Ковельчани нарікають на затоплені підвали

13 Червня 2018, 11:00
4149

Мешканці Ковеля скаржаться на те, що в дощ їхні підвали заливає водою.

Зокрема, про це написав у Facebook Oleksandr Shilyuk.

«Живемо на першому поверсі по вулиці Залізнична. Підвал вже декілька років затоплений, то прориває трубу, то каналізація декілька днів забита і усе з неї тече в підвал, або ж просто дощ іде і чомусь весь підвал затоплює .

В квартирі жахливий сморід. Маємо однорічну дитину, яку в зв'язку з даними обставинами змушені завезти до бабусі. Як у мене і дружини, так і у сусідів часті головні болі, розлади шлунку.

Звернення в ЖКГ 1 як особисті так і заяви у тому числі і групові жодного результату не дають. Останній раз приїхала бригада, побачили що з трубами усе гаразд і не дивлячись на сморід і те що води по коліна сіли в машину і поїхали», – ідеться в дописі.

«Теж саме по вул.Мєчнікова 2.Квартири гніють, грибок.Діти часто хворіють. Вода у підвалі сходить на пару місяців у жарке літо. ЖЕК відповідальності не несе», – додала Людмила Лазоркіна-Бобер у коментарях.









 

Коментарі
13 Червня 2018, 14:30
Звертайтесь в МЧС. ЖЕК туди воду не заливав. Це грунтові води. Потрібно робити водовідведення.
13 Червня 2018, 16:52
комунальний відділ міської ради взагалі усунувся від вирішення господарських проблем міста. Товстига, ти коли наведеш порядок? Чи вам вже гроші халявні так очі затьмарили, що ви перестали помічати елементарні речі, а мізки ваші перестали сприймати реальність життя?
13 Червня 2018, 17:46
Я сказала - не буду відкачувати воду з підвалів, бо не хочу! І мене ніхто не заставить. Ваше діло платити те, що я намалюю вам в рахунках. А куди я подіну гроші, не ваше собаче діло.
13 Червня 2018, 20:11
Ця пані памідорова грубіянка!
13 Червня 2018, 20:56
це лайно ллється з неякісних труб які потрібно було вже дуже давно міняти
14 Червня 2018, 01:33
як сказав один міністр- Менше жерти треба. Будете менше жерти, не буде лайно з труб витікати.
14 Червня 2018, 01:36
Мінрегіон у листі від 29.07.2015 р. № 8/9-2218-15 роз’яснив деякі нюанси фінансування робіт із капітального ремонту будинку. Так, проведення капітального ремонту будинку та його фінансування є обов’язком співвласників багатоквартирного будинку (власників квартир і нежитлових приміщень у цьому будинку) відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII.------------ так що відчепіться.