У Ковелі водії маршруток не хочуть задарма перевозити матерів загиблих АТОвців

15 Червня 2018, 15:00
5051

У Ковелі водії маршруток ігнорують права матерів загиблих АТОвців. Вони відмовляють їм у безкоштовному перевезенні.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

«У нас сьогодні були збори громадської організації родин загиблих. І ми вирішили провести маму загиблого Ольгу Ринкович в село Майдан. Просто підійшли до автобуса. Якраз зайшов водій і ми вирішили запитати чи провезе він нашу маму загиблого, сьогодні, бесплатно додому? Він сказав: «Ні. Не провезу. Тому що я не можу всіх возити безплатно», – розповідає Людмила Данилевич.

 

 

Коментарі
15 Червня 2018, 19:16
Водій все правильно сказав.
15 Червня 2018, 20:01
Водія та власника маршрутки в АТО. Воєнкомату слабо занятись.
15 Червня 2018, 20:15
Казав кажу і буду казати. Ковельська міська рада має прийняти рішення про відмову послуг приватних перевізників. у Ковелі на базі АТП 10706 має бути створена окрема колона автобусів Державного комунального транспорту. Так званий горе мер Кіндер має думати про створення Державного комунального транспорту в місті Ковель. Працювати з банками про відкриття зізингової лінії на закупку повнометражних великих міських автобусів.
15 Червня 2018, 21:08
До чого тут мер, місто і міська громада? Держава дала пільги? Нехай тоді держава дасть фінанси ці пільги забезпечити. А поки держава зневажає своїх пільговиків, то візьми в лізинг автобуси і вози хоч усіх пільговиків. В чому справа?
15 Червня 2018, 21:13
А ти сам у вОЄНкомат сходи, вилупку. В АТО, яке вже не існує, може правильно українською говорити тебе навчать, бо там що з одної, що з другої сторони тріщать москальською.
15 Червня 2018, 21:23
чого ви до водія доколупались? є кіндерлог, є пікінес. ось всі питання туди. Водій на роботі. Нехай продажна міська влада видасть талони на проїзд, або гроші тим, хто це заслуговує і всі питання знімуться.
15 Червня 2018, 22:22
Водій бидло!!!!!!!
15 Червня 2018, 23:14
Хай покажуть у сюжеті все як було,бо вирізали все що можна,і виставили водія винним!! А насправді,він прямо в тієї мами загиблого запитав чи вона хоч один раз звернулась до нього з посвідченням,або просто запитала чи провезе маму загиблого!!! Вона на камеру оператора відповідала,що до водія з цим питанням не зверталась!! То чому діставали водія?? Саме ця жіночка не одноразово возила мішки з картоплею,і водій завжди зупинявся їй біля її будинку,просто по-людськи !!
15 Червня 2018, 23:33
А що по цьому питанні скажуть наші реформовані правоохоронці ??? Це їх кусок хліба , нехай слідкують за дотриманням законів держави ...
16 Червня 2018, 00:21
До чого тут міськвлада до рейсів поза містом?
16 Червня 2018, 01:28
Якщо ви такі розумні <br/>Якщо загинув син в ато <br/>То батькам надається 50% знижка на проїзд <br/>А не безкоштовний <br/>Тим більше багато водіїв таких осіб возить безкоштовно
16 Червня 2018, 02:26
А ,,проводжаючи,, не могли собрать деньги на билет? Разобрались бы? Водитель виноват? Кого еще назначили виновными? Организаторы собрания почему не позаботились о деньгах на доезд? Не входило в смету пиара?
16 Червня 2018, 10:18
Все залежить від людянності а такіх дуже мало
16 Червня 2018, 17:32
водій бидло хай піде повоює або втратить дитину і тоді взнає ціну 4 гривням
16 Червня 2018, 19:28
пільговий проїзд для всіх категорій знято тепер міська района влада мае компенсувати людям кошти за проїзд, що за цирк ви трошки закони читайте ,гройсман відмінив пільги і наказав місцевим властям компесувати гроші за проїзд , що за ідіотизм пільги відмінили і ще мають далі возити????? пільги це корупційні схеми для кіндера пініса , а за що ми боримось щоб далі жити в корупції, та це смішно ,хай вам хлібчика бесплатно дадуть, або трусів,лівчиків бесплатно, аще краще візьміть автобуса новенького в лізінг, в кредит, і возіть всіх бесплатно, нехай як при советах у вас водії задарма працюють, а в бак автобуса водичку з калюжки заливай бо вона бесплатна. ПІЛЬГИ ЗНЯТО ЧИТАЙТЕ ЗАКОНИ А НЕ ПІАРТЕСЬ...
16 Червня 2018, 19:32
А що десь по Україні ще возять, вже ніде не возять, пільги знято з 01.01.2018р.
16 Червня 2018, 19:51
То все поганий БЮТ
17 Червня 2018, 02:36
Та ні, це все ох....ний БПП.
17 Червня 2018, 21:34
Та який же дурнуватий сюжет!!!!!!!!!!!!!<br/>Компенсація платиться владою. Факт.<br/>Пініс - піарщик ще той - міг і сам оплатити.<br/>Автобус, видно, що стоїть на міцсі висадки.<br/>Моя думка - просто водія &quot;підставили&quot;.<br/>Або чогось не договорили чи не допоказали.