У центральному парку Ковеля встановлюють приватний торговельний об’єкт

22 Червня 2018, 14:07
11384

У парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, якраз навпроти готелю «Лісова пісня», розпочалися будівельні роботи. Тут мають встановити торговельний павільйон, у якому, як твердить головна архітекторка міста Ковеля Людмила Мурай, будуть продавати морозиво та каву.

«Людмило Любомирівно, а що хіба директор парку дає дозвіл на встановлення павільйону в парку?», – поцікавився спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк.

«Він погоджує. Не дає дозвіл, а погоджує для того, щоб підготувати розпорядження», – відповіла посадовиця.

Очевидно, що відповідне розпорядження міський голова Олег Кіндер уже підписав.

Людмила Мурай також повідомила, що павільйон встановлює власник мережі ресторанів «Classic».

 



Коментарі
22 Червня 2018, 17:34
нехай ставлять. скоро влада зміниться і все піде на металобрухт. А ковельська влада втратила і страх і совість.
22 Червня 2018, 18:53
А ПОЧИНАЛИ ЗІ СПИРТЯКИ ВІД МУСОРОВ І З МУСОРАМИ
22 Червня 2018, 19:00
В Ковелі така схема - це різновид бізнесу для вибраних. Кіндерман сам рішає кому і за скільки віддати в оренду "злачне" місце, едак на років 25-ть,Спокійнісінько за таку доброту ложить собі в карман чималу копійку, а потім, використовуючи всі можливі засоби, в тому числі методом договорняку спонукає лохів-депутатів до голосування за затвердження відповідного розпорядження. От і плодяться по всьому Ковелю МАФи на тротуарах, в парках, проїжджих частинах.
22 Червня 2018, 19:01
Я каву дома пю
22 Червня 2018, 19:18
приїду в Ковель, полетять всі мафи на х...й. Містом керує банда
22 Червня 2018, 19:30
Понаставляли хлівчиків по всьому місту
22 Червня 2018, 19:33
БЮТ це взагалі злочинне жидівсько масонське угрупування
22 Червня 2018, 19:45
Коли сакури цвіли теж було новиною для ковельчан. Дане видання статтю писало. Підійшов перепитався тут теж сказали будуть садити. Це з самого краю парку. Там на день міста бухують тільки. Так що думаю хай краще кава та сакури.
22 Червня 2018, 20:12
Тут видно, що когось жаба давить!!! Місто розвивається, жителі привчаються до хорошого. Люди, це лише кава, а не алкоголь де малолітніх споюють.
22 Червня 2018, 20:39
Як Кошарук травить пальонкою в "Яворі",то не видно??за каву вчепились жалоби заздрісні
22 Червня 2018, 20:54
... а цей сто процентів.що таке пяний чи дебіл?
22 Червня 2018, 20:58
Ще тому класіку мало??? Понароблював однотипних кафешок. Нічого нового і цікавого. На 2 км 5 закладів Дідіцкого.
22 Червня 2018, 21:02
Ларькі це точно розвиток міста. Дівчино, шкода що ти не була у пристойних закладах - капітальних спорудах, які є витворами архітектурного мистецтва, а не вагончиками для швидкого заробляння грошей.
22 Червня 2018, 21:06
До останнього. Раджу подивитись як з контейнерів у європі та світі будують.
22 Червня 2018, 21:11
Який середній чек у пристойних закладах які є витвором мистецтва? Яка ціна на каву у тому витворі мистецтва?
22 Червня 2018, 21:12
та скільки можна вже ставити тих класіків?власник явно хворий на голову параноїк
22 Червня 2018, 21:17
Когось жаба давить
22 Червня 2018, 21:32
Буду за будкою самогонкою торгувати-вже домовився,бо біля поштампу прикрили точку
22 Червня 2018, 21:44
Просто жах і стид. Понаставляли в парку тої кави. Подуріли вже геть взагалі. Хай би ще тих 3 дівчини розвалили і класіка будку поставили і замість тої мега сцени нової піцерію зробили. А дідіцкому і далі кращого підприємця давали, при тому що коли туди влаштовуєшся на роботу в тебе питають чи хочеш офіційно чи в конверті з/п(так вища).
22 Червня 2018, 21:54
Той власник «класіка» один з тих людей в Ковелі, яких можна на пальцях однієї руки перерахувати, що завдяки їхнім закладам хоч є куди піти і що показати друзям з інших міст і з інших країн. Кому, кому, а Дідицькому ніхто не може дорікнути на неохайний стан, чи благоустрій біля його закладів! Респектос йому, хай будує і розвивається!
22 Червня 2018, 21:56
Когось таки давить.
22 Червня 2018, 22:13
РОМАН я тобі дякую
22 Червня 2018, 22:25
«До дівчини» <br/>Доводжу до вашого відома, що: пристойні заклади це не лише капітальні споруди, які є витворами мистецтв (вище вами сказано), а хорошим закладом може бути навіть «ларьок» в якому крута атмосфера, смачна кава та приємні працівники. І якщо вас шановний(-на) не влаштовує рівень ресторанів у нашому місті - відкрийте свій та покажіть як потрібно заробляти кошти.
22 Червня 2018, 22:43
Ляшуку Роману МОЖНА ВСЕ і СКРіЗЬ ( ДЛЯ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ) звичайному підприємцю недоступно розмістити таке робоче місце Рома досвід не проп&quot;єш
22 Червня 2018, 22:45
КЫНДЕР ОДНИХ БУДОК ПОНАСТАВЛЮВАВ В МІСТІ , НА ПРИВОКЗАЛКИ ВЖЕ ПРОЙТИ НЕ МОЖНА , ЖАРЯТЬ ПРЯМО ПЕРЕД НОСОМ. А КОЛИСЬ ТОРГАШІВ ВИГНАЛИ , З ТИХ МІСЦЬ В КІНЕЦЬ БАЗАРУ, А ЗАРАЗ ЗНОВ СКРІЗЬ БУДКИ СТОЯТЬ. СЬОГОГДНІ МІЛІЦІЯ ПРИЇХАЛА ПОНЮХАЛА , НОСИ ПОВІСИЛА І ПОЇХАЛА , ВСЕ ПОРІШАЛИ , РІШАЛИ ,
22 Червня 2018, 22:59
Ніби в тому районі нема де кави попити))) дійсно будки собачої тільки і не вистачає , окраса міста!!!
22 Червня 2018, 23:09
Хтось звертався за цим місцем? Чи так аби поляпати?
22 Червня 2018, 23:10
Жаба давить ?
22 Червня 2018, 23:31
корумпована теперішня влада більше не замилите людям очі
22 Червня 2018, 23:50
А я подумав . що то вже туалет будують бо в парку можна тыльки пыд кущ Мабуть тулет бо дуже сжоже
22 Червня 2018, 23:51
Це витвір мистецтва? В який спосіб власник отримав місце....В міській раді був оголошений аукціон?Розкажіть людям чи можна без аукціону отримати місце!Де земельна інспекція?
22 Червня 2018, 23:56
Перевіримо всі документи.Корупція стоп? Де активісти? Одним не дають ставити, бо це прибудинкова територія іншим можна бо парк це власність&quot;Мурай,та іншої піз... до братії.&quot;
22 Червня 2018, 23:58
Хто сміливий дасть запит в НАБУ.
23 Червня 2018, 00:01
Мало кіосків з кавою!! МАЛО!! Треба через кожні 50 м!!
23 Червня 2018, 00:04
Після кави за кіоском можна й в туалет сходити))
23 Червня 2018, 00:05
У монополіста ні ума, ні фантазії.
23 Червня 2018, 00:44
звертайтесь у антимонопольний комітет або відкривайте свій заклад харчування щоб не було &quot;монополії&quot;
23 Червня 2018, 00:47
У Ковелі так легко відкрити заклад чи поставити кіоск??? Справді?
23 Червня 2018, 00:59
Жаба давить за Централь, а не Класік
23 Червня 2018, 01:00
договорняки ! усе для взаємної наживи:ти мені,а я тобі.проста схема.
23 Червня 2018, 01:06
А що у Ковелі нічого не відкривається? От прямо так тільки класік і відкривається.
23 Червня 2018, 01:10
часто приймаєш участь у договорняках? бо так детально описав наче сам так робиш.
23 Червня 2018, 01:10
часто приймаєш участь у договорняках? бо так детально описав наче сам так робиш.
23 Червня 2018, 01:11
до чого тут Централь?
23 Червня 2018, 01:28
Якщо заздрити то тільки централю, а не класіку
23 Червня 2018, 01:32
А що там в Централі чого йому заздрити?
23 Червня 2018, 01:36
Проблема не в кіосках які будуються, а проблема в цих злих людях які фотографують і пишуть тут різний бруд!!! А Силюк Микола хай порядок в своєму гаражі наведе а тоді нехай по місту ходить як безробітний, схаменіться люди добрі і порадійте краще за людей
23 Червня 2018, 01:37
А чого заздрити класіку?
23 Червня 2018, 01:58
ДАЕШЬ КЛАСІК В КАЖДУЮ ПОДВОРОТНЮ !!!
23 Червня 2018, 02:17
бо ти там шляєшся?
23 Червня 2018, 02:27
Ні. І мене вже ізжога від тих класіків
23 Червня 2018, 02:28
Так не ходи туди раз ізжога.
23 Червня 2018, 02:43
Будуть обсцикати і обсирати, за тим контейнером. Все місто в контейнерах.... Хіба не має за що заправити 200-ку)))) що ставить..... Чи думає всі $ € заробити )))))
23 Червня 2018, 02:50
А коли відбувся земельний аукціон по наданню земельної ділянки для розміщення комерційного об'єкта?
23 Червня 2018, 02:54
От якраз там і будуть камери стояти які міська влада не може поставити. А далі в коментарі це жаба жабонька яка давить спатки не дає. Організуй свій якийсь бізнес та сам вирішуй скільки тобі заробляти. Досить стручка тикати дома.
23 Червня 2018, 03:04
взагалі не розумію для чого писати весь цей бруд))))) мені кажеться це один з тих підприємців який приносить користь як жителям містя так і самому місту !!!!!! появляться нові робочі місця )) біля кожного закладу мережі зроблені гарні території, парковки і даже ті самі сакури вище сказані !!!!! і реально там не поставили магазин з алкоголем чи цигарками!!!!!
23 Червня 2018, 03:06
І в ітозі там сьогодні йшла ця стройка века, п&quot;яні &quot;рабочі&quot; там щось чудили, навіть нічого не відгородили якимось ленточками, після себе &quot;насрали&quot; піску і калюжі води, згрузили техніку і поїхали, а ви люди ходіть по бруду, всеодно ж все проплачено. <br/>А ще &quot;У Свата&quot; класік викупив, ждіть ще один незабаром))
23 Червня 2018, 03:14
А совість є у тебе. Ти бачив що вони там п'яні? Підняли стару бруківку ставили клумби. Ти там забруднився? Коли місто міняє бруківку ти десь ленточки бачив. В голові в тебе ленточки від заздрощів. Ну купила людина приміщення &quot; у свата&quot; Чого ти його не купив? І що що ще один буде? Хай хоть десять буде. У кожному що найменше 10,15 людей отримає роботу. Які не поїдуть в Польщу а будуть тут дома з сім'ями. От є таке заздрісне навіть не знаю як сказати. І тільки якусь нісенітницю пише ну а сам нуль, нічого зовсім корисного не зробив.
23 Червня 2018, 03:21
Біля центральної лікарні вул. Олени Пчілки йшов не забруднився а сюди зайшов то аж по вуха вимазався?
23 Червня 2018, 09:18
Робочі місця дає?? Набирає мамолєток з яких знущається, бо платить копійки. Ще й неофіційно платить. А часом взагалі не платить: мол дякуємо що попрацювали місяць на халяву ви нам ге підходите.
23 Червня 2018, 09:46
Як людина пропонувала у ковелі зробити парк магнолій власними силами, бо мала і саджанці і знала як це зробити, то влада відмовила. Бо від влади лише вимагався клаптик землі. А тут всі ахають, бо дідіцкий посадив 2 сакури.
23 Червня 2018, 11:42
Якщо знущається і у тебе є доказа звертайся у поліції чи суд. Коли не платичь людям звертайся у суд. а не транди тут .
23 Червня 2018, 11:44
людина пропонувала і все. я щось не бачив що він з саджанцями стояв а йому не дали .Від влади потрібно було певні капіталвкладення . Тут приклад людина стала і робить. і не дві сакури їх кількість збільшується.
23 Червня 2018, 11:53
Гарний приклад для інших підприємців висаджувати дерева біля свої закладів. Комунальники тільки уміють їх зпилювати. От посадити так нікого немає. Ті ж магнолії могли посадити і власники інших закладів харчування. І дивись через декілька років почнуть туристи приїзджати до міста щоб подивитись на цвітіння цих дерев.
23 Червня 2018, 12:53
Там Ляшук &quot;світився&quot;
23 Червня 2018, 12:56
Треба були прийти і тобі засвітитись. А не стручка тискати дома.
23 Червня 2018, 13:35
Ще залишилося перед Нашим містом та Бочкою поставити по будці, тоді вже можна спокійно Дідіцкому спати. Чи Шава з Унігою не по зубам????
23 Червня 2018, 13:40
В 50-100метрах біля Лісової Пісні є і Кафе і кіоск &quot;VOVK&quot; ось і вирішила Жаба-Классік поставити ще свого))))
23 Червня 2018, 13:40
В 50-100метрах біля Лісової Пісні є і Кафе і кіоск &quot;VOVK&quot; ось і вирішила Жаба-Классік поставити ще свого))))
23 Червня 2018, 13:41
можеш і ти вже щось десь поставити. Чи є доцільність ставити перед бочкою та нашим містом? Любий проект розраховують щоб він як найшвидше окупився. Ти ти ляпнув аби ляпнути?
23 Червня 2018, 13:48
Там також є гарний заклад Франс.ua . Це і є конкуренція в прямому сенсі слова. Чим більша конкуренція тим краща якість як кухні так і обслуговування. Конкуренція сприяє зниженню ціни та &quot;бородьбі&quot; за клієнта. Що і стимулює розвиток і підвищує якість обслуговування. Ти міг свій поставити. Так ні стручка тиснув дома.
23 Червня 2018, 13:59
Я на сесії підніму це питання.ВИРІШИМО ЯК МОГЛА МІСЬКА РАДА ДАТИ ДОЗВІЛ? Це що мала архітектурна споруда, з водою і каналізацією?ЯК РИБАЧОК ДАВ ПІДКЛЮЧИТИ БЕЗ ПРОЕКТУ? Сам навіть робив!Чи бралися тех умови? Це абсурд.
23 Червня 2018, 14:04
А де ти був коли давали дозвіл? Тискав стручка дома? Абсурд що ти під різними ніками пишеш.
23 Червня 2018, 14:06
100%
23 Червня 2018, 14:14
Множи́нна особи́стість — психічний феномен, за якого людина володіє двома або більше різними особистостями, або еґо-станами. Кожна альтер-особистість в такому випадкові має власні патерни сприйняття та взаємодії з навколишнім середовищем. Людям з множинною особистістю визначають діагноз «дисоціативний розлад ідентичності», або «розлад множинної особистості». Таке явище відоме також під назвою «розщеплення особистості» та «роздвоєння особистості». <br/>Вже визначся хто ти Петя прибиральниця чи Пініс
23 Червня 2018, 14:21
Невже сам Дідіцький пише про стручка...вже у кількох коментарях...
23 Червня 2018, 14:23
100% А тепер уявимо, як там все готують...
23 Червня 2018, 14:25
Ага як ото сам Пініс відписав.
23 Червня 2018, 14:27
як готують? Думаю мовчки стали та готують. вода каналізація є електро обладнання є. Навіть кондиціонер стоїть. Зайди скуштуй подивись разом. Чи за тисканням стручка часу немає?
23 Червня 2018, 14:36
Де Печенюк, ?де Артюшенко? Чому мовчать?
23 Червня 2018, 14:37
що занадто, то не здраво.
23 Червня 2018, 14:39
Кухарі, яких за місяць роблять кухарями.
23 Червня 2018, 14:52
Коли ти так все знаєш, то роби щось ане де Печенюк чи Атюшенки запитує. Якщо тобі занадто то не ходи туди як ти то робиш. За кухарів якщо захотіти то нескладні страви за місяць можна навчитись готувати. Ну хіба що таких тормозів як ти треба буде десь рік вчити не менше і то тільки ножа тримати.
23 Червня 2018, 15:00
Вткнули ж буду перед входом в автостанцію і це збудують Ось і вся мораль Нас десь мають
23 Червня 2018, 15:34
Коли ти не хочеш щось робити то хтось інший буде. І це не обов'зково має тобі сподобаєтись. Хочеш змін ?Підірви свою задницю та почни щось робити.
23 Червня 2018, 15:46
Хтось інший такого вже наробив, що одне краще за інше.
23 Червня 2018, 15:55
Так ти роби чи тільки трандиш. Відкрий кафе чи ресторан що щось інше у тому місті де ти захочеш покажи майстер клас.
23 Червня 2018, 18:13
Де Артюшенко?чому мовчить?
23 Червня 2018, 18:25
Я просто в шоці з наших людей..хай розвивається інфраструктура міста,хай відкриваються нові заклади,хай люди відпочивають, а не зібрались тут і срете &quot;Дідицького&quot; чи ще когось....
23 Червня 2018, 19:25
Це не заклад, а залізний ларьок, яких уже занадто багато в центрі міста.
23 Червня 2018, 20:28
Просто смішно це все читати! Люди,чого ви всі такі злі? Нічого ж поганого не роблять, не зрубують дерева, нічого не ламають, а просто ставлять ларьок з кавою та морозивом. Якщо зараз там йдуть роботи (стройка), то коли вона закінчиться, все приведуть до ладу і зроблять ще гарніше ніж там було. <br/>Таке враження , як то вам немає більш що робити, як писати різні &quot;гадості&quot; про всіх.......
23 Червня 2018, 21:51
Ні ,мова не про гадості, а що кіоски замість благоустрою захламили все місто. Місто зробилось &quot;в жопі&quot;: сміття і будки, архітектура&quot; відстій&quot;.
23 Червня 2018, 21:57
А про що мова? вже все що можна згадав від 200ки до свата та &quot;п'яних&quot; робітників. То переїжджай ду Парижу. А то тільки триндиш тут. Займися якісною архітектурою. Запропонуй план розвитку міста. Приймай активну участь у житті міста а не тільки дома стручка тискаєш і тут під різними ніками пишеш.
23 Червня 2018, 23:15
А ти бачу сидиш тут клято відслідковуєш усі коментарі і зразу &quot;відгавкуєшся&quot; за хозяїна (mr D)))))
23 Червня 2018, 23:27
Спалити всі хлівчики які захарастили місто особливо Кнопин
24 Червня 2018, 00:20
Видно ,що ваших змін і вас ніхто не хоче . Он там навпроти коло басейну буди стоять Що пркрашають місто ?
24 Червня 2018, 14:43
&quot;Треба були прийти і тобі засвітитись. А не стручка тискати дома.&quot;<br/><br/>Ну &quot;світився&quot; то ж факт.<br/>Ніяких інших коментарів, натяків чи образ я не робив.<br/>Для чого ляпати таке було - чи то таке виховання?<br/>Якщо правда, що &quot;Классик&quot; - то Дідіцький - &quot;рулить&quot; у сфері кафе по місту і я тільки &quot;за&quot;.
24 Червня 2018, 18:54
ще більше ларьків, базарчіків ,сміття і бездомних собак .Спостерігаю вже 10 років.
24 Червня 2018, 18:55
Та не&quot;рулити&quot; і &quot; світитися&quot;треба , а місто витягувати з &quot; дупи&quot; . Скоро від браку фантазії архітектури, місто Ковель переіменують на місто Класік і Дідіцкий хай буде мером.
24 Червня 2018, 20:04
даєшь відстріл безпритульних собак
24 Червня 2018, 20:35
Що то за парк, в якому немає ні одного нормального генделика? Десятиліттями на свята працюють тимчасові виїзні лотки. Треба, щоб вони були постійними, щоб там кожний день можна було нормально відпочивати, а не просто тинятись туди-сюди. Так що правильно роблять, що ставлять павільйон, давно пора.
24 Червня 2018, 21:12
Дідіцкий хоче купити весь Ковель,барига.продає своє їдло,більш нікому не дали місце а йому дають,йому нема конкурента,Кіндер забезпечений піцею на все
24 Червня 2018, 22:58
То коли ти вже нагенделюєшся , нап'єшся і наїсишся? Тебе вдома що не кормлять?У парку повинен бути відпочинок на свіжому повітрі , а не обжировисько на вулиці. Дитячі качелі хай поприбирають і давай тобі базар! А з дітьми куди? Між павільйонами лабіринти накручувати?
25 Червня 2018, 10:43
А ціни в Класіку давно не ковельські. В столиці буде дешевше. Робить він все в першу чергу для себе, а не для людей.
25 Червня 2018, 13:38
Тут справа не в тім, кому віддали в оренду земельну ділянку, будь то Дідіцкий, чи хто інший...Питання в тому, як віддали: чи дотриманий закон в частині публічного (конкурс, або аукціон) надання цієї ділянки, чи розроблено та затверджено так званий план детального планування міста, чи вписуються кінець кінців такі дії в якусь мало - мальськи стратегію розвитку міста? Чи не створюють такі дії перешкод іншим підприємцям, які у відповідності до закону придбали на аукцілоні земельну ділянку, проінвестували капітальне будівництво, або придбали та реконструювали існуючу будівлю - а перед їх дверями поставили собачу будку та обмалювавшии її по контуру, встановивши смішну плату! ТО ТАКА КОНКУРЕНЦІЯ В КОВЕЛІ? ДЕ АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ? ЧОМУ ДЕПУТАТИ НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ РІВНІ ДЛЯ ВСІХ УМОВИ?
25 Червня 2018, 13:59
всіх безпритульних собак оселити у новозбудовану будку баригіцького, може так вона принесе більше толку місту
25 Червня 2018, 16:12
Та хіба у нас є хоч один нормальний парк? Так, великий сквер. Є в парках-скверах якісь великі старі дерева? У нас же їх не бережуть, стане трохи грубше - спиляють. Ще біля Т. Шевченка більш-менш велика територія, та дерев щось там не дуже саджають в останні роки. За приблизно 10 останніх років там міг би реальний парк вирости, а у нас майже голе поле, кілька десятків нещасних дерев, які ще, мабуть, при Шевчуку посадили. Ніякої тіні.
25 Червня 2018, 18:33
Хотілось би того Рому попросити контролювати харчі в своіх закладах...Соки прострочені і прокислі.Бармени з кашлем і соплями на роботі!!!Це хіба нормально?
25 Червня 2018, 18:33
Хотілось би того Рому попросити контролювати харчі в своіх закладах...Соки прострочені і прокислі.Бармени з кашлем і соплями на роботі!!!Це хіба нормально?
26 Червня 2018, 16:05
На рахунок того що ви пишете...треба підходити до адміна або директора мережі і говорити в очі.а не так як тут гадити...а на рахунок проосрочки можу з вами поспорити якість і свіжість продуктів контролюється..і це з одних закладів в якому дійсно смачно і де ти не переживаєш що можуть підсунути якусь собаку