ФЦ «Ковель-Волинь» достроково став чемпіоном Волині

08 Червня 2018, 16:00
5842

У середу, 6 червня, гравці ФЦ «Ковель-Волинь» відіграли передостанню календарну гру ДЮФЛ Волині Вищої ліги з командою «Агропродукт» із міста Горохів.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Турнірна ситуація складалася так, що команда ФЦ «Ковель-Волинь» була попереду на одне очко від суперників з Горохова, а тому перемога в цьому матчі гарантувала ковельчанам чемпіонство в сезоні 2017–2018 років.

З перших хвилин наші футболісти заволоділи перевагою і Назар Дрегель завершив одну з атак голом. На жаль, не використавши декілька моментів, хлопці пропустили контратаку і суперник зрівняв рахунок.

У середині першого тайму гравці Футбольного Центру забивають ще один гол у ворота гостей (відзначився Владислав Шулипа).

Перший частина матчу завершилась з рахунком 2:1.

У другій половині гри юнаки ФЦ «Ковель-Волинь» захопили ініціативу і довели, що чемпіонство поправу належить їм.

Впродовж другого тайму відзначилися Владислав Шулипа і Артем Ющук, встановивши кінцевий результат матчу – 4:1.