Після святкування Дня міста Олег Кіндер не провів традиційну апаратну нараду

02 Липня 2018, 11:00
3101

Традиційна щопонеділкова апаратна нарада у виконкомі Ковельської міської ради сьогодні, 2 липня, не відбулася, хоча міський голова Олег Кіндер і перебував у своєму робочому кабінеті.

Керівники відділів та управлінь органу місцевого самоврядування, інших установ марно чекали на мера у приміщенні сесійної зали, яку два роки тому влаштовано з грубим відхиленням від проекту та з порушенням протипожежної безпеки. На місці перебували й заступники міського голови, але ніде не було секретаря міськради Віри Федосюк.

Про те, що апаратна нарада відміняється, присутнім у залі повідомив начальник юридичного відділу Геннадій Куптій.

«Андрій Володимирович, а чого не буде наради?» – поцікавився спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк у заступника міського голови Андрія Товстиги, коли той вийшов з кабінету Олега Кіндера.

«Якої наради?» – перепитав посадовець.

«Ну, яка нарада проходить у понеділок?» – нагадував йому професійний грейдерувальник.

«А якої наради не було?» – «не розумів» заступник мера, прямуючи до свого кабінету.

Коментарі
02 Липня 2018, 14:12
ащо, якщо Силюка не було на нараді у мера,то нарада вважається невідбувшеюся? Нарада була проведена в іншому місті.
02 Липня 2018, 14:13
Микола, піди краще свою халабуду перекрий. А то тече, як з відра.
02 Липня 2018, 14:29
в іншому місті. це де? у Луцьку чи в Нововолинську? )))))
02 Липня 2018, 14:34
Яка нарада може бути, коли влада прийшла з бодуна після свята? Але крайнього швидко знайшли - Силюка!
02 Липня 2018, 14:55
А що сайт Кошарука після святкування Дня міста більше немає до чого придертися... То може давайте покритикуємо владу, що з погодою не домовились?! БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ!!!
02 Липня 2018, 15:17
То що сайт винен, що Кіндер нараду не провів? Журналісти констатують факт.І де тут критика? У коментарях ...
02 Липня 2018, 15:18
Кіндеру голівонька бо-бо. Так старався вчора на балконі в Апельсині лаБав . Яка там нарада.....
02 Липня 2018, 15:36
Боягуз...(сторонній і веселі гуляки - це одна й та ж людина)
02 Липня 2018, 16:08
Дощ іде яка нарада а з вчорашнього в декого криша тече
02 Липня 2018, 17:53
Замовнику. Не трогай Колюня, він буде балатуватись на мера. І знову буде плакати перед виступаючими, що він такий хороший, що хоть до дупи прикладай.Всі на вибори!!!
02 Липня 2018, 21:46
Нехай Силюк розкаже як з сусіда вимагає коробку з дахом побудувати (себ то житло для себе) в обмін на те, що не буде його діставати різними паперами до суду. Це ж як треба опуститися!!! Шантажувати! А сам не здатен і сортир собі звести! На наради він ходить! Тупе село!
02 Липня 2018, 23:00
Що ти чудило вчепилося за того Силюка? Тут пишуть про нараду, яку не провів Кіндер, а не Силюк.
03 Липня 2018, 21:24
Миколо! Задумався і не повтори долю Гаврилюка, який був журналістом в пошані ( поки не продався і почав писати заказні статті від Кошарука і ко... на ковельську владу), а тепер про нього ніде й не чути, а тим паче ніхто й добрим словом не згадає! Що посієш те й пожнеш...
07 Липня 2018, 15:04
Гаврилюк був і залишається у журналістиці, причому він є професійним журналістом, який критикував і Кошарука, і Кіндера. Але якщо мер Кошарук терпляче ставився до критики, то мер Кіндер ковельського власкора "Волині-нової" просто "заказав". Злодюги, хабарники, корупціонери за гострі публікації ніколи Ярослава добрим словом не згадували, багато разів погрожували, судилися. Про високий професійоналізм його можуть сказати колеги у Ковелі, Луцьку, і не тільки там. "Волинь-нову" залишив не один лише Гаврилюк. Прикро дивитися на що перетворилася найсильніша колись газета на Волині.