Повідомили, де у Ковелі хочуть збудувати п'ять багатоповерхівок

01 Червня 2018, 14:00
5647

У Ковелі в районі Держлісгоспу планують збудувати п'ять багатоповерхівок

Відділом архітектури і містобудування розроблено Детальний план території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Данила Галицького (вул.Холмська-Держлісгосп), – повідомляє КовельPost

Територія знаходиться у західній частині міста Ковеля поблизу південно-західного промислового району, орієнтовна площа її становить 1,97 га.

Тут пропонується розмістити п'ять п’ятиповерхових житлових будинків з вбудованими закладами обслуговування. У будинках передбачається влаштувати 291 квартиру загальною площею 19375 м². Загальна площа приміщень громадського призначення 975 м².

 


 

Існуючу мережу вулиць буде збережено. До нових будинків влаштують проїзди шириною 6 метрів та тротуари шириною 1,5 м. Заплановані й стоянки для тимчасового зберігання автомобілів на 85 місць.

Постійне зберігання автомобілів передбачається на спеціально облаштованих майданчиках в межах пішохідної доступності. Заїзд на територію житлової забудови здійснюється із вулиці Глібова. 

 


 

Мешканці будинків матимуть індивідуальне опалення у квартирах, централізоване водопостачання та водовідведення, а також газо- та електропостачання. 

 


 

Зовнішнє освітлення території має бути виконане консольними світильниками з енергоощадними LED-лампами, встановленими на опорах покращеного архітектурного вигляду, висотою до 8 м.

 


 

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація», а також містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел. 6-17-39 з 24 травня 2018 року по 25 червня 2018 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73. 

Пропозиції приймаються до 25 червня 2018 року.

Коментарі
01 Червня 2018, 19:43
Там болото, сваї треба спочатку бити,при совєтах там рік сваїбили де мала бути сільмашівська поліклініка
01 Червня 2018, 20:59
Якийсь черговий владний ідіотизм. Детальний план розташування кварталу ІНДИВІДУАЛЬНОЇ житлової забудови, яким передбачено будівництво БАГАТОПОВЕРХОВИХ житлових будинків. Паранойя...
01 Червня 2018, 23:36
А коли нарешті в перший з цих будинків дадуть газ. Сайт пише ледь не щотижня як гарно все здається в парковому кварталі. А от люди ще з січня живуть без газу.
01 Червня 2018, 23:44
От тому де розповідають про парковий квартал завжди відключені коментарі!!!!!
01 Червня 2018, 23:44
Парковий квартал - отстой!
01 Червня 2018, 23:58
Там реально болото, а будиночки такі, наче без фундаменту, довіри немає.
02 Червня 2018, 00:40
Дивні ви люди не були не бачили тільки язиками "чешете", газ там є сама бачила, а з місцевістю та болотом проблем взагалі немає так як при теперішніх методах будівництва та гарною гідроізоляцією на болото як ви кажете взагалі зважати не потрібно і це не тільки про Парковий квартал а й про деякі новобудови можна сказати .
02 Червня 2018, 01:24
Постійне зберігання автомобілів передбачається на спеціально облаштованих майданчиках в межах пішохідної доступності. А це де???????????????????????????????????????????? Де парковка в межах пішохідною доступності??????????????? Чистої води відписка для галочки.
02 Червня 2018, 01:57
Південно-західний промисловий район.... Це точно в Ковелі? Ви що там курите, не простіше сказати -район колишнього Сільмаша? Ато люди дійсно подумають, що у нас розвинутий промисловий центр.
02 Червня 2018, 03:04
Крутий будинок))) в одних квартирах є газ, а в інших немає)))) <br/>Квартал будується і ще судячи з плану будуватися буде довго... а поки все не завершиться спокою там не буде