З ковельської лікарні мамі помилково повідомили про смерть сина

08 Липня 2018, 11:00
9141

Працівники Ковельського МТМО помилково повідомили мамі пацієнта про смерть сина.

Про це повідомляє Олена Виндюк на сторінці «Ковель МТМО» у Фейсбук.

«Сьогодні сталась незвична ситуація. Моїй сусідці зателефонували з реанімації, де лежить її син, і повідомили про його смерть. Стан матері не описати словами, доводилось викликати швидку, щоб вкололи заспокійливе. Але як виявилось пізніше, хлопець живий. Лікар помилився, і зателефонував не тій матері. Я гадала, що про таке тільки у фільмах можна побачити», – написала вона у дописі.

 

10

 

Коментарі
08 Липня 2018, 14:10
Безвідповідальність і байдужість
08 Липня 2018, 14:15
значить буде довго жити
08 Липня 2018, 15:01
а мама від такого стресу могла і не вижити (((
08 Липня 2018, 16:10
у нас доктора звикли тільки в кишеню заглядати, а не діагноз ставити і лікувати.
08 Липня 2018, 17:09
Знаючи ситуації, які є в реанімаціях, що ночі не спять лікарі, стоять на операціях та мають ще пацієнтів в своєму відділенні... Один помирає-реанімуєш, другому-надаєш допомогу на скарги, а третього-везуть після операції.... І ти маєш кожному допомогти і надати допомогу....так, я розумію, їх робота... Але ж вони, також, живі люди!!! Можна і помилку лікаря зрозуміти.... І для чого роздавати такі сенсації.... Я думаю, лікар вибачився.... Думаєте раніше не було таких нюансів? Були, просто не було того довбаного інтернету і все було тихо.... Кожна людина може зробити помилку.... Так, звичайно, нерви, неприємно.... Але ж зрозуміти можна... І не робити такі розголоси...
08 Липня 2018, 17:12
А хто ж навчив ложити в кишеню? Ви ж самі...
08 Липня 2018, 17:22
Захочеш безкоштовного лікування - можуть і не помилково повідомити...
08 Липня 2018, 17:24
Що за... (Вибачте, за суржик) -БРЄД?
08 Липня 2018, 17:24
А ото нікуя що ти і твої колеги бабло гребете з пацієнтів? Залишиться пацієнт живий чи ні для таких як ти покуй. Для тебе головне бабло яке родичі занесли. Бо без грошей ти нічого не зробиш
08 Липня 2018, 17:31
Помилку лікаря зрозуміти, тим біле виправдати НЕМОЖЛИВО . Запам'ятай це дурню, і не пиши х...ні.
08 Липня 2018, 17:39
Чуєш ти...мені доводилось там лежати і поставили на ноги...і нікому не платила!!!!Думаєш розкучявся і розумний? Нєх....давати! прийди і скажи просо в очі: НІх...платити не буду Вам по карманах....А то в очі такі всі сраколизи і думаєте скільки б то положити! А поза очі тільки і є сміливості обсирати!
08 Липня 2018, 17:41
Виправдати помилку не можна,яка привела до смерті людини.... а ТУТ ЗОВСІМ ІНШЕ .... от такі розумахи... Ото ти почитай і не пиши х....ні.... І якщо САМ БАРАН НЕМА ЧОГО ІНШИХ ОБРАЖАТИ!
08 Липня 2018, 17:42
І вірте не вірте, в кожного своя ВІРА В БОГА! За помилки кожен відповість як належить!!!!
08 Липня 2018, 17:44
Яке може бути виправдання? Той хто йшов вчитися на лікаря знав специфіку роботи. То так само можна сказати, коли лікар ставить неправильний діагноз чи неправильно лікує, що в нього багато роботи, що він втомлений, що переплутав і так далі.
08 Липня 2018, 17:56
а ви всі тут коментатори домохазяйки,які ніколи не працювали,а знали манікюр, педикюр і пообсирати всіх.... А якби ваше життя склалось і ви стали лікарем....ви самі призвели до такої ситуації, НЕ ДО СМЕРТІ, а просто до скандалу....чи ваші родичі....У вас би така сама думка була як зараз....Підіть попрацюйте ЛІКАРЕМ і тоді будете писати.... Мені довелось лежати з дитиною в реанімації Ковельського МТМО і дякую всьому мед. персоналу!!!! і в нас не просто грип був, а дещо складніше.... Згадати тяжко...Але завдяки цим же лікарям,яких ви обсираєте.... у мене все добре.....(І НЕ ТРЕБА ПИСАТИ,ЩО МЕНІ ПОВЕЗЛО!!!) ВЗАГАЛІ,ЯКЩО ВАМ ТАКІ ПОГАНІ КОВЕЛЬСЬКІ ЛІКАРІ....НІХТО НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЄ ДО НИХ ЙТИ.....ідіть до ПРИВАТНИХ... ВИ Ж КАЖЕТЕ,ЩО ВСІ ВСІМ ПЛАТИТЕ,то ПЛАТІТЬ ТАМ, МОЖЕ І ПРИТЕНЗІЙ ДО КОВЕЛЬСЬКОГО МТМО МЕНШЕ БУДЕ.....ЗАВДЯКИ ТАКИМ ПЛАТНИКАМ...
08 Липня 2018, 18:41
Їх життя не склалося, що вони стали лікарями. Вони свідомо туди йшли і платили величезні гроші за навчання, бо знали що будуть гребсти лопатою і без роботи не залишаться. Хай покажуть дипломи і свої оцінки. Більша половина трієчники!!!
08 Липня 2018, 18:42
Кожен місяць я плачу податки. Для чого? Що я з того маю? Що заплачу, те чиновники вкарадуть. Доріг немає, дитсадок, школа, лікарня, поліція, суд - за хабарі...
08 Липня 2018, 18:46
Чим більше хворих, тим більший прибуток. Ніхто незацікавлений у здоровуих людях. Зрозумійте нарешті.
08 Липня 2018, 18:55
А. МОЖЛИВО, У ВСІХ СФЕРАХ ТАКА СИТУАЦІЯ....
08 Липня 2018, 18:59
а якби ваші знайомі чи ви так свідомо пішли.... і так вийшло,що тоді? всіх ставити під одну ланку.... знаєте,в наш час трієчники бувають в практиці розумніші,ніж ті, що вчились на червоні дипломи....
08 Липня 2018, 19:21
Як вони не просихають там, від халявного спірту
08 Липня 2018, 19:37
А хто перевірив дану інфо? Мало що напишуть. На заборі теж пише багато чого
08 Липня 2018, 19:45
Хіба мало того що наша професура ставить людині стращні діагнози, людина їде в Луцьк чи Київ і вони не підтверджуються. Уявляєте скільки людина втратила здоров'я за цей час.
08 Липня 2018, 19:53
А в лікарні спирт то не халявний.... Все за гроші.... Хіба що ви понаносите ТАКИМ ФІГОВИМ ЛІКАРЯМ....
08 Липня 2018, 21:40
А що тилько хто шпалери клеить має зарибок<br/>Хочеш жити плати дохтурови<br/>Так в усьому свити<br/>СКОТИНЯКТ
08 Липня 2018, 21:48
Ото роздули. Я зрозумів би претензії родичів безпосередньо до цього лікаря, а не цей балаган, що всі роздули. А ви спробуйте відрацювати день в реанімації. Мені довелось там бути з дитиною - там пекло... Ніхто не згадує врятовані цим лікарем життя, а лище розпинають за прикру помилку. Згадується- хто безгрішний, той нехай кине в мене камінь.
08 Липня 2018, 22:08
Яким цим лікарем?
08 Липня 2018, 23:49
Справа дуже проста! Лікар, вчитель, вихователь, поліцейський працюють з людьми! І якщо вони відчувають, а не чекають коли на цих сторінках будуть їх чистити, то при наявності совісті повинні сказати самі собі: Пора! Я не виконую свою роботу і калічу людей! Піду шукати себе в іншому місці!
08 Липня 2018, 23:49
Справа дуже проста! Лікар, вчитель, вихователь, поліцейський працюють з людьми! І якщо вони відчувають, а не чекають коли на цих сторінках будуть їх чистити, то при наявності совісті повинні сказати самі собі: Пора! Я не виконую свою роботу і калічу людей! Піду шукати себе в іншому місці!
09 Липня 2018, 00:33
Ха-ха-ха!! Насмішили. Скільки вчителів і лікарів скалічило життя людей і продовжують це робити. Яка совість? Дай людині хоч яку небудь владу над іншою людиною і вона вже від цього не відмовиться.
09 Липня 2018, 00:39
У ваші курячі мозги хіба дойде що отой врач спас і дальше спасає того сина!!! У ваші курячі мозги хіба дойде справжня біда коли помер син другої мами!!! Ви ідіоти безмозглі! Біда справжня коли людина померла а вони тута срач розвели!!! Да. Помилився певно доктор. А ви ідіоти станьте на його місце і хоч раз позвоніть по номеру і скажіть мамі про смерть сина. Чи синові про смерть тата.
09 Липня 2018, 01:01
всі платять податки(чесні люди) І ТІ Ж САМІ ЛІКАРІ І НАБАГАТО БІЛЬШИЙ У НИХ ВИРАХУНОК,НІЖ В ІНШИХ....знаю 100%
09 Липня 2018, 01:14
Який це у них більший вирахунок? Такий як в усіх. А з грошей, які їм кладуть в кишеню скільки платять податків?
09 Липня 2018, 01:52
хорошим медсестрам люди тоже дякують.но то хорошим і людяним
09 Липня 2018, 02:40
А що не діляться з Вами що починаєте розказувати такі нюанси?
09 Липня 2018, 12:13
У лікарів просто пьянка була !
09 Липня 2018, 13:33
І ти там була?
09 Липня 2018, 17:15
Ти бл.... Побувала там от в той момент? Нах... Піз.... Ху....? Свічку тримала, наливала, пила з ними? Бл.... Су.... Бісить.... Оця лишня піз....ж!!!була там, тоді кажи!
09 Липня 2018, 18:25
Там стільки хворих навезли за ніч , що не було коли носа втерти. Не кажучи про пити. Ковток води не було коли випити. Нащо бредятину нести? Спасайтеся самі якщо лікарі погані. Таких лікарів як в реанімаціх ніде нема. Низький уклін.
09 Липня 2018, 19:33
Мало того, що хворі, та ще й в інші відділення біжать коли чергують...
09 Липня 2018, 22:24
Нехай будуть людьми інакше залишаться без роботи!
09 Липня 2018, 22:48
А НЕЛЮДИ не працюють у РЕАНІМАЦІЯХ!
09 Липня 2018, 22:49
А ЛЮДИ-МОЖУТЬ ПОМИЛЯТИСЬ.
10 Липня 2018, 01:39
Ну тоді я не переживаю)) ви вибачите лікарську помилку, яку допустять стосовно вас)))
10 Липня 2018, 02:15
Не раджу провокувати долю по відношенню слів про РЕАНІМАЦІЮ, ЛІКАРІВ ТА МЕНЕ)))
10 Липня 2018, 02:16
Лікар нікого не вбив, тим, що перепутав