Ковель відзначив 74-у річницю визволення від нацистів

06 Липня 2018, 15:42
4213

Сьогодні, 6 липня, у День визволення міста від нацистських окупантів, ковельчани віддали шану живим і полеглим захисникам рідної землі.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Ветерани війни і праці, воїни-інтернаціоналісти, представники міської та районної влади, силових структур, духовенства, підприємств та установ, громадських організацій зібралися на меморіалі Слави, щоб відзначити пам’ятну дату – 74-у річницю визволення Ковеля від нацистських окупантів.

Ведучі мітингу Наталія Гончар та Анастасія Данилюк повернули присутніх у важкі воєнні роки, зупинилась на історичних фактах, які не підлягають забуттю. 

Друга світова війна принесла українській землі багато горя, втрат і випробувань. Зазнали їх Ковель і його жителі. За понад три роки окупації місто було зруйноване майже вщент. 15 тисяч воїнів полягли в боях за його звільнення. Загинуло 9 тисяч мирного населення.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки страшного лихоліття та тих, хто віддав своє життя за Україну сьогодні.

До присутніх звернувся заступник міського голови Ігор Прокопів. Він розповів, що серед ковельчан та мешканців Ковельського району, які у далекому 44-му захищали наше місто, залишився один ветеран – Федір Васильович Васейко, який мешкає у селі Старі Кошари. Нині йому 93 роки. Сьогодні він разом з представниками соціальних служб відвідає визволителя та передасть йому слова вдячності і вітання від усієї ковельської громади.

На знак вдячності і пошани ковельчани поклали квіти до Вічного вогню. 

 























Коментарі
06 Липня 2018, 21:31
Знову дідиваєвалє? Га, круглі ідіоти?
06 Липня 2018, 22:15
Нічого не змінилося з часів СРСР....так само святкують і вшановують.Прийшло НКВД після 1944р і послало до Сибіру усіх українців-патріотів та їх родини,а замість них приїхали "спеціалісти" з Росії (начальники,відповідальні працівники...) до цих пір "права качають"...
06 Липня 2018, 23:05
Років 10 назад реакція на подію була адекватна. А зараз багато розвелося як істориків так і патріотів, шкода, що от людей все меншає і меншає. Шану віддають в память тих хто загинув і це нормальна християнська поведінка.
07 Липня 2018, 01:44
Давно вилізло з смердючого схрону, де сиділо і бзділо собі під ніс, потлроча?
07 Липня 2018, 02:58
влада та церква-одна банда
07 Липня 2018, 09:28
Головне бухло на халяву
07 Липня 2018, 09:31
А де головний Канащук
07 Липня 2018, 11:34
Україна ще не визволена від націоналістів і фашистів і до цього часу. так що рано святкувати. Поки з терен України не зникне бандерня ми будемо жити у стані війни
07 Липня 2018, 12:02
ПОЧЕСНА ВАРТА -ЯК БОМЖІ
07 Липня 2018, 15:35
Яка честь, така й варта...
07 Липня 2018, 19:37
Заберіть свій БЮТівський хлівчик від Кнопи, з дитячого майданчику
07 Липня 2018, 19:39
Цей БЮТ гірше німців
08 Липня 2018, 02:44
Хай живе кацапська переокупація України, ура?
08 Липня 2018, 02:50
А що там з безголовим памятником бойовику-переокупанту, що на виїзді з Ковеля? Знесли по самі яйця?
08 Липня 2018, 03:28
Доповідаю. Триває акція по виявленню підарів, які вчинили цей акт вандаліхму. Хворобливо цікаві також входять в категорію євроорієнтованих контрацептивів. Тому, дякувати Господу, такі придурки, як ти розмножуватись, по ідеї, не повинні.
09 Липня 2018, 18:01
А твої батьків залишило? Вони зрадниками були?
09 Липня 2018, 18:25
Головне обісрати. Вперед чітачі
09 Липня 2018, 18:29
Ну дуже цікаво,особливо про" вандаліхм" . Або" а твої батьків залишило". Проснись чучало чи витверезись!