Ігор Верчук закликав міську владу перестати святкувати день визволення Ковеля від німців

06 Липня 2018, 10:55
4085

Колишній голова Ковельської районної ради, а нині заступник голови громадської ради при Ковельській міській раді та координатор ГО «Майдан Гідності» Ігор Верчук публічно звернувся до владців відмовитися від вшанування дня визволення Ковеля від німецького окупаційного режиму, назвавши їх «корисними ідіотами».

«А може досить! Завтра всілякі адміністрації та ради будуть урочисто вшановувати 74-річницю завершення бездарно проведеної військової операції з заміни німецького окупаційного режиму на совєцькій в м. Ковелі та районі, пізніше це назвуть визволенням. Хлопці-владці, а може досить бути корисними ідіотами на угоду уйлу, створюючи простір руского міра. Чи наблизить це нас до перемоги, чи додасть бойового духу! Хіба ворогам. Толерасти і деди воевалі йдіть десь», – написав він у Фейсбуці.

Користувачі соціальних мереж активно обговорюють дане звернення.

«Підтримую!» – схвально відгукнувся керівник ковельського осередку Національного Корпусу Олександр Філон.

«Мене вже штирить від цих всіх свят. В тому числі і новоявлених. Є друга світова, має бути один день, в який мають вшановувати всіх загиблих воїнів, чи мирних. В тому числі і тих, які за примхою долі, чи через пропаганду воювали на боці РА», – вважає ковельський «кіборг» Віталій П’ясецький.

«А їм все рівно – вони живуть по совєцким лекалам», – зауважує координаторка громадської організації «Майдан Гідності» Катерина Кухаренко.

«Напевне їх не переконати, раб є раб. Вільному воля. Роботи в нас не початий край…», – впевнений Серж Козуля.

«Все правильно… пора з тим закінчувати… але хто хоче хай йде, тільки не під обов’язком», – погоджується відомий на Волині історик, краєзнавець Сергій Годлевський.

Нагадаємо, що «Свобода» у Ковелі вимагає на меморіалі Слави демонтувати серп і молот. З такою заявою виступив ще минулого року голова депутатської фракції ВО «Свобода» у Ковельській міській раді Вадим Ткачук, вказуючи на те, що мерія не виконує закон про декомунізацію.

 

 

Нагадаємо, ковельчан запрошують на заходи з нагоди Дня визволення Ковеля.

Коментарі
06 Липня 2018, 14:01
Я НЕ ДУМАВ ЩО ВЕРЧУК ТАКИЙ ДУРЕНЬ
06 Липня 2018, 14:06
ничего святого не осталось у этих нациков, ни знания истории, просто придурки на всю голову, простых людей не переубедить, и правду не осквернить....
06 Липня 2018, 14:11
чому тільки зараз такі заяви, чому раніше Верчук мовчав?? Чому 10-15-20 років тому мовчав і подібного не висловлював (мова не лише про Верчука).
06 Липня 2018, 14:17
Ігорок вже мабуть забув як сам носив віночки до меморіалу і пускав сльозу на камеру. Просто жах!
06 Липня 2018, 14:21
ідіот. Сучара бандерівська. Прийде й на тебе кара, не переймайся.
06 Липня 2018, 14:22
дивно, хто такий Верчук, це завжди була дата місцевого рівня і надалі (я вже не живу в Ковелі це для мене дата)
06 Липня 2018, 14:22
А колись був хорошим тренером на байдарках , став придурком Сумно.
06 Липня 2018, 14:48
Придурка Верчука декомунізувати негайно! Терміново до Бандери і Шухевича в службове відрядження!<br/> І щей гівнюк Філон своєю дупкою щосчь там нявкає. Боже, чому в наш Ковель понаїхало стільки галичанських ідіотів?
06 Липня 2018, 14:56
Ігойок! Ти дурак! З ким воювала УПА? Відповідаю тобі - з німчурою!!! Тому в кожному місті і селі не тільки в Україні святкують День визволення від німецьких нацистів. В Євросоюзі це рахують за свято визволення! Моя тобі порада на майбунє! Ніколи не спіши без аналізу історичних та політичних подій. А краще греби веслами і буде все гаразд, допомагай як волонтер АТО і тобі буде велика пошана! Дивись як Кіндер з Днем міста обісрався! Знаючи люди з нього сміються як з клоуна. Ти не заслуговуєш такоє честі, з тебе ніхто не повинен сміятися.
06 Липня 2018, 15:06
ти, урод бандерівський. перестань ходити на привокзалку долари міняти. мабуть хазяї багато дають, що кожен день бігаєш міняти. Сучий потрох.
06 Липня 2018, 16:15
Національний корпус, Майдан Гідності, Свобода-скільки пафосу... А на ділі- представники титульної нації ( українці ), про належність до якої навіть в паспорті не вказують, БАТРАЧАТЬ по всьому світі, як воли, але з ГІДНІСТЮ ! Хто був на заробітках, знає відношення поляків, росіян, італійців і т.д.,,,Сумно... Рідну мову всілякі спікери, репортери та їм подібні скоро переведуть у мову метрополії-навіть обгортка з цукерок &quot; Корівка&quot; РОШЕН вже на латиниці .<br/> То в чому суть потуг цих так званих &quot;націоналістичних&quot; чи &quot;національних&quot; хлопців? Заборонити або розвалити щось-діло не хитре. Але памятаймо : &quot;Народ, який забуває свою історію, перетворюється на гній, яким живляться інші народи&quot;
06 Липня 2018, 16:30
А українці живуть в своїй державі? Хто керує Україною!
06 Липня 2018, 16:40
керують нам наші &quot;Західні партнери&quot; руками продажних жидомасонів.
06 Липня 2018, 17:30
та патика пходу нетємить що вшановують память. ане празнують. Ато бач він зобрався святкувати ... пятниця вехідний
06 Липня 2018, 17:42
Я в шоці від цього козла продажного.Де тільки такі вилупки як він беруться!!!Потрібно знати і шанувати свою історію.Ті солдати,що віддали життя за визволення нашого міста перевернулися в гробах від його маразму.
06 Липня 2018, 17:49
Як таких дебілів земля носить!!!мільйони людей загинули у цій війні, в тому числі за визволення нашого міста від фашистів і їх потрібно шанувати і пам&quot;ятати. А ти сволоцюго будеш любій владі служити. Воно бидло ще й в мери перлося.
06 Липня 2018, 19:19
А Верчук таки правий. Консерви можуть вздутись зі злости. 8 травня вшановуем жертв війни і край. Вчіться в Прибалтів
06 Липня 2018, 19:25
Звонив путін казав шо ми маладци що нациків шарашим, іначе він війну не виграє
06 Липня 2018, 21:09
Верчуку і всім, хто його підтримав - моя Повага!
06 Липня 2018, 23:11
Святкуємо і все вже ресторан і дівки замовлені
06 Липня 2018, 23:38
Верчуку респект, хоч побачили скількі в ковелі комуністичного лайна
07 Липня 2018, 01:40
Це особиста думка гниди верчука і йому подібного шобла типу філона і ткачука. Віталія Пясецького, чесно кажучи, не розумію. Яким макаром він виявився однодумцем цих собак скажених?
07 Липня 2018, 02:16
Чітко розставлені всі крапки, але дуже песимістично і це навіює тільки сум. Шкода українців, бо заслуговують на краще майбутнє.
07 Липня 2018, 02:33
Слухайте, дурнуватий чоловіче, чому ви проводите постійні паралелі між 2 світовою і сьогоднішніми подіями? У вас комплекс *руського міра*? То лікуйся, адже ви параноїк, як і Путін, який зробив гніздо у вашій черепній коробці. Де ви бачите той *мір* на Ковельщині? Чого ви вчепилася до людей, як дурний пес до драного патинка? Я шаную цих людей, які полягли під Ковелем, звільняючи його від тих, хто палив Кортеліси, нищив людей в Бабиному Яру, вбивав дітей. І нічого ви і вам подібні виблядки філони, козулі і інше лайно мені не зробите. Ну, вбєте, у крайньому випадку. Заперечуючи подвиг тисяч відомих і невідомих солдатів ви тим самим підтверджуєте те, що по природі своїй ви- нацисти, готові вбивати кожного, хто думає не так, як ви.
07 Липня 2018, 02:36
Таким як ви, пане Верчук, німецька окупація була миліша.
07 Липня 2018, 04:02
Дуже гарна пропозиція. І не тільки його , а і йому подібних.
07 Липня 2018, 09:17
УПЦ МП
07 Липня 2018, 09:19
БОГ НЕ ВИНОВНИК ЗЛА И СКОРБЕЙ
07 Липня 2018, 10:38
О це так я і дибіл
07 Липня 2018, 11:39
якісь дібіли називають комуністами. Тількі хай згадає що режим був комуністичний а люди воювали за себе і за сваїх рідних а не за комуністів . дібіли. чиможе зараз хлопці воюють за пороха
07 Липня 2018, 13:17
Хвора і нещасна людина Верчук. Незнає вже під чию дутку танцювати. Робити не хоче а от підбурювати людей так перший. Мало в місті реальних проблем? Їх на кожному кроці ...дороги, вуличне освітлення, сміття, зарослі вулиці, бездомні собаки, благоустрій на нулю. Але тут треба реальна робота і її очевидний результат. Ось тут треба демонструвати патріотизм який проявляється в першу чергу у повазі до людей, в небайдужому ставленні до розвитку міста і його історії. Адже через років 40 чи 20 переоцінка історичних процесів буде зроблена новим поколінням ковельчан. І очевидним буде те як буде виглядати місто в плані благоустрою, економіки, єдності. А історію треба залишити історикам, а нам ковельчан варто просто жити і шанувати тих хто загинув за місто в різні часи тому що в багатьох з нас тече кров людей які відійшли у вічність, які розбудовували і розвивали місто, і просто жили всю його більш ніж 700 літню історію. Ігорю Верчук може сказати одне не вносьте розруху в громаду, не руйнуйте, а то ви вже загралися з патріотизмом і націоналізмом. Від ваших дій ціни не знизяться, а зарплата не збільшиться, саме основне війна не скінчиться! Тому ваш популізм це вже вчорашній день як ваша карєра.
07 Липня 2018, 13:23
Верчук и Казуля -Ви же казаки!!! Саблю Нашу целовали! Держитесь...
07 Липня 2018, 14:34
Верчук - нероба і брехун шацький. Дістав вже своїм націоналізмом. Що ти реально корисного зробив для Ковеля, гівномуте?
07 Липня 2018, 16:33
Старі комуняки скаженіють,минув іх час ординський .відчувають недобитки
07 Липня 2018, 17:30
якби це пропозиція Поважноі людини. А то Верчук туалета не побудував за свое життя. піариться на будь якій темі.
07 Липня 2018, 18:27
якщо ти все життя будував туалети, то Верчук виборював медалі у великому спорті, тренував дітей у ДЮСШ, він щирий патріот України, а не продажна шкура, яка чекає на повернення мордору СССР
07 Липня 2018, 18:28
Йолопе,ти здивуешся скільки збудувавВЕРЧУК. Він і зара вас ригівські і комунонедобитки наібав. Ви гамном давитесь а він в Єгипті на америланське бабло жирує
07 Липня 2018, 23:12
Скаженієте ви, недобитки бандерівські, відчуваючи свою безкарність.
07 Липня 2018, 23:24
Ви ж не за загиблими сумуете, а за сталінами путіними, фарисеї довбні
08 Липня 2018, 01:12
Що в кого в голові, той за тим і сумує. Якщо вам з язика не залазять Путін, Сталін і їм подібні підараси, що знищили і нищать мільйони, то прапор вам в руки. Живодери про живодерів думають.
08 Липня 2018, 02:47
А що там з безголовий памятником бойовику-переокупанту, що на виїзді з Ковеля?
08 Липня 2018, 03:28
Хапуга, ти теж з цими гандонами? Ти ж воював, який ти, падло, нах...ю кіборг, який не поважає памяті загиблих солдат, які гнали коричневу чуму з нашого міста? То що, то твої нові побратими? Сука ти, а не кіборг.
08 Липня 2018, 04:52
&quot;Нагадаємо, що «Свобода» у Ковелі вимагає на меморіалі Слави демонтувати серп і молот. З такою заявою виступив ще минулого року голова депутатської фракції ВО «Свобода» у Ковельській міській раді Вадим Ткачук, вказуючи на те, що мерія не виконує закон про декомунізацію&quot;. <br/>То хто демонтував голову Солдату по вул. Луцькій?