Лікаря з Ковеля звинувачують у смерті чоловіка

30 Травня 2018, 18:00
9218

У Старій Вижівці лікаря і медсестру звинувачують у ненаданні медичної допомоги, через що помер чоловік поважного віку.

Про це пише Перший канал соціальних новин з посиланням на допис Олексія Люклянчука у групі «Старовижівщина» у Фейсбук.

Зокрема, чоловік зауважив, що у старовижівський лікарні лікар-анастезіолог Пірог Богдан Михайлович (він проживає у Ковелі) та медсестра Шава Алла Володимирівна на приймальному відмовлялися приймати дідуся з відкритою черепно-мозковою травмою голови.

Чоловік стверджує, що медики обзивали старенького «бомжем». Зранку дід упав у кому від шокового болю, – додає дописувач. Зрештою, старенький не вийшов із коми і помер.

Коментарі
30 Травня 2018, 22:42
Такого лікаря , як Пирога потрібно не приймати в жодну лікарню , бо такий анестезіолог відправляє пацієнтів тільки на той світ!!!!!!!!
30 Травня 2018, 22:47
перед тим як прийняти паціента влікарню, лікар повинен перевірити кишені. Чи є що заплатити за лікування.
30 Травня 2018, 22:53
До чого тут реформи , накопай в Ковелі поїхав у Вижву людей убивати
30 Травня 2018, 23:14
Ти коли останній раз був у лікарні?
31 Травня 2018, 02:10
Це моя безкоштовна первинна та екстрена допомога в дії. Міцного вам здоров'я!
31 Травня 2018, 13:40
це геноцид українського народу. Освітня реформа має на меті виростити дебілів, які могли б тільки відшукати своє прізвище в списках на пайку хліба за каторжну роботу на пана, медична реформа має на меті ціль- виживе той, хто має здоров"я і гроші на лікування.. Безробітним, малозабезпеченим, тяжко хворим дорога одна- машзавод 3.
03 Червня 2018, 03:19
Можна подумати що до медичної реформи в нас була безкоштовна медицина. Зараз хоч ліки по рецепту можна безкоштовно взяти і в лікарнях з'явились хоч якісь препарати. Реформа не вигідна тим хто кишені собі напихав.