У Ковельській міській раді зносилася гербова печатка

17 Липня 2018, 15:47
Ковельська міська рада 3492
Ковельська міська рада

За 9 років повністю зносився відбиток гербової печатки відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради, тому влада змушена була купити нову печатку.

Про це міський голова Олег Кіндер повідомив депутата міської ради від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята, надіславши йому на депутатське звернення копії відповідних документів.

Стару печатку чиновники придбали у 2009 році. Нову виготовило місцеве ТзОВ «Равім», згідно договору, який підписали перший заступник мера Михайло Гетьман та директор товариства Алла Радчук. Коштує нова гербова печатка 440 гривень.

Коментарі
17 Липня 2018, 19:21
який потужний запит депутата чи зносилася печатка!скільки чиновнико-годин було потрачено на опрацювання депутатського звернення та підготовку копій документів?більш за все ціна такої бюрократії значно перевищує ціну нової печатки. не те що стертої
17 Липня 2018, 19:21
Пзд...нема про шо писати..ну то напишіть в кого ручка перстала писати чи шкарпетки в міській раді затерлися...
17 Липня 2018, 19:39
Як вам не соромно порівнювати авторучку чи шкарпетки з гербовою печаткою Ковельської міської ради!
17 Липня 2018, 20:03
А коли штани і дупи в них зітруться треба буде нас сповістити. Шафета за 1 годину наклепає мішок печаток.
17 Липня 2018, 20:06
АААА!!! В Косцьовята забрали стола на третьому поверсі.Тепер буде приймати своїх виборців на другому!
17 Липня 2018, 20:13
А за стола Кіндер О.О. буде через суд притягнутий до відповідальності!
17 Липня 2018, 21:06
Якщо не знає про що надсилати запити то хай краще мовчить.
17 Липня 2018, 22:16
Ідіоти
18 Липня 2018, 12:00
Гербову печатку в міській раді треба міняти щорічно! Щоб не завіряли, підроблені заднім числом документи...
18 Липня 2018, 12:36
Я ох.....єваю, дорога редакція, ви спеціально такі теми піднімаєте? Криза жанру? Чи придурок Косцьовят не дає спокою?
18 Липня 2018, 14:08
Яка редакція такі й новини!
18 Липня 2018, 14:16
Косцьов"ят і всі дупутати Ковельської Ради нехай краще порахують скільки бабосів відмили Кіндер з бригадою на ремонтах лікарні, шкіл і садків, басейну...Мільони уходять з бюджетууу!!! А толку як не було в цих закладах - так і немає. Отака -то жисть!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 Липня 2018, 14:47
У жительки Ковеля в гаражних приміщеннях виявили майже 600 літрів фальсифікованого алкоголю.<br/><br/>Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Волинській області.<br/><br/>Обшук провели 17 липня.<br/><br/>«Учора слідчі детективи під час проведення санкціонованих обшуків у гаражних приміщеннях ковельчанки виявили майже 600 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв у тому числі й відомих торгових марок. <br/><br/>Алкогольні напої слідчі вилучили та направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України після проведення якого буде встановлено походження вилученого алкоголю», – розповів керівник головного управління Нацполіції в області Петро Шпига.<br/><br/>Нині вирішується питання про оголошення підозри зловмисниці, яка причетна до незаконної діяльності. <br/><br/>Досудове розслідування у справі триває.