Ігор Пініс звинуватив «Батьківщину» і Олега Кіндера у тому, що не відремонтували дорогу на ринку

04 Липня 2018, 10:00
3608

Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс звинуватив фракцію «Батьківщину» і міського голову Олега Кіндера у тому, що на останній сесії під час голосування не вистачило два «голоси» у питанні ремонту дороги на Привокзальному ринку, де знаходиться овочевий опт.

Про це Ігор Пініс написав на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«По темі ремонту вул Театральноі в районі опту овочевого. Не зважаючи на зруйновану дорогу та скаргі людей мій запит по ремонту зруйнованоі ділянкі не підтримала лише фракція «Батькіщини» на чолі з міським головою та секретарем міськоі ради. Це при тому що ремонту там небагато, а незручності для тисяч ковельчан і не тільки.Тож бракнуло 2 голоси, бо на сесії було присутньо лише 25 депутатів. Але боротись будемо. Місто має бути для людей!», – написав він у дописі.

 




 

Допис прокоментував голова фракції ВО «Батьківщина» у Ковельській міській раді Василь Дудка:

«Ігор, а це не територія ринку?», – запитався він.

«Ні.Це вулиця міста.По обидві сторони розміщені павільйони підприємців.Частина з них(про всіх не можу сказати впевнено) орендує землю у міста», – відповів Ігор Пініс.

«Ну. Тобі і не знати? Голові тимчасової комісії», – зазначив Василь Дудка.

«Нажаль розмежування територіі ринків і міста на сьогодняшній день не проведено, хоча міський голова і дав відповідне доручення. Очікуємо виконання доручення міського голови», – написав голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міськраді .

 

Коментарі
04 Липня 2018, 13:34
пану пінісу не звадило б підучити рідну мову.
04 Липня 2018, 13:41
А скинутися базарникам слабо?Чи то Кіндер розбив ту дорогу.Ану пане Пініс пройдіться по контейнерах до скидки!
04 Липня 2018, 14:40
а яка у пініса рідна мова?
04 Липня 2018, 15:03
остапу! іврит чи ідиш. і де він такого живота наїв, мабуть багато їсть макаронів, бо немає чого їсти-голодує і піариться
04 Липня 2018, 15:48
армійською тушонкою мабуть.
04 Липня 2018, 16:20
Саша ХаРЬКОВСКИЙ ВСЕГДА ПРАВ
04 Липня 2018, 16:28
Хоч один доносить думку людей і працює для людей на відміну інших депутатиків , які незрозуміло чого приходять на сесію і як барани голосують за кіндеровські рішення.А потім , як щось незаконне вилазить - "то ви ж депутати самі і голосували".
04 Липня 2018, 17:11
А чого підприємці, які сплачують податки до міського бюджету ще на щось повинні &quot;скидатись.&quot; Кожен має робити свою справу: підприємці займатися господарською діяльністю, і ЧЕСНО сплачувати податки, а не викручувати різні схеми так званої <br/> &quot;оптимізації податків&quot;, а міська влада повинна дбати про стан міського господарства, зокрема і про стан доріг, а не про свої кишені, які ,до речі, у декого взагалі без дна.
04 Липня 2018, 22:41
пронесло...
05 Липня 2018, 01:36
Пініс не працює на людей, а займається дешевим популізмом .
05 Липня 2018, 01:40
Чуєш Пинис в тебе яйця на Брестській по 23 грн. а з боку по 16 грн. І ти С.у.к.а продажна будеш базарити за спаведливість. Ти п.а.д.л.а не станеш Мером,навіть і не мрій.їдь гостербайтером в чехію
05 Липня 2018, 09:32
а що, у пініса є яйця? Щось я сумніваюсь. Треба перевірити. Він же обрізаний.
05 Липня 2018, 16:23
Але ж, Базарнику, ти і тупий. Ти повинен радіти, що конкурент завищує ціну , бо тоді твій товар буде краще продаватись, а ти, бідоська, плачеш. Попроси у Боженьки трішки розуму, бо батьки в цьому плані не допрацювавли.
05 Липня 2018, 16:25
На відміну від міської ради він справді працює , а кого цікавлять дешеві яйця хай валить &quot;на бок&quot;.ОК?
05 Липня 2018, 19:16
пеніс це повний піар і думає він про себе, свої яйця і свій бізнес, а не про вас, дорогі земляки. і жиди про нас, українців, ніколи не думали і думати не будуть, і їх до влади близько не можна підпускати
06 Липня 2018, 17:23
о того з такими як маша ми у повній дупі, круто судити і тявкати тут, ти хоч би 1% робила з того ,що робить ця людина для громади .А коли не знаєш ,то не позорся.Бо завдяки таким депутатам міська влада хоч щось почала робити для міста.А попередні роки що?Землю подерибанили! От що!
06 Липня 2018, 18:18
До маши.Давайте розберемось.Наприклад: Ви отримали зарплату у Вас троє дітей.Ви собі плануєте шо купите певні речі для двох.Сіли вирішили, проголосували, домовились.І тут ваша третя дитина каже ні!!!!.Купіть мені тето і тето.Ви маєте відмовити двом ,щоб задовільнити примхи третього.Чи послати його,щоб зробити те що вже домовлено.Третя дитина після того як ви їй відмовили пішла і пожалілась всім сусідам.І хто ви після того в очах сусідів?
07 Липня 2018, 02:57
Потрібно планувати для трьох , якщо є троє дітей і шукати варіантидля трьох, а то дискримінація якась...