Саша Харьковський через ковельську владу «вибив» для себе новий гараж та будівництво на дачі

28 Червня 2018, 11:09
Олег Кіндер, Олександр Калюжний, Геннадій Кіндер 8648
Олег Кіндер, Олександр Калюжний, Геннадій Кіндер

Ковельчанин з досить сумнівною репутацією Олександр Калюжний (із так званим «поганялом» – Саша Харьковський) отримує «по максимуму» для себе від влади, яку очолює міський голова Олег Кіндер.

На останньому пленарному сесійному засіданні Ковельської міськради, яке відбулося 27 червня, Харьковському надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у приватну власність земельної ділянки, орієнтовною площею 1200 квадратних метрів, за рахунок земель садівничого масиву «Білий налив» для індивідуального садівництва (будівництва), враховуючи членський квиток від 13 лютого 2018 року за № 617.

Іншим рішенням, він отримав дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель гаражного масиву на вулиці Театральній. Це при тому, що цей персонаж уже має гараж, який нещодавно обікрали невідомі.

Нагадаємо, що 24 травня на сесії Ковельської міської ради депутати підтримали рішення про резервування земельної ділянки для кооперативу «ВійськБуд-Ковель» на вулиці Заводській, 12. За цією адресою інвестор має звести багатоквартирний житловий будинок для учасників АТО. Потрапив до списку героїв і схожий на урку Саша Харьковський, якого прокуратура притягала до кримінальної відповідальності, як організатора у Ковелі грального бізнесу, і який очолює скандальне громадське формування «Буг».

Коментарі
28 Червня 2018, 14:19
Бандюги змушують представників влади йти їм на уступки, а ті мовчать не залучають до цих роборок правоохороні органи.
28 Червня 2018, 15:21
Яка влада той і керує.Влада БЮТ по своїй природі злочинна
28 Червня 2018, 15:38
Ніде той Хорьок не воював. Терся біля підрозділу. Трошки в 15 році посидів на тец у Щасті. То як боїв не було. Приїхав на Волинь і став вимагати собі посвідчення учасника бойових дій. Ряжений шахрай
28 Червня 2018, 15:48
Щоби той Мавп з бандюганами гарячої смоли напився
28 Червня 2018, 16:12
Цей сучий харьок собі землю має а хлопцям нічого не дають. Кажуть землі немає. Він козлина мутнорила собі намалював убд і кіндер йому земельку нарізає.
28 Червня 2018, 16:17
Громадянин Калюжний вчергове показав всім нам що не всі ветерани однакові. Можна виклянчити у комісії корочку УБД за псевдоволонтерські поїздки в Луганську область і за це отримувати повний пакет передбачених законодавством пільг для ветеранів. Подібним способом як Калюжний діють міліціонери, сбушники і інші шахраї. Сашко, ти ж не воював. Я в справах у воєнкоматі дивився. Вкотре запрошую тебе з пакетом документів у воєнкомат де ти сможеш підписати контракт з героїчною 51-ю бригадою і стати справжнім захисником України. Бо поки що ти звичайнісінький шахрай, позор для атошників, добровольців і Збройних сил України.
28 Червня 2018, 16:29
Саша Харьковский ты жреш в три горла, смотри треснеш. Мусорским стал с Киндером мутиш. Даже Лапин тебя послал. Сын Сашки Бакса с тобой дел иметь не хочет. Думаеш УКРоп и Алексеев тебе харошей крышей буду. Ошибаешся фуцын . Так выглядит что пиздец тебе настанет без Лапы.
28 Червня 2018, 16:39
Саша Харьковский наш прень. Он делает нужную работу, дискредетирует участников АТО. Как Савченко, Тверской, Семенченко и другие хваткие ребята. ''Мазурик'' Харьковский хорошо справляеться со своей миссией. Жаль по хохляцки не научился ботать. Тупой наверное
28 Червня 2018, 18:59
я не можу зрозуміти, яку державу ми будуємо. Чи для того ми як дурні скакали?
28 Червня 2018, 19:54
Гранату фуцыну красному в зад и в космос
28 Червня 2018, 20:20
Кіндер особисто навчає його українській мові
28 Червня 2018, 20:29
оооо харьковский завжди в тренді нашого міста.Був бандитом,наркоманом, тепер поважний атовець, голова збройного формування Буг ну а головне, рішала і завжди в зв"язці з владцями помічником Івахова "золотої ручки".тепер з депутатами мером злодійкуватим та неотесаним.Їжте.що маєте-а на вибори знову буде 30%
28 Червня 2018, 20:35
Не привязуйте до порядних арештантів харька
28 Червня 2018, 21:56
В свій час нач. міліціі ставив до фігуранта запитання<br/>- Де працюєш?<br/> - Консультант по проблематичним питанням!<br/>Точно знаю.
28 Червня 2018, 21:57
В свій час нач. міліціі ставив до фігуранта запитання<br/>- Де працюєш?<br/> - Консультант по проблематичним питанням!<br/>Точно знаю.
28 Червня 2018, 21:58
В свій час нач. міліціі ставив до фігуранта запитання<br/>- Де працюєш?<br/> - Консультант по проблематичним питанням!<br/>Точно знаю.
28 Червня 2018, 21:59
28 Червня 2018, 23:42
Ну що, &quot;нераби&quot;? Доскакались? Вигнали злочинну яникову банду геть? Скачіть далі, мавпи. Слава Україні.
28 Червня 2018, 23:53
Ну що, &quot;нераби&quot;? Доскакались? Вигнали злочинну яникову банду геть? Скачіть далі, мавпи. Слава Україні.
29 Червня 2018, 03:52
Дожилися, су....ка........ Нах......на така держава?????????
29 Червня 2018, 09:58
Кажуть Харьківський їздить інколи з Кіндером в одному авто...
30 Червня 2018, 02:39
Сеперський козачок охороняє Мавпа
30 Червня 2018, 06:03
шустрий саньок
01 Липня 2018, 05:44
На пленарному засіданні міськоїради всіх змусили проголосувати за прийняте рішення на дозвіл.Прямо під стволом всіх поставили голосувати.Ментовсьі рєшали вже землі під ногами не чують.
02 Липня 2018, 02:09
сто пудово повилазить все боками...а зараз хай тішиться дурень