У військовому ліцеї у Ковелі пролунав Останній дзвоник

10 Червня 2018, 16:07
20689

У суботу, 9 червня, вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у Ковелі святкували Останній дзвоник. 

Про це повідомляється на сторінці колишнього мера Ковеля та голови депутатської фракції «Солідарність» у Ковельській міській раді Сергія Кошарука у Фейсбук. 

«Відзначив внесок кожного з них у розбудову та догляд Ковельського відділення, їх праця важлива для розвитку закладу. Хлопці та дівчата допомогли одне одному стати кращими. Робота вчителів та вихователів відзначається батьками, адже їх діти стають справжніми громадянами України, знають зміст і цінність понять: Держава, Рідна земля, Родина, Мати й Батько, Людина!», – написав він у дописі.

В міжнародний день друзів Сергій Кошарук побажав ліцеїстам гартувати та зміцнювати свої дружні стосунки, щоби можна було й в майбутньому дружити та покладатися один на одного. «Особливі слова вдячності начальнику Волинського військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні Павлу Боснюку, який взяв на себе важку ношу відповідальності за дітей, за вчителів, за державу!», – йдеться у дописі.

 




Коментарі
10 Червня 2018, 23:59
Вчи мову! Розмовляй українською, тоді можливо мізки провітриш від рашапрапаганда.
11 Червня 2018, 00:13
Козломорде створіння їдь нахрен до путлера і там разгаварівай - а тут не смерди!
11 Червня 2018, 00:16
Дружище, я сам решу куда мне ехать и где мне быть. Так что завали свое нацистское ебало
11 Червня 2018, 00:26
Дружіще тобі, підар ,покойнік моторола і такий же козломордий захарченко! А козломорде створіння нічого крім мата вже висрати не може?Дивись бо спермою своєю захлибнешся!
11 Червня 2018, 00:58
Ти підар кончаний закрий рота бо ваняє нєхір коментувати записи тут путіну пиши ви два чобота пара!!!хахаха
11 Червня 2018, 01:27
А з яких пір гандони розмовляти почали? Це якийсь переворот в науці відбувся. Пеця це не вся Україна. А юнаки згодом будуть захищати свою Батьківщину. На жаль ти в цій країні не прижився і їдь звідси на Схід там твої родичі по члену такіж гандони.
11 Червня 2018, 01:36
Та будуть захищати від таких козломордих як ти!
11 Червня 2018, 01:40
ДНерія і лугандонія це козломордий не юго восток. Вчи географію!
11 Червня 2018, 01:43
Так запад тоже не украина
11 Червня 2018, 02:06
Так якого милого ти тут на заході смердиш?
11 Червня 2018, 02:20
Тиць - пиздиць.
11 Червня 2018, 08:40
Такий сміливий ти! То може познайомимося? Відкрий, як кажуть, лічико, Гюльчатай!
11 Червня 2018, 11:53
Конечно познакомимся, всему свое время
11 Червня 2018, 13:16
Та воно ж сцить і каже що дощ.
11 Червня 2018, 22:28
Ну во-первых, воно - это ты, а во-вторых если такого типичного волынского рогуля "ссать" - то стоять не будет. Так что не льсти себе дегенерат.
12 Червня 2018, 23:22
Так ти ще і збоченець!