Виступить Ляпіс-98 і Таяна: опублікували програму святкування Дня міста Ковеля

26 Червня 2018, 16:52
17202

Ковельчан та гостей міста запрошують на святкування Дня міста Ковеля.

На сайті Ковельської міської ради опублікували програму святкування:

30 ЧЕРВНЯ 

12.00 – Урочисте вручення ключів новоселам будинку на вулиці Володимира Кияна, 70 б (друга черга) (вулиця Володимира Кияна, 70 б)
17.00 – Відкриття виставки фотографій «Ковель. Миті історії» (культурно-просвітницький центр»)


1 ЛИПНЯ

10.00 – Турнір з шахів серед дорослих, юнаків та дівчат ( КЗ «КДЮСШ ім.Є.Кондратовича»)
10.00 – Турнір з пляжного волейболу серед чоловіків та ветеранів 40 років і старших (волейбольний майданчик на міській набережній)
10.00 – Турнір з пляжного футболу серед чоловічих команд (футбольний майданчик на міській набережній)
10.00 – Турнір зі стрітболу серед чоловічих команд (спортивний майданчик ЗОШ №7)
10.00 – Фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед людей з особливими потребами «Перемагай себе» (парк культури і відпочинку ім.Лесі Українки)
11.00 – Урочиста академія за участю делегацій з міст-партнерів та почесних гостей свята (народний дім «Просвіта»)
11.00 – «Містечко майстрів» та атракціони для дітей (парк культури і відпочинку ім.Лесі Українки)
12.00 – Дитяча анімація «Трансформер –шоу» від ЖК «Варшавський» ( біля міського фонтану)
12.45 – Відкриття виставки дитячого малюнка «Місто очима дітей» (Палац учнівської молоді)
13.00 - Дитяча ігрова, конкурсно-розважальна програма «Барви сонячного літа» ( біля міського фонтану)
13.00 - Арт-проект для дітей «Розмалюю світ» (біля міського фонтану)
14.00 - Туристичний квест «Лабіринт» (біля міського фонтану)
15.00 – Урочисте відкриття свята на новій парковій сцені. Вітання міського голови Олега Кіндера з Днем міста. Вручення нагород переможцям міського конкурсу дитячого малюнка «Місто очима дітей». Концертна програма «Мистецькі візерунки» ( паркова сцена) 
17.30 – Концертна програма окремих виконавців та творчих колективів міста «Тобі, мій Ковель» (центральна сцена)
18.30 – Для поціновувачів джазової музики програму «Мелодії настрою» презентує колектив «Брас Бенд» ( паркова сцена)
18.40 – Історична вистава та перформанс у середньовічному стилі з нагоди 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права. Виступ етномультиінструменталіста Андрія Ляшука (центральна сцена)
19.40 - Нагородження переможців конкурсу «Кращий…» (центральна сцена)
20.00 – Виступ державного академічного Волинського народного хору (центральна сцена)
21.00 – Концертна програма за участю зіркових гостей – Таяни та «Ляпіс-98» (центральна сцена)

Коментарі
26 Червня 2018, 20:37
Війна а ми всі будемо святкувати день ковеля!!!! ((((
26 Червня 2018, 21:10
якщо нема слів, то хоч помовч і не пі..ди!!!
26 Червня 2018, 21:45
Якби ви були на передовій то вам би теж нехотілося тих свят але виж всі купляєте щоб нейти в армію і в ато!! Що тут говорити одні захищають а другі ходять святкують і бухають!!!! І попрошу неписати мені нецизурних слів
27 Червня 2018, 00:57
Будемо вдавати, що в країні все чудово! І нам більше нічого робити тільки святкувати!!!
27 Червня 2018, 00:58
Банкет під час війни.... пропоную бойкот свята.
27 Червня 2018, 01:07
Яке може бути свято коли стільки людей гине кожного дня захищаючи нас всіх!!!я думаю що день ковеля це не пасха можна було і несвяткувати а підтримати людей які на війні!!!(((ним обідно тому що некожен там опенився добровільно!!!!а молоді хлопці воюють і гинуть кожного дня а ковельські мажори відкупилися полежали в лікарні зробили за гроші себе інвалідами в цілий день в центрі хвастаються машинами!!!! і попивають каву!!!!(((
27 Червня 2018, 01:10
Буде мир на Украіні будим святкувати
27 Червня 2018, 12:53
А я за святкування!
27 Червня 2018, 18:35
Стільки негативу кругом. Давайте заховаємось десь у себе в дама, і будемо плакати, бо в нас війна, бо в нас хлопці гинуть у АТО, бо при владі самі "мажори" які відкупились та яких ми не обирали на виборах, бо в нас немає робочих місць тай взагалі у нас все дуже погано. Цікаво, хтось з вас замислювався над тим, що людям потрібні також і позитивні емоції та переживання. Що хлопці які повернулись з війни хочуть побачити що їхня самопожертва була не даремною. І люди, наші щирі,добрі та дуже втомлені люди, їм теж потрібно просто трішки перепочити та видихнути. Будьте добрішими.
28 Червня 2018, 01:20
Радуйтесь тоді що в нас війна!!!!як піде ще білорусія на нас то тоді хоть незаплачте а святкуйте бо цеж свято для вас буде!!!!подивіться новини трохи або поідьте підтримайте людей які воюють!!!!скільки грошей піде на той день ковеля марно а ті гроші могли б когось поставити на ноги!!!!і підтримати людей які залишились без криши над головою без роботи!!!!але що вам говорити коли ви нічо нерозумієте бо там небули і небачили!!!!будь ласка святкуйте той нещасний день ковеля будь то останній раз!!!
28 Червня 2018, 20:05
В когось війна головного мозку
29 Червня 2018, 16:19
Ви подумали шо написали!!!!звову хлопець 22 роки загинув з волині а ви пишете таке!!!! Це в вас невсе впорядку з головою напевно вам пофіг те що робиця на сході аби вам добре жилось
30 Червня 2018, 11:25
Молодь набухається і засмітить місто як свинарник. Культурно і цивілізовано бухатимуть дебіли всіх вікових категорій.Поламають лавки,втоплять декілька смітників у водосховищі.А так с празднічкам всех !!! Не забудьте побільше кацапського попсового музону - це дуже патріотично.Телевізор з Інтером і Зеленским остаточно зазомбує розум.Живе піва + самогон + дешеве контрабандне куриво і генофонд нації скотиться до донецкокацапського рівня.
30 Червня 2018, 18:45
не відвідую такі свята уже декілька років. Не через війну, чи нестачу грошей. Просто ті святкування страшенно НУДНІ І ОДНОМАНІТНІ. кожен рік одне й те саме. Діти не хочуть іти, бо скучно. Понапиваються як свині, засеруть весь парк, виступить одна-дві "звезди", оце й усіх розваг. Дійсно, краще б за ті гроші комусь допомогли.
30 Червня 2018, 19:10
Банкет під час війни?! Скажете , яка війна?! То як з такими людьми можна спільно щось будувати в цій країні!!!<br/>Велике спасибі тим хлопцям, що не пускають її до нас, а то б і ваші хати рознесло!!!! <br/>Особисто я не святкую!
30 Червня 2018, 19:12
Дивитись на п’яне бидло, яке штовхаються і кричить? А під ногами купи сміття.... Це святкування?
30 Червня 2018, 22:27
В луцьку день молоді несвяткували бо загинув молодий хлопець!!!а внас в ковелі я так зрозуміла пофіг шо молоді хлопці гинуть!!!