Ковельська мерія закупила квітів на 17 тисяч гривень

11 Липня 2018, 11:00
2796

Перед святкуванням Дня міста Ковеля міський голова Олег Кіндер видав розпорядження про виділення коштів на придбання квіткової продукції, що передбачено місцевою програмою розвитку місцевого самоврядування на 2018 рік.

Відділом бухгалтерського обліку і звітності виконавчого комітету Ковельської міськради було перерахувано 17 070 грн., згідно поданих документів. Контроль за виконанням розпорядження здійснював заступник мера з гуманітарних питань Ігор Прокопів.

Коментарі
11 Липня 2018, 14:15
ну і що тут такого поганого? Он- керівник нафтогазу огтримує зарплату у 22 мільйони в місяць. А на дитяче Евробачення немає грошей послати дітей. Ось де журналістам потрібно піднімати питання. Чи туда дорога заказана. там швиденько по мордяці скураєте.
11 Липня 2018, 14:21
дивись щоб ти не скурав по мордяці
11 Липня 2018, 14:28
Ковельські журналісти на ковельському сайті піднімають ковельські питання. Що тут не зрозуміло? А про "Нафтогаз України" і дитяче Євробачення є кому писати.
11 Липня 2018, 14:53
Тут піднімається питання про те що квітів купили на самому ділі десь на гривень 200-300 ну може 500. Решта 16500 попросту вкрали. А квіти ,це такий товар , що по бугалтерії списується за 2секунди.<br/>Іншими словами як Кіндер крав так і продовжує красти.
11 Липня 2018, 15:33
Всю міську раду на шибеницю
11 Липня 2018, 15:49
В дупу ім ці квіти засунути особливо рози !
11 Липня 2018, 15:56
На прибирання міста грошей у Кіндера немає шкода що Призидента до Ковеля недовезли щоб подивився що бригада злодюґ зробила з міста смітник бо грошей на прибирання у Кіндера немає а вкрасти на квітах є ґроші
11 Липня 2018, 16:19
Для чого стільки квітів? Хіба нема куди витратити кошти? Краще б людям дали, які дійсно цього потребують. А усі, кому потрібні були квіти могли б купити по букету з власної кишені. Нічого страшного не сталося б. Мільйони на концерт... І тотальний безлад в центрі... Не всім до таких веселощів і повного безкультур'я!!! Думайте про людей і ставте їх на своє місце перед тим, як влаштовувати таке і займатися марнотратством!!! І на стовпах ці квіти для чого? Що у Ковелі все вже є і всі здорові, що тільки квітів не вистачає до повного щастя???
11 Липня 2018, 16:21
Сором і ганьба!!! Скільки ж це квітів можна за оптовою ціною купити на 17 000???
11 Липня 2018, 16:57
в ковелі розвелось багатоь бидла. То їм квіти пагані, то сцена не подобається. Дерево посадив на даху музею, теж їм не так. Що за народ!!!1
11 Липня 2018, 18:25
Квіти на квітковому ринку дуже дорогі. Це факт. І 16 тис на квіти витратили не зараз, а впродовж тривалого часу.
11 Липня 2018, 18:42
Якщо розпорядження Кіндера від 29 червня 2018 року, то як могли 17 тис. грн. витратити &quot;впродовж тривалого часу.&quot;? Гроші витрачалися без дозволу? Що ви таке говорите!?
11 Липня 2018, 18:48
Якби представники влади купляли квіти на мітинги з власної кишені,то і мітингів не було б...,а так завжди в перших рядах...
11 Липня 2018, 19:31
деколи важко зрозуміти що ширше, букет чи морда у Пікінеса
11 Липня 2018, 19:59
Не мала влада грошей щоб подарувати букет квітів Народному хору ім Верьовки - Кіндер сказав, що хай вони собі заробляють гастролюючи; з скандалом змушували укропівці Кіндера віднайти 25000 гривень матерям загиблих Героїв до дня Матері; нечуваним скандалом завершився запит Пінісв про виділення грошей на ремонт туалетів для діток молодших класів школи № 1 і так можна продовжувати список до безкінечності... А от гроші для свого піару, тобто на замовні телепередачі, квіти невідомо кому в нечуваній кількості, бруківку під &quot;шанхай&quot; біля кіно, горезвісну сцену, ворота до якої відмикатимуться два-три-рази на рік - гроші є!!!! Де правда і справедливість??? Чому мовчать активісти міста??? Чи вже всім позатикали роти : кому грішми, кому земельною ділянкою, а кому - криміналом? Що діється в нашому місті і до чого ми котимось? Даємо гуляти з шиком бандоті при владі за народні гроші і красти їх, красти...
11 Липня 2018, 23:37
Квітів нам не треба, клумби нам не треба, парк нам не треба, лавки нам не треба, сцена нам не треба, .....Нам взагалі нічого не треба. Може в космос переберемось? А мені асфальт на Черняховського не треба! І туалєти в школах мені не треба! Хто тут пише той самий розумний? А шо Стасючка не могла купити хору букет? На діфіляди до Палиці є бабло, а квіти купити не може!!!
11 Липня 2018, 23:42
А мені пофіг що базар водою заливає. А от Пінісу - проблєма. І вода на другом Ковелі треба тоже не мені. Я там не живу. І реклама наркоти на стінах мене тоже не гребе. І ще багато до всього мені пофіг. Так що нічого не робіть!!!!!!! Так і будемо жити. Це ясно як Божий день - скільки людей - стільки думок. Кожному треба те, що ближче і що болить.
11 Липня 2018, 23:53
До ЗМІ які відповіли ковельчанину у статті &quot;Ковельська мерія закупила квітів на 17 тисяч гривень&quot;. Значить про &quot;Нафтогаз України&quot; і дитяче Євробачення є кому писати? А про затемнення, яке взагалі українцям видно не буде - то саме тема для ковельчан? От читаєш сайт бо сам ковельчанин. Хочеш справді знати, що і де відбулося. А тут таку фігню пишуть та ще й читачів звинувачуюють у чомусь. Пошукайте нормальних журналістів. А не тих, що тільки на розборки особистого характеру здібні. та неприязнь до влади мають, бо самі не біля корита. А як тільки туди потраплять - так і забудуть де правду шукати.
12 Липня 2018, 12:26
Якщо &quot;тут таку фігню пишуть&quot;, то чого ти тут торчиш? Тебе ж тут ніхто не тримає!
12 Липня 2018, 14:28
Шановні жителі міста! Влада купувала ці квіти у вас! Так чому ж ви дали їм відкат? Вони ж не з Голландії ці квіти привезли?????
12 Липня 2018, 14:29
Шановні жителі міста! Влада купувала ці квіти у вас! Так чому ж ви дали їм відкат? Вони ж не з Голландії ці квіти привезли?????і перестаньте робити піар пану Пінісу під кожною статтею. Ліпше хай люди скажуть, що він в дійсності зробив. Таких говорили у нас багато...
12 Липня 2018, 17:32
Стільки як накрали, то могли по букету за власні кошти курити! А то піаряться з квітами за людські гроші! Ганьба!
12 Липня 2018, 17:33
Це скільки ж квіт на такі гроші можна курити! А стоять з самими дешевими по гілочці