1 Грудня: у Ковелі в дворі вже тиждень течуть каналізаційні стоки

20 Червня 2018, 13:16
4146

У Ковелі на вулиці 1 Грудня вже тиждень течуть каналізаційні стоки і неприємно пахне.

Про це пише Ірина Сарапіна на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук. 

«Хотіла поділитись чи поскаржитись. Вже тиждень течуть каналізації: в дворі сморід, нема як пройти через двір, ні дітям де погуляти, вікна теж не відкрити. Кожний день визиваєм аварійку — приїдуть, викачають і все причини ніхто не шукає. І це центр міста 1Грудня, 2. Зате тарифи на воду підняли. Нехай перш в порядок труби приведуть. Вода з крана теж запашна тече...», – розповіла про проблему жінка у дописі.

 







Коментарі
20 Червня 2018, 18:07
менше треба срати. Виконуйте вказівку міністра - менше потрібно жерти.
20 Червня 2018, 18:41
Знов якась звіЗДА свої труси в каналізацію спустила. Або мішок гнилої картоплі
20 Червня 2018, 20:18
в жек пробували звонити?
20 Червня 2018, 20:37
ЖЕк тут ні до чого. Це наружний водосток. Цим займається водоканал. тарифи підняв, ось нехай і працює. Ха такий тариф я не тільки труси туди буду кидати, а й всякі іржаву каструлю, цеглу і все інше.
20 Червня 2018, 20:52
а ну тоді все правильно , скоро рибачок на тойоті з новим 10 айфоном буде приїжджати у місцеві дворики виймати панталони з іржавих труб, адже тариф то підняли а працювати з такою зарплатнею ніхто не буде...
20 Червня 2018, 21:32
У ТОМУ ДВОРІ ХОВАЮТЬ ОДНОРУКУ ВІДЬМУ-ТО ВСЕ ВОНА ПОРОБИЛА
21 Червня 2018, 11:31
Біля школи #3
21 Червня 2018, 11:33
Біля школи #3 на пішоходному переході вже 2місяці біжить помаленько
21 Червня 2018, 15:24
я сьогодні в каналізацію повикидав всі свої старі труси і майки. Повинен же водоканал якось відробляти нові тарифи. Не вірите, побачите. на Садовій скоро потече.
21 Червня 2018, 19:42
А не пробували свої труси і майки викидати в мусорний бак? Можливо і мозги би запрацювали краще! Маємо те, що маємо. Починати треба з себе