Ковельчанина обурив стан пасажирських вагонів

09 Липня 2018, 17:30
Вагони 7365
Вагони

Ковельчанин Ілля Лихотоп висловив прикрість із приводу того, як виглядають вагони на залізниці.

Про це він написав у Facebook.

«Хочу розповісти вам одну прикру історію,яка стосується усіх подорожуючих. Отож сьогодні проводив своїх знайомих на потяг до Харкова. Прийшли десь о 13:30 - зачекали, потяг подали в 13:45 . Відправлення об 14:20. І я б навіть не починав писати це,якби не одне але. Ви просто гляньте які вагони подають на нашій залізниці. Так бачив всяке,але таких обтертих старих вагонів,які виготовлені в 80 році - перший раз».

Дописувач продовжив: «Так для мене це дивно,чому можуть бути вагони в яких їхати комфортно? От як в нашому місті хвалилися - мають переробити 12 вагонів - вартість одного капітального ремонту: 8,5 млн грн. І так це дійсно вагони,а не оце страхіття. А і ще мене здивувало не пам'ятаю де побачив але в #Укрзалізниця є така послуга,як вагон - будинок. Вартість поїздки становить - 17,5 тис грн. Одне питання - навіщо?? Та поробіть ви нові вагони нормальні - плацкарт та купе. Зробіть усе можливе,щоб всім було зручно,як інвалідам так і простим подорожуючим.

Просто знаєте купляєш місце в вагоні і незнаєш у який ти попадеш. Це як рулетка, повезе - нормальний вагон. Ні - будеш їхати добу в задрипаному старому вагоні.

Ну і на завершення спитаю,може я чогось не розумію, на вулиці зараз 25 градусів, а в нас курсують вагони зимові. Навіщо??? В нас робиться все через одне місце - зимою їдеш в трьох пуховиках,літом - роздіваєшся,сидиш біля вікна щоб не вмерти».




 

Коментарі
09 Липня 2018, 20:51
Трохи фарба облупилася а так нічого
09 Липня 2018, 21:54
Той корінний Ковельчанин трохи придурів. Хай поїде в Польщу і спробує їх залізницею проїхатись...Може тоді зрозуміє що за комфорт і красу ціни інші
09 Липня 2018, 21:56
Який мер!! Такий і порядок!!!
09 Липня 2018, 21:57
Геть перестарілу красну сволоч!
09 Липня 2018, 22:33
ти за часи бандеризму взагалі ні одного нового вагона не побачив, не кажучи все про тепловози.
09 Липня 2018, 22:48
А що Ви хотіли за таку ціну???тим-більше, державне фінансування???<br/>міські чи міжміські маршрутки, всі бачили їх стан????і це все приватна власність, і то порядку не можуть дати!
10 Липня 2018, 00:09
Квиток до Києва стоїть копійки ,бери СВ люкс за 1000 грн і їдь з комфортом а то хочуть за 100 грн шик і блеск
10 Липня 2018, 00:14
та у нас ціни за проїзд чи не найдорожчі в Европі.
10 Липня 2018, 00:42
Всі в нас хочуть платити по украінські а іхати по європейські
10 Липня 2018, 01:52
Скільки суперечок через маячню малолітнього придурка, який час від часу пише різні *опуси*.....
10 Липня 2018, 01:56
їхав той вагон за вісім з половиною лямів, кондиціонер в спеку не працював, пасажири чуть не зїли. я краще на старому і облупленому людей повезу.
10 Липня 2018, 12:13
Дійсно,ви купуєте квиток за копійки... Це смішна ціна за проїзд 130 повний квиток.Вам не підняли вартість в декілька разів,а лише на декілька грн.Якщо Вам огидне і не зручно їхати в поїздах,то не користуйтеся цей вид транспорта та не дратуйте провідників.<br/> Будь-який вид транспорту,який ви б не обрати саме літом буде їхати тяжко,тому що це літо,літо де дуже спекотно.Будь-те добрішими людьми і розумійте різні ситуації.
10 Липня 2018, 14:22
В свій час знайшов пан Кирпа залізничний общак і випотрошив його - капітально відремонтував вокзали, електрифікував колії. А рухомий склад оновити не встиг. Його життя закінчили януковічі самогубством, з контрольним пострілом. Більше ніхто общак не потрошить...
10 Липня 2018, 16:29
За Кірпи залізниця була на найвищому рівні-зарплати, рівень,престиж,....Такого не буде ніколи...Залишилися тільки згадки.
11 Липня 2018, 15:13
Хай буде як зараз. В столицю за 100 грн можна добратися. Де ви таке в свiтi бачили щоб 500км залiзницею вартували бiля 5$? А для любителiв комфорту - СВ вiд 450 до 600 грн.