«Ніхто нічого не зробить, бо ще наб'ють», – лучанка про ромів у ковельській електричці

01 Липня 2018, 09:31
4837

Лучанка Юлія Грицюк розповіла про поведінку неадекватів-ромів у потягах.

Про це вона пише на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я щодня їзджу електричками, але переважно з циганами бачусь перед і після вихідних в електричці, яка їде на Ковель і назад (таборують десь біля Переспи). Їхала сьогодні. Навпроти п'яний дядько і купка циган облапошує його потроху: хто гадає, хто співає, хто вговорює. Віддав вже пару десятків грн. Малий, що стоїть, що 3 хв хакає на вікно, плює. Сміття накидали. Крики. Смалять супер смердючі цигарки. За проїзд ніколи не платять, вимагають гроші в мене, обматюкують і обзивають, бо не даю. П'ятнадцятирічна дівчинка вже з вдасною дитиною на руках», – йдеться у дописі.

«І така картина щоразу, бувало й гірше. Вибачте на слові – справляють основні потреби прямо в тамбурах, смердить, можна вступити. Нічого біля себе покласти не можна, все руками беруть. Болит голова від крику», – додає вона.

Юлія пише, що є і винятки: «Ні, я не узагальнюю. Було навіть, що сім'я циган їхала біля мене чемно, навіть за проїзд заплатили. В селі, де я народилася, були цивілізовані цигани, хороші. Однокласник «напівкровка» – все ок. А тут...в Голобах пересадили і повиганяли за торгівлю наркотою декілька сімей». 

«Чому для мене є закони і мораль, для них - нема? Де ваша справедливість? Чому вагон з 90% українців, які заплатили за проїзд, мають 2 години це терпіти? І ніхто нічого не зробить, бо ще наб'ють», – пише жінка.

«Не радьте мені перейти в інший вагон. Переходила. А там було удвічі більше циган. Це не клич, до погромів чи чогось такого. Це крик душі і вимога до влади-раз ми живемо в багатонаціональній країні, то зробіть так, щоб всі нації дотримувались однакових законів і вимог», – зазначила Юлія Грицюк.

 

3

Коментарі
01 Липня 2018, 12:45
Активіст, де ти є? Знову вагони російські рахуєш, засранцю?
01 Липня 2018, 12:59
команди від хазяїв не поступало. Нам би вагони російські і цистерни краще рахувати.
01 Липня 2018, 12:59
команди від хазяїв не поступало. Нам би вагони російські і цистерни краще рахувати.
01 Липня 2018, 13:14
Ну, ви теє..... З циганви смердючої що візьмеш? Хіба плюнуть чи по черепу накладають.......
01 Липня 2018, 13:47
Давно пора циганву втихомирити, вже по країні хлопці взялися за цю справу
01 Липня 2018, 13:59
Цілком згідна з Юлею,вони ще і бійки у вагонах влаштовують і ніхто ім не указ.Без кінця ходять потягом з протягнутою рукою і подавай тільки гроші,більш нічого,ато ще й обізвуть і прокленуть (часто чула таке)
01 Липня 2018, 14:16
В Білорусії міліція їздить в поіздах А в нас поліції багато , а толку мало.
01 Липня 2018, 15:07
В нас взагалі залізничну міліцію-поліцію скоротили. Тепер в поїздах та вокзалах роби що хоч, нікому до цього немає діла. Все економія.
01 Липня 2018, 15:43
Особливо непотрібні чернівецькі цигани з чорним піднебінням що займаються цевілізованим наркотрафіком
01 Липня 2018, 17:30
В нас поліція тількі захищає гей паради більше нічого...
01 Липня 2018, 17:40
А владу бандитську від народу захищає? Зберіться на мітинг проти влади, одразу по плечах дубинкою отримаєте.
01 Липня 2018, 18:49
В колишньому приміщенні залізничної міліції отаборився Харьковський разом зі своєю бандою бурштинокопачів і гівномутів. І Кіндер віддав то приміщення Хорьку за копійки.
01 Липня 2018, 19:57
Дійсно таки &quot;ЦИГАНВА&quot;-под....ла...На залізничному вокзалі- КОШМАР,була міліція залізнична-був порядок,якось згодом ще була охорона залізнична - також наводили порядок,а зараз не тих і не інших... Пісяють прямо на сходах (чесно кажучи не тільки цигани,але й бомжі та інші &quot;ЛЮМПЕНИ&quot;)<br/>Вернуся до РОМІВ, якщо всі забули,то прочитайте що того року було в с.Мизово !!!<br/>То після того їх поперли з села - тишина !!!<br/>Однозначно що це проблема нашого часу,та треба щось робити