У Битені не буде першого класу: у селі хочуть закрити школу

27 Червня 2018, 18:00
4908

У селі Битень Ковельського району хочуть закрити школу. Мешканці села зібрали понад 100 підписів батьків та прийшли на сесію, аби вплинути на це рішення.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

Нещодавно батькам повідомили, що навчальний заклад оптимізовують, виправдовуючи це тим, що немає коштів на її утримання у Голобській ОТГ. Незважили і на те, що ремонт школи проводився за рахунок батьків, а тому вони не згідні з цим рішенням.

У новому навчальному році у початковій школі села Битень буде навчатися 6 дітей: у 2-му класі – 2 учні; 3-му класі – 2 учні; 4-му класі – 2 учні, а першого класу не буде.

 

Коментарі
27 Червня 2018, 22:09
Битень. Ото знавці району дописують
27 Червня 2018, 22:13
Нехай Гарбарук повитрушує кармани і буде мати за що утримувати гроші. На роботу до нього за просто так не влаштуєшся. Все гребе бабло за працевлаштування. Ні сорому ні чого нема в людини. А в церкву ходить цілою родиною грішки за все замолювати
27 Червня 2018, 23:17
А собі 100%премії є з чого виписувати?Діти і в чому не винні,але це ж чужі,цікаво якби його дітей це стосувалося...
27 Червня 2018, 23:43
Так це ж свої діти. А в битні чужі
28 Червня 2018, 00:43
Доїзд шкільним автобусом - це не так страшно. А навчання в класі-комплекті це досить важко. Знайома вчителька працювала в такому, каже "Жах! Вчитель розривається між дітьми і в них увага розсіюється."
28 Червня 2018, 02:00
А нах.. бикотіта школа. Там лише одні ромки плодяться, їм школи не треба. Слава Країні.
29 Червня 2018, 09:53
А це правда що у ромів чорне піднебіння
29 Червня 2018, 20:11
А чи раціонально утримувати школу з кількістю 6 дітей? У сусідньому селі Радошин - велика, гарна школа, автобус довозить, класів - комплектів немає, гаряче харчування. І де набралося 100 батьків на 6 дітей??? А УКРОПУ, який це все роздуває, піар потрібен. Вибори скоро!
29 Червня 2018, 20:27
Читай уважно: мешканці села,а не батьки,зібрали 100 підписів - це по перше . По друге: існує школа збережеться село,а не має - село загине! Вже ми проходили не перспективні села
30 Червня 2018, 18:16
Читаю ще раз уважно: "Мешканці села зібрали понад 100 підписів батьків та прийшли на сесію..." Чого така далекоглядність похмура? Не одна школа тримає село! Це безглузда чепуха. У Байківцях давно закрили початкову школу, а село живе і досі! А в Мар'янівці її і не було ніколи, а село не зникло. Так що досить піаритися УКРОПУ!!!!!
30 Червня 2018, 18:36
А що ті люди в яких діти є старшого віку то вони не батьки?А село сьогодні не живе а животіє! Спивається село! А коли б ти знав що таке дитинку в 6 років в зимі відправити без супроводу вчителя і залишити її без батьків на цілий день зачасту голодною - то не писав би всяку дурню. А "чепуха" за поребриком. І між іншим - причім тут укріп? І коли в селі є педагог,священник,лікар,культпрацівник - то і село інше!
01 Липня 2018, 02:51
Останній дописувач перерахував в одному реченні всіх жителів села. Для чого така школа, який там рівень освіти?! Скільки працівників на тих пару учнів.