 11:50
Печенька зажабився, от якби я стільки спирту перекінув.
28 Травня 2018, 12:09
Хай салом рейки помаже, щоб поїзд не міг їхати.
28 Травня 2018, 12:50
А сам то Печонкін російське любить. Сяде в свою Волгу ГАЗ-21 сталінського дизайну і катається по місту рекламуючи тоталітарний автопром.
28 Травня 2018, 12:52
Путін гімнюк
28 Травня 2018, 13:15
Він завжди буде тупим прапором залізничних військ.
28 Травня 2018, 16:30
Да Микола, ото тебе твої друзі бютівцв опарафінили. Нічого, ти не падай духом.
29 Травня 2018, 00:43
Підтримую Миколу.Васильович ковельчани пишаються Вами що Вам доля Україні дійсно не байдужа!<br/>СЛАВА УКРАЇНІ!!!
29 Травня 2018, 02:24
Почитав Шо 95 подивився дякую всім за настрій
30 Травня 2018, 19:42
Коли всі повідомлення будуть модерувати? Коли українці почнуть ставитися один до одного з повагою, без агресії? Печенюк принаймні чимось займається, а деякі, яких тут більшість, сидять вдома на дивані і коментують кожну статтю, демонструючи власну обмеженість.
15 Серпня 2019, 22:36
Діванні чистоплюї. На себе в дзеркало подиаіться Хто ви є? Гавно.