Олег Кіндер потролив створення Вищого антикорупційного суду

09 Липня 2018, 11:25
Олег Кіндер 1971
Олег Кіндер

Сьогодні вранці, 9 липня, на апаратній нараді у мерії ковельський міський голова Олег Кіндер зачепив актуальну на сьогодні тему: створення Вищого антикорупційного суду, згадавши своє спілкування із народними депутатами України, хоча й не назвав з ким саме.

«Мені задавали депутати Верховної Ради одне запитання таке цікаве відносно антикорупційного суду. Кажуть, створено новий антикорупційний суд. А всі суди, оказується, корупційні тоді залишились?» – сказав Олег Олексійович.

Чи вважає він, що Ковельський міськрайонний суд теж є корупційним? Однак задати градоначальнику таке питання не вдалося, бо він відмовився спілкуватися із журналістом, стрімко залишив залу та зачинив двері свого кабінету.

Нагадаємо, що торік у цьому ж суді міського голову хотіли покарати за правопорушення, пов’язане із корупцією. «Вердикт» був прихильний: Кіндер винен, але сплив термін притягнення його до відповідальності.  

Коментарі
09 Липня 2018, 14:54
Кіндер ні в чому не винен
09 Липня 2018, 15:51
Що за новина...
09 Липня 2018, 16:26
Недоношенний
09 Липня 2018, 16:55
пане силюк. ваші новини нагадують дописи молодших школярів у стінгазету.
09 Липня 2018, 17:24
Мавп думає що його мине
09 Липня 2018, 17:50
Ви переживайте за себе, а не за його. У нього все буде гуд!
09 Липня 2018, 18:51
Видно не всі закохані Мавпу свічки поставили
09 Липня 2018, 19:35
Ого до чого кіндьор доріс - вже депутати Верховної Ради радяться з ним, йому запитання задають. Жаль тільки що ці питання не стосуються його безпосередніх обов'язків і життя Ковеля.
09 Липня 2018, 21:20
Нічого Кіндер не тролив. Він сказав святу правду.
09 Липня 2018, 22:48
Олег - молодець! З почуттям гумору!!!
10 Липня 2018, 01:49
то ж глянь у словник хоча би, блядь, що означає слово "тролив"...
10 Липня 2018, 10:07
Спаси Господи
10 Липня 2018, 14:45
Силюк - кореспондент неіснуючої газети "дебІЛЬНА думка", яка вже давно не виходить. Виходить, газети немає, а кореспндент є? А його посвідчення тоді недійсне?
10 Липня 2018, 15:02