Як у Ковелі закінчують будувати унікальний комплекс під відкритим небом

31 Травня 2018, 15:00
5479

У Ковелі завершується будівництво літньої естради. Об’єкт мають здати в середині червня. 

Частина заходів на день міста уже буде проходити саме тут, про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

У Ковелі виріс новий сучасний комплекс під відкритим небом. Це велика сцена та глядацький майданчик. Є тут спеціальні гардеробні, просторі підсобні приміщення, санвузли. Також встановили огорожу та світильники

Як зазначають у дописі, генпідряднику — будівельній компанії «Луцьксантехмонтаж 536» — залишилось виконати невеликий об’єм робіт. Це влаштування парапетів, фарбування, укладання підлоги на сцені, монтаж паркану. Внутрішнє оздоблення уже теж майже завершене.

Міський голова Ковеля Олег Кіндер сподівається, що для митців це буде чудовим подарунком.

«Хочеться вірити, що тут часто відбуватимуться різноманітні заходи, що ця сцена зустрічатиме знані колективи не лише нашого міста, але й України. Думаю, уже перші концерти дадуть нам зрозуміти, що ми працювали не марно», – зазначає мер Ковеля.

Коли розпочиналось будівництво літньої естради, у жовтні 2016 року, то планувалось його завершити вже наступного року (2017, - ред.).
 

«Довше, як думали, вели роботи на об’єкті. На це є об’єктивні і суб’єктивні причини. Все-таки, коли відбувається у місті таке масштабне будівництво, то варто все зробити якісно, надійно, не поспішаючи. Тут і кошти довелось додаткові шукати і, звичайно, більше минуло часу як передбачали. 






Коментарі
31 Травня 2018, 18:07
нахлєбників та прихлібателів забагато. Тому й прийшлось шукати додаткові кошти. Заправку на Варшавській за 2 місяці побудували. Та й об"єм будівництва рази в три більший. Просто там не був керівником будівництва наш головний хапуга з комунального відділу.
31 Травня 2018, 18:08
парапет, підлога, паркан.. А сидіти на чому? на бруківці?
31 Травня 2018, 18:19
Ото бабла намили. Таке уродство зробити потрібно талант мати.
31 Травня 2018, 18:20
З яких пір літня естрада стала комплексом? Чи вона коштує як цілий комплекс споруд?
31 Травня 2018, 18:44
так там туалет є
31 Травня 2018, 20:03
Будуть Мавпа показуватиа в клітці
31 Травня 2018, 20:17
безтолкова річ в наш час цей псевдо-комплекс
31 Травня 2018, 23:15
Реально а де лавочки для присісти. 90% відвідувачів тих концертів то є пенсіонери. Лише їм цікаво як виступає фіг зна хто місцевого розливу
01 Червня 2018, 12:06
і в чому унікальність? Краще б зробили каток критий, щоб зимою можна було на ковзанах кататись, та і кошти якійсь би надходили, чи аквапарк
01 Червня 2018, 20:50
Це не унікальний комплекс. Це багатомільйонне безглуздя. По-перше, сцени об'єктів такого призначення повинні бути закритими від переважаючих вітрів з трьох сторін. По-друге, покрівлі літніх естрад повинні закривати поверхню підлоги сцени від дощу з врахуванням максимального вітру та відповідного кута падіння дощових крапель. По-третє, при проектуванні та будівництві літніх естрад та відкритих театральних сцен враховується кут падіння сонячних променів як на виступаючих артистів так і на глядачів. В цьому "Унікальному Кіндер-комплексі" цього немає і близько. Сумно. Бо помічається "унікальна" традиція кіндерового будівництва. Спочатку встановили памятник містам-побратимам Ковеля. Через два роки на цьому памятнику вирізали табличку-вказівник "Ржев". Потім встановили пам'ятник Борцям за Волю України. Через рік він весь покрився тріщинами по всіх швах. Через трошки часу встановили Мандруючу Книгу, яку з ганьбою перенесли на територію гімназії. І це все лише на відстані 200 метрів по бульвару Лесі Українки. А по місту загалом? Це ж десятки мільйонів коштів платників податків викинуто на вітер! Тепер ось "Унікальний комплекс безглуздя". Добре живемо, якщо маємо кошти, що викидаються бездумно. Слава Україні!
03 Червня 2018, 03:33
З такими людьми як ви, нічого і не збудуєш. Все не так, все погане, а ви xоть щось для міста зробили? Тількі бутилкі з під пива і сємочкі налускані біля лавок і парапетів лишаєте. Неподобається сцена? Зробіть кращу. Ні один мер Ковеля того не зробив за стільки років, а Олег Кіндер дійсно оживив і зробив ще гарнішим наш Ковель. Сцена, памятники, книжкова лавка, бруківка в центрі міста і по дальніx вулицяx аж навіть на Ватутіна в двораx лежить бруківка, xай з допомогою Іваxіва але в нас є набережна, дитячі майданчики, що вам ше невистачає? Чому попередні мери цього не зробили?
03 Червня 2018, 03:33
03 Червня 2018, 12:30
А ніхто і не каже, що погано все. Благоустрій прибудинкових територій-добре (за умови якщо бруківка якісна), реконструкція мосту по вул.Незалежності-чудово! Набережна-напівдобре, бо з часом там має бути вулиця (дивіться генплан ковеля та публічну кадастрову карту) і весь відпочинок на набережній буде зведено нанівець! А відносно попередніх мерів, то запитайте у Бойка, Шевчука, Кошарука що вони зробили для Ковеля. Впевнений, що вони нададуть список хороших справ далеко не менший а можливо навіть більший, ніж у Кіндера за неповних дві каденції. Слава Україні!