Олег Кіндер придбав для виконкому відеопанель за 16 тисяч гривень

06 Червня 2018, 11:00
2904

Виконавча влада міста Ковеля дбає про покращення умов своєї роботи. З цією метою 30 травня було придбано відеопанель за 16 тисяч 200 гривень.

Як свідчать фінансові документи, виконком Ковельської міської ради перерахував вищевказану суму за товар підприємцю з міста Шостка Сумської області, який займається, згідно даних державного реєстру, виробництвом комп’ютерів і периферійного устаткування.

Нагадаємо, що у травні виконком придбав кондиціонери за 15 тисяч 700 гривень, а управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства купило для себе крісла за 11 тисяч 770 гривень.

Коментарі
06 Червня 2018, 14:40
і що він нею буде відеопанелити? парнуху дивитись?
06 Червня 2018, 15:52
Так не за власні кошти а за кошти ковельчан... То можна.
06 Червня 2018, 17:05
Двірникам дорожникам за травень лишив без зарплати немає в місті грошей на тих три двірника що безкоштовно ішачать по Незалежності а на цяцьки кондиціонери бобла є бандота та злодюги
06 Червня 2018, 17:41
грошей двірникам нема, бо не провели тендер і невідомо коли проведуть. Верес за===с===рав всю справу.
06 Червня 2018, 17:44
а ви його і не проведете, поки Товстига не поверне гроші, які йому були дані на хабар, щоб Верес вигідно вигав тендери. Але вийшов промах. І тепер все зависло. Так що і не надійтесь двірники та тендери. Вони сві будуть запартачені.
06 Червня 2018, 19:27
правильно. дехто жирує, морду наїдає, хату вибудовує, а двірники з голоду пухнуть. Де справедливість. І чи будуть покарані винні?
06 Червня 2018, 21:13
Скільки переплатили?
07 Червня 2018, 00:03
Така відеопанель коштує 300$ - 2 дні назад купував
07 Червня 2018, 00:17
такого зброду як зараз в органах виконавчой влади не було вже рокив 100 Йосип Виссарионович в гробу перевертаеться,дивлячись на таких управлинцив
07 Червня 2018, 00:29
Оце так наші керівники готуються до святкування 500-річчя отримання Ковелем Магдебурзького права?!По вул.Театральна з кожного боку по метру піску ще з зими...
07 Червня 2018, 13:36
Коли Ковель отримав магдебурзьке право піску було набагато більше по вулицях. Міська влада хоче відтворити історичні події і створи автентичну атмосферу. Тому не прибирають пісок не ремонтують покриття доріг. Тому можновладці ведуть себе як пани та князьки задрипані. Усе як колись.
07 Червня 2018, 14:33
скакали- скакали і наскакали