У Ковелі п’яний пацієнт зламав носа молодій медичній сестрі

10 Липня 2018, 20:55
6155

Вночі, 10 липня, фельдшера Ковельського відділення екстренної медичної допомоги побив сильно п’яний пацієнт – зламав носа молодій медичній сестрі.

Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

«Фельдшер отримала виробничу травму на робочому місці, надаючи медичну допомогу пацієнту з рваною раною голови в стані сильного алкогольного сп'яніння. Люди, цінуйте і поважайте свого лікаря і медичну сестру, бо не буде кому вас лікувати!», – йдеться у дописі.

Коментарі
11 Липня 2018, 00:12
За що він таке зробив?
11 Липня 2018, 00:28
ну всьо скоро того пацієнта в морг відправлять
11 Липня 2018, 00:30
А хай би відправив хтось в морг. Щоб руки не роспускало бидло
11 Липня 2018, 00:44
Попала медсестра на 100 штук гривень за пластику носа. Або хай з кривим ходить.
11 Липня 2018, 01:31
Просто так він їй не дав
11 Липня 2018, 02:23
Вони там всі на приймальній а-хуев))після 12 ночі не достукатися бо сплять сук..і!!Зробиш зауваження грублять по вся кому,викликають поліцію.Зухвале ставлення до людей!!!Дав не просто так!!!!!!!!!!!!!!!!
11 Липня 2018, 02:29
Ми розібрались в ситуації.Було за шо.Працівниця звільнена,пацієнт отримае подяку.Дякую в сім.
11 Липня 2018, 02:35
Бухой було зашо, ви що дибіли ?
11 Липня 2018, 02:37
Давайте далі носи ламати
11 Липня 2018, 02:38
Придурки!
11 Липня 2018, 02:42
Це голона новина тижня!!!В Ковелі і комусь носа зламали, не може бути!Замлю подерибанять бюджет замутять, а поносі ні ні
11 Липня 2018, 03:32
Зламайте цьому недоробку члена, діти мої, щоб не клепав такої бидлоти, як сам, кінчене створіння.
11 Липня 2018, 09:43
Медсестра в першу чергу повинна бути психологом і знати як розмовляти з п'яним. Звичайно якщо вона його п'яного ще більше провокувала, то й отримала.
11 Липня 2018, 13:07
Зламав ніс значиь дуже сподобалась) може на побачення скоро запросить)))
11 Липня 2018, 13:28
Запросять, а як же інакше! І тебе теж запросять, як свідка. Тільки на побачення до слідчого. Кримінальну справу поліція вже відкрила.
11 Липня 2018, 16:08
Як відкрила так і закриє стягнення бобла і по справі а медсестра хай веде себе правильно знаючі які розлючені пацієнти можє бути ще гірше виграш за слідаком
11 Липня 2018, 16:08
11 Липня 2018, 16:54
Ото ж не посадили хулігана Базярука , то прийшли інші . До пяного пацієнта треба пяного доктора
11 Липня 2018, 17:24
Одним словом - сама винна
11 Липня 2018, 18:53
Нагрубила пацієнту, скурала по носі. Після цього пацієнта зробили бухим.
11 Липня 2018, 20:51
Все так і було!А виправдовувати ХВОЙДУ не гоже,любі мої)))
11 Липня 2018, 21:18
Я б за таке як медичні працівники зробили у попередній новині (виставили фото того що людина запхала собі в одне місце) не лише носа зламав би...
12 Липня 2018, 00:39
Все інше їй давно вже зламали...
12 Липня 2018, 00:48
Треба заставити того бухарика на ній женитись, хай все життя дивиться на кривий ніс
12 Липня 2018, 01:11
Видно не дала пацієнту
12 Липня 2018, 01:35
Старій би такого не зробив
14 Липня 2018, 17:07
на хулІгана 1954рн написана заява ПровокацІй до пацІєнта з боку працІвникІв ШМД не було при перекладаннІ на ношІ приймального ногою вдарив санІтарку по обличчю Зі слІв сина коли пяний то агресивний завжди В цьому випадку не виконувала своІх обовязків вчасно поліція
15 Липня 2018, 01:40
То це був, пенсіонер? Хто викликав, швидку, не Косцьовят, случайно? Як бачили медики, що п'яний, депутата Косцьовята, в санітари, треба було б зразу...Він всіх алкашів по Ковель, визбирує і в лікарню.Кажуть більшість з них вмирають при странних обставинах...
15 Липня 2018, 01:43
То була медсестра, тепер санітарка. Може не навмисно вдарив.