У Ковелі 34 шахісти змагалися за перемогу у святковому турнірі

04 Липня 2018, 14:00
1697

З нагоди Дня Ковеля у спортивній школі імені Євгена Кондратовича» пройшов відкритий турнір з швидких шахів, який зібрав 34 учасники різного віку.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Серед дорослих перше місце виборов кандидат в майстри спорту Олександр Новокрещенов, друге – першорозрядник Богдан Кисляк та третє – кандидат в майстри спорту Роман Кінаш.

З-поміж юнаків перемогу здобув першорозрядник Артем Манжос (учень НВК № 13), другий результат в першорозрядника Олександра Кухарука (школа № 12), третє місце в першорозрядника Станіслава Бондаренка (школа № 3). Всі вони – вихованці тренера Олени Черняк.

Напруженими й цікавими були поєдинки серед дівчат. Тут перше місце посіла другорозрядниця Вікторія Омельчук (ЗОШ № 8), друге – другорозрядниця Ангеліна Кашинська (школа № 1) та третє – другорозрядниця Ярослава Терещук (школа № 3). Займаються юні шахістки в Олени Черняк та Тетяни Портянко.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету.