У Ковелі невідомий розбиває собакам голови

16 Липня 2018, 12:35
Поранений пес 9759
Поранений пес

Чотири тварини з пораненими головами – захисники у Ковелі б’ють на сполох.

Зокрема, виклали допис зі світлинами поранених тварин на сторінці у Facebook.

«Ковель

Звернення до громадян та поліції міста

Маємо справу з психічно хворою людиною ( можливо групою людей), це четверта за місяць (відома нам) собака з подібними травмами!!!

Ця наволоч ходить поміж нас і наших дітей, важко уявити, на що спроможна «людина», яка робить подібні речі з тваринами...

Мешканці міста, якщо вам відома будь-яка інформація, просимо негайно повідомити. Також сподіваємось на розголос цієї справи і відповідні дії зі сторони правоохоронних органів», – ідеться в дописі.

Коментарі
16 Липня 2018, 17:54
Навіщо бити на сполох? Захистіть цих обак, розберіть по своїх домівках, чи можете тільки язиком плескати.
16 Липня 2018, 18:15
Справа не лише в цих собаках. Йде мова про те, що можуть постраждати інші тварини.
16 Липня 2018, 18:19
І ви хочете щоб на вас тварини не нападали? Людина - найнебезпечніша і найжорстокіша тварина. Бідні собачки, що вони вам зробили?
16 Липня 2018, 18:37
А прикінте бідні собачкі могли покусати вашу дитину яка йшла зі школи... Ваша реакція?Завалити всіх к єбе.. і матері..?
16 Липня 2018, 18:59
шкода всіх . але в даному випадку мова про беззахисних тварин!!!!! не лякає, що потім та бидлота людей почне калічити? люди де ваша людяність. схаменіться!!!!! почніть дивитись навколо себе!!!! не живіть моя хата скраю бо так і подохните безхрибетними недоумками
16 Липня 2018, 19:11
Про яку хату скря якщо самі сидите по кутках.та по диванах, хто воює, хто волонтер, а є люли з крайньою позицієй. Не всі люди заслуговують на пробачення та життя на волі тим паче тварина яка відтнародження озлоблена на людей. Нема правди на світі, не було і не буде!
16 Липня 2018, 19:18
Забери собі до хати цих собак. Їх треба відстрилювати, а не кормити. Хто небудь бачив в Європі бродячих собак в місті чи в селі, ні а то розвели тут язикоплески. Якщо покусає вашу дитину, або ваша дитина заразиться стригучим лишаєм від собак. Що тоді ви будете робити. Людяність вам не поможе.
16 Липня 2018, 19:32
Придурок який не тільки бє собак, але й пробує душити -ошивається в районі військомату,таке враження що він колишній атовець і у двір колишнього військомату заходить дуже впевнено як свій.Він високого зросту до тридцяти ,худорлявий,міцної статури.Підзиває до себе собак затискає носа і так тримає пса і це серед білого дня...Коли пес виривається кидає в нього що є під рукою.
16 Липня 2018, 19:33
людей потрібно відстрелювати : за те що гадять за собою, за те що не переходять дорогу де треба, ображають інших. хочите бути справжніми європейцями то відповідно себе і поводьте: несіть відповідальність за тварин домашніх( а з них все і розпочинається) - СТЕРИЛІЗУЙТЕ . і не буде покусаних дітей і лишаїв. <br/>люди самі (викидаючи на призволяще) роблять собі біду<br/>відстрелювати потрібно таких дописувачів. сьогодні вам заважають пси , а завтра чюжі діти?
16 Липня 2018, 19:41
Ану, хлопчик - помагай, займись но ділом з своїми молокососами.
16 Липня 2018, 19:51
А че ж вы «герои» то такие, все под псевдо имена прячетесь? Страшно написать реальное имя и нутро своё миру показать, ну да, ведь там одна гниль, ведь всё, на что вы способны, это вот тут, под никам, писать: « стрелять-травить-себе заберите», и знаете что, вы ничем не лучше этого ублюдка, калечащего животных, и да, если Не Дай Бог, завтра вместо собаки окажется кто-то из ваших близких, то не забудьте вспомнить свои «благие» намерения... <br/>Всем добра!
16 Липня 2018, 20:15
Немає в людей імені тим більше не у тих хто не в змозі писати мою держави в якій проживає, гірше ляха кацапи україну розривали. Навіть монголотатари не насаджували своїх правил та мови. А тук москалі собак вчать нас Ковельчан любити, тьхуу...
16 Липня 2018, 20:21
Мосалю ка гілляку!!!А псіну на у трясовину. Жаль собак а котівтне шкода? А ті бродячі пси задерли мого кота!І тимпаче від низ тхне
16 Липня 2018, 20:48
Жити по моїм правилам
16 Липня 2018, 22:18
Підписуюсь під кожним словом.Респект. Не дурень говорив- чим більше я пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки. Цього виродка, що робить таке жахіття жде неминуча кара.
16 Липня 2018, 22:23
Люди, схаменіться. Проблема бродячих тварин, які іноді є дуже і дуже агресивними, не в цих тваринах. А в нас, людях. Тих, хто взяв для дитини погратися кицьку або цуценятко, а потім, коли вони виросли, його викинув, тих, хто не маючи, куди подіти кошенят та цуценят. не простерілізував своїх собак та кицьок, тих, хто бере додому тварину, не думаючи про те, чим буде її годувати. В тій же Польщі тобі не дадуть з притулку кота чи собаку, не обстеживщи, в яких умовах ця тварина буде проживати, і не перевіривши, чи ти маєш запас корму для неї на 3 місяці. <br/>А щодо тих уродів чи урода, які таке творять . то треба &quot;напружувати&quot; поліцію, щоб іх розшукували. Ти більше наразі посилено відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Бо сьогодні ця потвора знущається над собакою чи кошеням, а завтра об&quot;єктом такуої поведінки може стати чиєсь дитя.
16 Липня 2018, 22:43
Можливо, побили тих собак, які нападали на людей. Тоді це необхідна самооборона, бо гицелів вже давно зашугали...
16 Липня 2018, 22:45
чупакапра завелась
16 Липня 2018, 22:49
Ага, оця маленька собачка що на фото 100% нападала на людей...просто розривала їх.
16 Липня 2018, 23:12
Якщо ви так агресивно реагуєте не іноземну мову, то про що з вами говорити? Себе, в першу чергу не поважаєте.
16 Липня 2018, 23:26
Праведницьо ти наша, на гроші від продажу твоєю родиною спирту можна набудувати притулків для котів і собак по всій країні, а скільки людей втравилося тою спиртякою не думала?
17 Липня 2018, 01:59
Катерино будуй вольєр біля свого забору в парку я підтримаю,парк то ваш.
17 Липня 2018, 12:40
Кажуть люди що після смерті людини, вона перетворюється в собаку. І як ви відносетеся до собак, так будуть відноситися до вас після смерті. Може правда, а може ні....
17 Липня 2018, 15:58
Наволоч, це безпритульні собаки, які ходять поміж наших дітей!
17 Липня 2018, 18:51
хотів би я побачити як ти будеш їхати в машині по місту а за тобою буде гнатись ватага бродячих собак,а потім як вилізеш то щоб ті пси тебе покусали за твій товстий зад! тоді побачу я якої ти тут будеш співати
18 Липня 2018, 00:50
Хто любить собак і котів, той не любить людей
18 Липня 2018, 11:36
Якась неправильно ви прикмети розтлумачуєте,якщо людина любить і не скривдить тварину то і людину не зачепить.Агресивна і жорстока людина яка хоче крові відігратися на собаках і котах ,тому що знає що за людину тюрма.Це є маньяки.Прийде час ,їм захочеться задовільнитись а собачки не буде ,під руку попадете ви або хтось інший ,тоді спитаєте -за що .Відповідь-ваша неправильна прикмета.Ще старі люди говорили-якщо є в домі діти то треба щоб і була якась тваринка.Треба прищіплювати з дитинства любов до всього живого.А агресія ...Тільки від життя собачого собака буває кусачою.Вони як і люди мають інстинкт самозбереження .Якщо керуватись логікою що безпритульні погані ,то в нас і бомжів повно.Їх теж вбивати?
18 Липня 2018, 11:40