Ковельські лікарі врятували людину із ножовим пораненням у серце

04 Червня 2018, 18:16
Лікарі 10295
Лікарі

У ковельській лікарні рятували пацієнта з ножовим пораненням у серце.

Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Зокрема, бригадою лікарів ЦРЛ Ковельського МТМО проведене складне відкрите оперативне втручання на грудній клітці з ушиванням рани серця з приводу ножового поранення з ушкодженням перикарду, міокарду лівого шлуночка, діафрагми та лівобічного гемотораксу.

Стан пацієнта стабільний, – зазначають лікарі.

 



Витягнутий ніж
Витягнутий ніж

Коментарі
04 Червня 2018, 23:32
молодці
04 Червня 2018, 23:34
Честь і Хвала!!!!!
04 Червня 2018, 23:40
А чому не пишуть скількох "залікували"? Чи це псує статистику?
04 Червня 2018, 23:40
А чому не пишуть скількох "залікували"? Чи це псує статистику?
05 Червня 2018, 00:42
Сьогодні випадково чув від його дружини (розповідала іншій жінці), що стан погіршився і лікарі сказали готуватись до найгіршого
05 Червня 2018, 01:11
Пишіть правду до кінця. Пацієнт сам собі ножа в серце засунув аби уникнути суду. І я не подивуюсь якщо з нього не взяли жодної копійки аби врятувати. А з інших пацієнтів без бабла і пальцем не поворушать
05 Червня 2018, 02:00
Готуватись до найгіршого - до пошуків коштів, щоб заплитити за операцію, за розтин, а потім ще й за поховання.
05 Червня 2018, 02:18
Судячи по фото, там справжніх хірургів тільки два - Мазурок, заввідділенням і Велемчаниця, власне лікар-хірург. Цей міг зробити будь-яку операцію, хірург від Бога і прекрасна людина. Якби не він - багато з моїх знайомих давно були б в краях вічної охоти. <br/> Щодо &quot;залікувати&quot; це не про нього, там є Петруки, Самчуки ф т.д. Щодо Мазурка поганого чи доброго сказати не моу, бо не знаю.
08 Червня 2018, 02:05
Знаю Велимчаницю як гарного спеціаліста своєї справи ще з залізничної лікарні.Слава Богу що є такі хірурги.Золота людина.
24 Жовтня 2020, 15:11
Велимчаниця-прекрасний лікар і людина, чого не скажеш про відомого хапугу Мазурка.
24 Жовтня 2020, 15:11
Велимчаниця-прекрасний лікар і людина, чого не скажеш про відомого хапугу Мазурка.