У Ковелі зростуть тарифи на водопостачання

14 Червня 2018, 16:09
5179

Сьогодні, 14 червня, на засіданні виконкому про зміну діючих тарифів «Ковельводоканалу» шляхом коригування, про причини говорила економіст підприємства Лариса Тарасова.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Зокрема, вона сказала, що це зумовлено збільшенням ціни на електроенергію – понад 20 %, здорожчанням пального – понад 50-60 %, солі для знезараження води – на понад 50%, збільшенням фонду оплати праці – майже 9%. Крім того, зросли податки на державному рівні, які сплачує підприємство – екологічний, земельний та збір за спеціальне використання водних ресурсів.

Члени виконкому підтримали рішення, яке набуде чинності через 15 днів з часу його опублікування в газеті «Вісті Ковельщини».

Відповідно тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення зростуть на 14%: водопостачання – на 91 копійку за 1 м³, водовідведення – на 1 гривню 8 копійок (без ПДВ).

З врахуванням ПДВ (+20%), споживачі багатоповерхової житлової забудови, котрі користуються централізованим водопостачанням і водовідведенням платитимуть за 1 м³ води - 7,944 грн. Водовідведення коштуватиме – 12, 252 гривень. У тарифі для споживачів багатоповерхівок враховано плату за обслуговування внутрішньобудинкових систем.

Мешканці приватного сектору платитимуть трохи дешевше, оскільки не мають внутрішньобудинкових систем. Таким чином вони отримають у платіжках наступні цифри: за водопостачання — 7,548 грн за 1 м³ води, водовідведення коштуватиме 11,628 грн. (з врахуванням ПДВ).

 


 

Коментарі
14 Червня 2018, 19:23
Аби Федосючці було добре
14 Червня 2018, 19:24
і для чого я скакав як дурень
14 Червня 2018, 21:57
Правильно зробили
14 Червня 2018, 22:48
Тобі і скакати не потрібно, ти і так - дурень!
15 Червня 2018, 00:20
Сука застрелити того Рибачка,Кіндера і всю ту піздоту....<br/>Коли вони уже понажираються???
15 Червня 2018, 00:56
Хай живе БЮТ! Голосуйте за Тимошенко Юлію і буде у Вас вода по 100 і газ по 12000 грн.
15 Червня 2018, 07:06
люди добрі та розберіться про той укроп. зайдіть до них в гості в офіс - все з мрамуру як в музеї і приміщення вони арендують в тогош самого рибачка. це звичайна олігархична партія яка вас опкрадала 27 років а ви їй оди співаєте. ви люди геть здуріли
15 Червня 2018, 09:08
підвищення тарифів на воду означає те, що ніхто й не збирається займатись ремонтом мереж, заміною труб, магистралей. Просто всі проблеми знову вирішать за наш( споживачів) рахунок. ось і все. Містом керує банда. До речі- а чому на посачання води не проводиться тендер. так само як і на тепло. Це ж такі самі послуги населенню, як і жеківські. Шановна прокуратуро, ви собі таке питання не задавали?
15 Червня 2018, 23:29
Ганьба !!! Наша демократична (майданута )влада - в рази більше знущається з своїх громадян ніж це робила&quot;бандитська&quot;. Дуже просто , підняти ціни... Складно щось корисне зробити для людей. Кстаті вони також хочуть ,щоб за повірку лічильників знову платили люди в розмірі - 217грн. Є Постанова уряду №474 від 08.07.2015р. якою визначено ,що це робиться за рахунок того хто надає послуги. ( Тобіш - водоканал !!!)
16 Червня 2018, 18:04
многа букав. а хрін той самий.
17 Червня 2018, 02:43
Таки домоглись! Слава Україні! Жорстоку злочинну владу з драконівськими тарифами скинули геть!<br/> Хай живе торжество демократії! Кожному - що заслужив! Скачімо вище, ще вище браття! Нас не поставлять на коліна москалі, Путін х...ло! Одобряєм політикеу БПП! Вимагаєм ще більших тарифів, все віддамо, всремось назло москалям! Героям слава!