У Ковелі бандити вчинили зухвалий нічний «нальот» на приватний будинок

03 Липня 2018, 12:38
9017

У Ковелі на вулиці Грушевського близько 2-ої години ночі двоє невідомих чоловіків перелізли через паркан на приватне подвір’я, зламали вікно в будинку та проникли до приміщення. Там вони розбудили і жорстоко побили господиню, яка займається бізнесом, вимагаючи у неї гроші та коштовності. Бандити залишили важкотравмовану жінку, зв’язавши їй руки липкою стрічкою, заволодівши грошовими коштами та ювелірними виробами на суму близько 70 тисяч гривень.

Пограбування трапилося 22 червня, однак прес-служба Національної поліції у Волинській області громадськість про це не інформувала.

За фактом розбійного нападу із застосуванням насильства слідчим відділенням Ковельського відділу поліції відкрито кримінальне провадження № 12018030110001361.

Відповідно до двох ухвал Ковельського міськрайонного суду від 25 червня, призначено проведення судово-медичної експертизи потерпілої, а слідству надано дозвіл на доступ до документів оператора мобільного зв’язку.

Коментарі
03 Липня 2018, 16:27
Мабуть знову заїзжі цигани з Чернівців пора як в Києві гнати гидоту
03 Липня 2018, 16:29
Чернівецькі тримають наркотрафік,може профіль поміняли
03 Липня 2018, 16:52
То їх не знайшли?
03 Липня 2018, 17:46
і хрен знайдуть. От алкаша на вокзалі зловити то да, а злочинця - дудки.
03 Липня 2018, 20:14
Циганського писка поночі не видко.Та і всі цигани на одну чорну морду і підстукують мусорам
03 Липня 2018, 20:16
обосрались , менти по повній , херої хренові
03 Липня 2018, 20:17
От чого циган зі Львова погнали
03 Липня 2018, 21:45
Таке враження, що тут пишуть одні розумово відсталі. Неможливо читати коментарі під кожною статтею. Стільки злоби і тупості. Замість того, щоб тут щось строчити негативне, пішли б ділом якимось зайнялись. Вже час модерувати коментарі
03 Липня 2018, 21:51
що бл....ь правда очі ріже?
04 Липня 2018, 00:19
Циганські морди конкретно дістали
04 Липня 2018, 01:48
Яка правда у ваших дурних коментах? Там одні матюки, образи, нісенітниці.
04 Липня 2018, 15:39
Учора спостерігала десант прохачів грошей під керівництвом циган. Жіночки білошкірі, і каліки просили . Найбільш вразило де вони взяли білошкірого "соняшного"інваліда. Цигани стояли троє біля" комп'ютерного всесвіту" а інвалід в калясці через дорогу ,біля"компасу". Даунятко до них весь час обертався, а "шефи" махали йому рукою шоб працював. От де вони взяли ту хвору дитину? З якого інтернату викупили? Куди поліція дивиться? Бензин даремно патрульні палять?
04 Липня 2018, 19:51
ХТО Ж ЇХ БУДЕ ЛОВИТИ, КОЛИ ОПЕРА ЗАВЖДИ ЗАЛЕПЛЯНІ В ЗЮЗЮ, А СЛІДЧИЙ БІДОЛАХА ПРИ ВИЇЗДІ В ГРУПІ З ПІСТОЛЕТОМ ПАДАЄ ВІД ПРИСТУПУ ЕПІЛЕПСІЇ.
05 Липня 2018, 01:48
Вот давайте їх реально гнати з Ковеля, я тільки ЗА! Сам в цій справі прийму участь, ви тільки почніть, а то я не тютюнових...
05 Липня 2018, 20:50
Тут на цоьму сайті і вправду дебіли коменти пишуть. Називається якщо нічого не тямиш то хоть обісри.