Дочекалися: у Ковелі почали капітальний ремонт дороги біля дитсадка №8

18 Липня 2018, 11:00
5677

У місті тривають планові роботи з ремонту доріг. Зараз будівельні бригади можна побачити у різних мікрорайонах Ковеля.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Розпочато роботи на вулиці Винниченка: замінено частину бордюрів, готуються до асфальтування. 

Здійснюється капітальний ремонт вулиці Липинського. Тут облаштують ще й новий тротуар.

Дочекалися уже своєї черги й мешканці району вулиць Володимирської – 40 років Перемоги. Дорога біля дитсадка №8 уже давно потребувала повного оновлення. Тепер тут капітально відремонтують вулицю та тротуар, встановлять бордюри. 

Водночас, проектом передбачено будівництво на цих об’єктах системи відведення поверхневих вод з проїжджої частини. Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук каже, що це дозволить подовжити час експлуатації асфальтового покриття.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман зауважив, що ці вулиці обрано не випадково, адже вони давно потребували реконструкції. При плануванні робіт проводиться аналіз стану шляхів міста і визначається почерговість їх здіснення у межах фінансових ресурсів.

Загалом цього року з місцевої казни на капітальний і поточний ремонт доріг буде спрямовано понад 31,2 мільйони гривень. 

 











Коментарі
18 Липня 2018, 14:24
Ще б прибрали контейнери старі з базарчику на Володимирській та навели там лад а то це просто..... немає слів.
18 Липня 2018, 16:44
Та навіщо ви робите ті дорогі!!? То ж і так добре! Особливо на вулиці Луцький! І біля лікарні!!!!! Це ж центр міста!!! Толковий &quot;МЕР&quot; міста!!!<br/>P.S влада у місті БЕЗТОЛКОВА!!! ВСЕ, ЩО ВОНИ ВМІЮТЬ ТО ЦЕ ШТАНИ ПРОТИРАТИ!!
18 Липня 2018, 23:38
І незабудьте вкрасти пару мільйонів ба в нас починають робити коли вибори на носі а потім все проходить разом з виборами і так ніколи нічого до логічного кінця недоходить. Ще нічого до кінця недоробили.
19 Липня 2018, 01:11
Куплю собі ше одного буса,а шо не можна
19 Липня 2018, 20:41
Добре знають і так де вкрасти Кіндер по бумагах всі вулиці та двори розробив давно та все забетоновано
19 Липня 2018, 21:58
Дякуємо владі за все що робите на благо міста, і бажаємо сили і терпіння до тих які пишуть тут різну непотриб... не звертайте увагу на таких, всім не догодиш!
20 Липня 2018, 00:46
А ти, Олю,може надаси робочі місця для тих людей ,що на базарчику в старих контейнерах?Чи нові збудуєш?Видно роботу маєш добру, чи спонсора,що за гроші не треба думати?Не всім дано?А чого не пишеш коли добудується та величезна &quot;карикатура&quot;серед базарчика?Бо очко жим жим?Хозяїн серйозний?
20 Липня 2018, 06:31
Про сільмаш напевно владі до дупи, все розрили понівечили . дороги в ямах ,поліціянти постійно патрулюють невже не бачуть
20 Липня 2018, 13:00
Ольга вони вам мішають?
20 Липня 2018, 14:47
Ще якби у проекті ремонту дороги по вул. Володимирській передбачити автомобільну парковку невеличку. Позагороджували колесами все на світі, вчора пожежна приїзджала то не могла доїхати.