Депутату показали, як преміювали посадовців Ковельської міської ради у червні

12 Липня 2018, 17:00
8884

Ковельський міський голова Олег Кіндер повідомив депутата міської ради від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята про преміювання працівників апарату ради та її виконавчих органів за результатами роботи у червні 2018 року.

Отож, найбільші розміри премії Олег Олексійович розписав у розпорядженні своїм водіям, за ними «йдуть» його заступники, консультант, секретар міськради, головний спеціаліст з питань контролю, п’ятеро начальників та охоронники мерії.

 






Коментарі
12 Липня 2018, 20:02
Є за що бухати в Оранжі
12 Липня 2018, 21:54
Товстизі ще й премію?!!!!!! Нормально. А за що ж тоді в тюрму садіть. Своїми злочинними діями довів місто до прірви і ще й премію має. Товстига, май совість. Тобі що мало навапру? віддай ті гроші в церкву чи в дитячий будинок який. Може хоч один який гріх відкупиш.
12 Липня 2018, 22:39
Ну заробили люди непосильною працею. Сидіти в кабінетах це ж не вагони розгружати. Клепку требв щоб вкрасти аби було за що премію давати
12 Липня 2018, 22:51
Хто дійсно працює, отримали найменші премії.
12 Липня 2018, 23:20
а скільки двірників преміювали.
12 Липня 2018, 23:47
Ану напиши скільки премії " за результатами роботи в червні" получили двірники, трактористи, електрики, сантехніки і всі інші робітники які роблять незалежно чи то при +40 чи при -25???????????НАПИШИ ПАДЛЮКО!!!!
13 Липня 2018, 01:40
хапуги зажерливі більше вас не виберуть
13 Липня 2018, 02:24
ВИБЕРЕТЕ ЯЖ ЮЛЬЯ
13 Липня 2018, 06:59
а не так давно жалувались, грошей у бюджнті нема...
13 Липня 2018, 11:40
МЕРУ МАВПІ А тобі хто не давав здобути нормальну освіту і працювати в кабінеті? Ходив бухав а тепер скавенчиш
13 Липня 2018, 12:10
Все розумію. Але навіщо це все придурку Косцьовяту?
13 Липня 2018, 12:16
НЕхай скажуть скільки то в гривнях,то ж зарплата висока ще премія,то за місяць ці перероблені чиновники мають в кишені величезні кошти,а нас в .......(саме там,де ви подумали).
13 Липня 2018, 12:46
А ви думали вони будуть працювати за 3200??
13 Липня 2018, 16:01
у Товстиги зарплата 28 000 грн. Ось і порахуйте, скільки це вийде з премією. А те падло неголене продало Вересу тендери і скоротило двірників з зарплатою 3200. Тепер жирує і шмоньок возить по курортах.
13 Липня 2018, 20:32
Бачили очі що вибирали...
13 Липня 2018, 22:55
За які особливо важливі завдання секретарю 80%, коли іншим 15. І як посада називається - головний спеціаліст з питань контролю! Кого вона контролює?
14 Липня 2018, 12:30
грошові потоки контрорлює
14 Липня 2018, 13:42
Особливо Вєрка перетруджена,натрудилась на квартиру, тепер треба меблі купити.Тупа бездарна базарна баба
14 Липня 2018, 15:49
В меріі всі без винятку підораси !
15 Липня 2018, 20:15
Премії отримують за те що розігнали двірників по двох Жеках а місто некошене грошей з людських податків які платять ковельчани дармоїдам та злодіям ще і на хороші премії є а прибрати місто з лютого грошей немає волонтерте та збирайте сміття самі а косцьовят хоч щось та розкаже але і він знає тільки дуже мало як ця зграя краде
16 Липня 2018, 06:53
То і далі голосуйте за жидів,олігархів,трутнів,мальчіка з вилами,жіночку з косою.Вишивану злодюга вдягнув,а ви в ньому патріота України бачите...сліпці.Скільки вже на граблі наступати будете ?