У Ковелі судили бухгалтерку Колодяжненської сільської ради

30 Червня 2018, 16:00
3949

У Ковельському міськрайонному суді розглянуто справу про притягнення до адміністративної відповідальності головної бухгалтерки Колодяжненської сільської ради Людмили Марчук.

За даними Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області вона несвоєчасно подала платіжне доручення на перерахування рентної плати за спеціальне використання води в сумі 1498,22 грн., екологічного податку – 22,50 грн., рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин – 265,98 грн., чим порушила Податковий кодекс України.

Суд визнав посадовицю винною та оштрафував на п’ять неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 85 гривень.

Коментарі
30 Червня 2018, 21:43
стидалися б таку х....ю писати. Судіть тих, хто на людському горі нажив мільярди.
30 Червня 2018, 22:02
Працює за наші гроші і хйньой страдає, та їі вже треба розрахувати з роботи, ато штраф 85 і йди далі афери роби
30 Червня 2018, 22:52
журналісти не судять, вони констатують конкретний факт - ось таку х....ю, а Ковельський міськрайонний суд "задрібний", щоб судити тих, хто нажив мільярди
30 Червня 2018, 23:07
мичачо-рагулячий язык, "Директорка, Бухгалтерка" А если Штукатур? То как будет по рогульному???
30 Червня 2018, 23:29
Знову славнозвісна Колодяжненська ОТГ!
01 Липня 2018, 01:28
Оце точно , ні про одну громаду стільки не пишуть як про Колодяжненську,як не гроші крадуть то гуляють . Не громада , а Кашик і його гоп компанія
01 Липня 2018, 16:45
Такими темпами тисячі років мало ,щоб побороти корупцію в країні . " Да здравствует самый справедливый суд в мире !!!!!!!! " Ще раз переконуюся , що в Україні творяться чудеса ...
01 Липня 2018, 19:54
Давно щось ти не кукурікало. Клоаку в чергвіий раз зашивало?
02 Липня 2018, 00:44
Ты хоть бы вашу "телячу мову" выучил, там слова "Пітух" нету. Это я могу сказать что ты Петух
02 Липня 2018, 01:34
Русские матом не ругаются, они матом разговаривают!
02 Липня 2018, 20:20
Зате є в тебе рвана клоака