Ігор Пініс звинуватив ковельську «Батьківщину» в непорядності та брехні

30 Травня 2018, 10:39
Ігор Пініс 2701
Ігор Пініс

Як вже повідомляло видання Район.Ковель, двом кооперативам учасників АТО виділені земельні ділянки для будівництва у місті багатоквартирних житлових будинків.

У проекті рішення зазначалося, що автором документу є фракція «Батьківщина». Однак голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс каже, що проект підготував відділ земельних ресурсів міськвиконкому і мав від себе його подати на сесію.

«Тут «откуда не возьмись» з’являється фракція «Батьківщина». Тобто тупо замість відділ земельних ресурсів з’явилось «Батьківщина». Мотив, щоб подати на цю сесію, бо не вчасно – дурня. Невчасно подали купу рішень – і вони розглянуті на сесії без підпису ВО «Батьківщина». Окрім цього існує домовленість: для запобігання зловживань та корупції у земельній сфері всі питання по землі готує виключно земельний відділ виконкому. На жаль, тут знову знівельовані досягнуті напрацювання у сфері прозорості та подоланні корупції», – написав Ігор Пініс у Фейсбуці.

За його словами, попередню згоду на виділення землі підписали усі депутатські фракції Ковельської міської ради. Мовляв, ніяких проблем тут бути не могло.

«Як висновок – голий піар та зловживання тим, що виконком та секретаріат ради знаходяться під контролем «Батьківщини». Чи важлива ця надписка особисто для мене? Ні. Просто, коли робиться гарна справа – на першому місці має бути порядність і правда», – заявив він. І додав: «…як важко приймати правильні рішення для людей, коли дехто… тут було б гарно на французькому… але ж політкоректність… виявляться занадто розумними сідничною групою м’язів».

Коментарі
30 Травня 2018, 14:54
А Пініс хотів собі медаль, хай укроп розбирається зі своїми , хто в Росію їздив!!!
30 Травня 2018, 15:18
той жит пархатий Пеніс вже замучив своїм піаром. все ходить з тим петухом шизофреніком косцоватом. да чоботи пара
30 Травня 2018, 15:26
А третій чобіт - Галя!)))
30 Травня 2018, 16:08
Чого ви так нервуєтесь за Галю Стасюк, Пініса, Роїк. Говориться про конкретну ситуацію з поданням земельного проекту. І ще дуже хочеться побачити перекошені морди ліца ковельських бютівців, коли про земельні оборудки бютівця зі стажем Конащука дізнається Юлька. БЮТ - ТИ РЕАЛЬНО ДІСТАВ КОВЕЛЬЧАН!!!!
30 Травня 2018, 18:40
Як би це Пініс зпропонував то булаб ПЕРЕМОГА. А так чорна ЗРАДА!!!.
30 Травня 2018, 18:56
Пинис то туда лізе то то з Туда вилазить на те він і пинис
31 Травня 2018, 02:23
Укроп ще гірше Батьківщини
31 Травня 2018, 02:38
Скоро Бєня кине укріп - то куди піде пінис?
31 Травня 2018, 14:41
Назад в Батьківщину, Як і Галя звідки і вийшли.
31 Травня 2018, 17:56
ЮЛЯ буде йти у Президенти !!!!!!<br/>Треба ж показати що партія Батьківщина, щось грандіозне зробила для людей!
31 Травня 2018, 17:56
ЮЛЯ буде йти у Президенти !!!!!!<br/>Треба ж показати що партія Батьківщина, щось грандіозне зробила для людей!
31 Травня 2018, 20:10
СИМАНЕНКА-наш президент!
31 Травня 2018, 21:43
Як вже дістали оті балаболи піарщики !!! Що в місті вже всі проблеми вирішені і лишилося лише зясувати хто більше корисних пропозицій вніс ? Ганьба і одним і іншим.! Пропоную на виборах не голосувати ні за білосердечних, ні за олігархічних.
31 Травня 2018, 21:48
двом кооперативам учасників АТО виділені земельні ділянки для будівництва у місті багатоквартирних житлових будинків.Пініс ти краще розкажи як ти сварився за ті кооперативи з АТОшніками ,було чути на всю міську раду.
01 Червня 2018, 08:03
Все прапало