У Ковелі скаржаться на п'яні компанії, які збираються під багатоповерхівкою

28 Травня 2018, 10:33
7468

Ковельчанка скаржиться на п'яні компанії, які збираються під вікнами багатоповерхівки.

Про це пише Ірина Куява на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук. 

«6.30 ранку! Трійця. І знову п'яна компанія! Тільки потепліло і на східцях з другої сторони будинку на Заводській 9, під вікнами людей збираються п'яні компанії. На зауваження розійтись не реагують. Та й іноді сидять такі неадекватні, що страшно навіть щось говорити. Під балконами влаштували туалет. А в жару всі розуміють, що це таке....», – пише жінка.

Ірина зазначає, що це дійство відбувається майже кожного дня і вночі.

«Колись було патрулювання, то хоч розганяли трохи. А зараз геть знахабніли. Я думаю,що ці п'яні крики заважають і мешканцям сусідніх будинків. В теплу пору року відпочити повноцінно вночі стало просто неможливо . Що робити????? Дуже хочеться вірити, що місцева влада зверне на це увагу і прийме якесь рішення!!!», – просить ковельчанка.

Вона також розповідає про реакцію поліцейських на дану ситуацію.

«Одного разу був випадок. Приїхало дві машини, включили на всю гучність музику і на капоті розпивали спиртне. Викликали поліцію. Приїхали після моїх трьх дзвінків десь через дві години. Разом з тими хлопями посміялись. Один з компанії сказав: «Я ж казав,що хтось визве. Але ми розберемось». Відійшли з поліціянтом. Видно заплатили. І на тому все закінчилось. Поліція поїхала задоволена таким викликом,що вдалось ще й заробити. І хлопці теж сіли п'янючі за кермо і поїхали. Ось так все відбувається в нас. Сумно», – каже Ірина.

 


Коментарі
28 Травня 2018, 13:38
а що гоаорити про привокзальну теріторію
28 Травня 2018, 13:56
Толерантність і терпимість! Основа основ сучасних європейських цінностей! Так що дивись, слухай і мовчи. Хлопці попід вікнами сидять на своїй Богом даній землі і ніхто не може ним заборонити проводити свій вільний час на свій розсуд. Співати і слухати музику. Підживлювати органічними відходами навколишнє природне середовище. Поліція з народом! Через те й задоволена. А для того аби не чути народну радість під вікнами спеціально придумано вікна із склопакетами. Закрив і порядок.
28 Травня 2018, 14:28
Відро води на голови!
28 Травня 2018, 14:28
Якщо поліція не реагує
28 Травня 2018, 15:24
Та й ти теж класний. Пробач - придуркуватий. Тобто, майже дебіл
28 Травня 2018, 15:27
В нашому дворі великою проблемою є малолітні які по всіх кутках забиваються курять і грають в карти.<br/>Молодь деградує.
28 Травня 2018, 15:33
Подивись на свої діти
28 Травня 2018, 15:41
В тому то й справа що за дітьми дивитись треба .<br/>А не те що роблять деякі екземпляри .
28 Травня 2018, 22:09
якщо батьки до ночі не цікавляться де їх малолітні діти,то коли підростуть-не плачте...Бур&quot;ян росте де хоче...Щось знову взялися за карти.Скрізь діти з картами
29 Травня 2018, 00:34
Ти подивись краще, що коїться у тебе в кацапській педерації
29 Травня 2018, 01:52
Це для тих, хто у Фейсбуці забанений передруки йдуть?
29 Травня 2018, 04:07
На володимирській те ж
29 Травня 2018, 09:16
Цікаво,чи ще є в поліції дільничні (участкові) поліціянти,які наводили б хоч якийсь порядок?!Патрульні лише на дорогах,бо там-можна гроші заробити?!
29 Травня 2018, 15:39
Вже і бухнуть нельзя