Очільник ковельського міського «УКРОПу» поглузував з євреїв

26 Червня 2018, 12:00
Ігор Коломойський 8338
Ігор Коломойський

Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс «розніс» по багатомільйонному Фейсбуку про пияцтво євреїв.

«Однажды в целях борьбы с пьянством среди евреев в синагогах объявили, что поднятие стакана является непозволительной в субботний день работой. Тогда появилась соломинка для коктейлей», – написав Ігор Олексійович, який сам називає себе «благородним євреєм».

 


 

До речі, у лютому 2016 року за фразу на тему євреїв та алкоголю позбувся членства у партії колишній заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

«Жиди у 18 та 19 столітті споювали українців, і підприємці, які торгують алкоголем – «новітні жиди», які, користуючись бідністю і складною ситуацією, споюють українців», – сказав він на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради, оцінюючи роботу підприємців, які займаються торгівлею алкоголем.

Спалахнув неабиякий скандал. Григоренка виключили з ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, що ідеологи та керівництво партії «УКРОП» значною мірою належать до іудейської спільноти. У листопаді 2016 року бізнесмен та екс-голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський вступив до «УКРОПу» та очолив один з партійних органів.

 

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

 

«Це велика честь для Ігоря Коломойського і велика підтримка для нас усіх. Наша партія з його приходом максимально підсилилася, тому що він справді лідер цієї партії», – розповів один з очільників «УКРОПу» та голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Як не дивно, але деякі депутати Ковельської міської ради від «УКРОПу» відомі своїми антисемітськими «вибриками».

Коментарі
26 Червня 2018, 15:37
Ой, вей!!! Таки шлємазл Пініс догрався
26 Червня 2018, 15:48
Пинис позор, никакой он не еврей а просто примазываеться к нашему народу. Наверное купил справку когда мутил гуманитарку от ''Сохнута''
26 Червня 2018, 16:04
А Григоренко був правий. В усіх селах і містах шинки тримали жиди. Це історичний факт і нікуди від нього не дітися. Також як і давали кредити. А Пініс просто підкреслив, що еврей знайде своїм розумом вихід з любої ситуації. І людство повнне бути вдячне їм за таке ноу-хау. Все нормально!)
26 Червня 2018, 16:10
Это в каких таких синагогах =в целях борьбы с пьянством среди евреев в синагогах= объявили?
26 Червня 2018, 16:28
В царській Росії евреям було заборонено займати посади, виборчого права не мали тому вони і займалися промислами де мали гешефт і могли впливати на посадовців. А Ленін зробив революцію і евреї прийшли до влади, і народи вмилися своєю кровью. А тепер тарифами давлять. Гешефт гарний мають!(
26 Червня 2018, 16:28
Жид жида не любить
26 Червня 2018, 16:43
...роздули! Казна що!
26 Червня 2018, 17:16
З таких жартів і починався Холокост, погроми та інші утиски громадяе єврейської національності
26 Червня 2018, 17:30
Приехал как-то на море мужичок.Ну как водится в 8 утра собрался на пляж ,подходит к воде ,а вода -то холодная еще не прогрелась с утра.Ну он аккуратненько так ногой море пробует и выдает :<br/>&quot;У,бррр,Жиды проклятые!&quot;.<br/>Мораль всей притчи в восприятии информации каждым из <br/>нас.
26 Червня 2018, 17:34
последнему : имейте ввиду- это две большие разницы...
26 Червня 2018, 17:42
Не чипайте Пініса. Ми з ним разом гуманітарку для атошників тирили.
26 Червня 2018, 18:01
-Шура...!!!!И где она справедливость?Я Вас спрашиваю где?<br/>-Я бы ответил,Михаил Самуэльевич,но как сказал знакомый гинеколог,там ее тоже нет.
26 Червня 2018, 18:03
а це правда що жиди дуже смердять?
26 Червня 2018, 18:04
а це правда що жиди дуже смердять?
26 Червня 2018, 18:30
Як не смердіти і не вироджуватись коли вони 40 років спал з своїми сестрами. Нація вироджується!(
26 Червня 2018, 18:41
Однажды в целях борьбы с пьянством среди евреев в синагогах объявили, что поднятие стакана является непозволительной в субботний день работой. Тогда появилась соломинка для коктейлей.<br/><br/>✡✡✡<br/><br/>Рабинович и Зильберман эмигрируют в Израиль. В том городе, куда они приехали, община обещает им поддержку. Зильберман — врач, его устраивают санитаром в больницу. Рабинович говорит, что он кантор. Предлагать кантору тяжёлую грязную работу неудобно, и община назначает ему небольшую пенсию.<br/><br/>Но потом всё же просит спеть в синагоге.<br/><br/>Кантор-самозванец в отчаянии прибегает к Зильберману:<br/><br/>— Ой, Додик, что мне делать? Я же совсем не умею петь!<br/><br/>— Яша, сделай так: встань на возвышение, издай один-единственный звук и упади. Остальное я беру на себя.<br/><br/>Так всё и происходит. Зильберман пробирается сквозь встревоженную толпу, осматривает Рабиновича, щупает пульс и выпрямляется:<br/><br/>— Евреи, жить он будет, но петь — никогда!<br/><br/>✡✡✡<br/><br/>Попал еврей служить на флот. Ведет его капитан знакомиться с экипажем:<br/><br/>-Это — мичман. Это — штурман. Это — лоцман. Это — боцман…<br/><br/>Еврей говорит:<br/><br/>-Ба, да тут все свои! А я — Кацман!<br/><br/>✡✡✡