Старі Кошари: у селі вночі постріляли коней

18 Липня 2018, 15:52
Фото ілюстративне 9911
Фото ілюстративне

У селі Старі Кошари Ковельського району застрелили двох коней. Подія трапилася під ранок 18 липня. 

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost повідомили жителі села. 

У Старокошарівській сільській раді інформацію підтвердили. 

За словами селян, які повідомили про подію, коні перебували на території земельних паїв у ніч з 17 на 18 липня. А вже під ранок їхнім власникам повідомили, що коней застрелили. 

Більше того, в селі переконані, що це зробив місцевий фермер Володимир Войчук. За словами селян, вранці він приїжджав до людей, які були власниками коней і запропонував їм гроші, аби ті не повідомляли в поліцію. 

Окрім того, коли люди прийшли на місце, де були коні, то їхніх туш на місці вже не знайшли. Тож селяни підозрюють, що їх забрав той самий Володимир Войчук, оскільки має свої торгові м'ясні точки і займається заготівлею худоби в селян. 

У коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost Володимир Войчук сказав, що не має жодного стосунку до вбивства коней. 

«Я там не був, я ні при чому. Люди багато можуть говорити», - сказав Войчук. 

За попередньою інформацією, заяву у поліцію власники коней так і не написали. Проте з'ясувати, хто насправді застрелив коней зможуть лише правоохоронці. 

Коментарі
18 Липня 2018, 19:18
То капєц! В кого тепер вночі на трасі буду в'їжджати?..
18 Липня 2018, 20:14
Нема заяви -- немає злочину.
18 Липня 2018, 22:06
Хай спочатку зайдуть глянуть скільки у Войчука худоби та свиней у коровнику а тоді зададуть собі питання На.....я йому ті коні?
18 Липня 2018, 22:07
Це не газета а розмова двох підзаборних бабок
19 Липня 2018, 01:21
Він сам зранку тим людям привіз гроші за коні...вот імінно нащо йому ті коні.Але ж нащось таки були.Так що якщо нічого не знаєте то краще не пишіть дурні коментарі
19 Липня 2018, 01:25
Він стріляв,бо гроші привіз зранку.А коней здав на м'ясо
19 Липня 2018, 02:46
А який то Войчук, це такий молодий здоровий бичок, наглий весь? Їздить на чорному джипі? Якщо не той, може сплутав, прохання повідомити. Бо мажора з такими ознаками теж з Кошар вже давно ждуть проблеми на всю дупу.<br/> Прохання, якщо то не Войчук, підкажіть, хто-то може бути.
19 Липня 2018, 02:57
Да він.Точно він.Але він сам з Ковеля,в Кошарах коровника купив то вже &quot;фермером&quot;став
19 Липня 2018, 04:01
Якщо незнаєте хто він такий то і ніхрін писати що нього чекають проблеми на всю дупу,бо вони і вас дочекаються))
19 Липня 2018, 09:54
кажуть що це його племінник зробив були або пяні або обкурені
19 Липня 2018, 10:58
Сьогодні коні ,завтра люди !
19 Липня 2018, 11:24
Я ЙОГО БАЧИЛА З РУЖЖОМ
19 Липня 2018, 12:29
Я удівляюсь які люди подлі пишуть коментарі брехливі аби тільки заплямувати людину.
19 Липня 2018, 12:55
А може то Кавас на охоті був?
19 Липня 2018, 13:18
То Войчук думав що лосі . А оказались коні!!!
19 Липня 2018, 16:46
Войчук чудово знає що біля його полів пасуться коні.вони йому ніколи там і незаважали.невже Ви думаєте шо Войчук міг сплутати їх з лосями.Всі чудово знають що це не він .просто деяким людям у нашому селі вигідно щоб думали на нього от і плетуть хірню.якщо незнаєте то необбрехуйте людину.да він дуже різкий і навіть грубий але такого зробити ненаважився б ніколи тим більше у тому селі де працює.
19 Липня 2018, 22:19
То чого зранку тільки світало він гроші привіз і сказав що застрелив*??Якщо не він то хто???
19 Липня 2018, 22:22
Войчук знає шо коні пасуться то нахрина стріляє.Накуриться трави і робить чудєса...
19 Липня 2018, 22:24
Місцевий житель от скажіть кому ж він мішає.
20 Липня 2018, 02:24
Та я то вже знаю, хто ти такий. А от ти не знаєш, хіба в памяті проріжеться, як бикував на митниці, тіпа весь модний і блатний, і всі для тебе бики а ти олігарх.. От тебе і вичислили, жопа тобі. Тремти, сучара.
20 Липня 2018, 10:10
От читаю коментарі і в шоці.Шо ви пишете?той тому дупу буде дерти,той ще щось.Угрози...В вас розум є?Хочете щось написати то пишіть по темі.Є конкретні докази ---до слідчих.Для чого ці дискусії?Майте розум.А то таке враження ,що одна людина під різними іменами з собою спілкується
20 Липня 2018, 15:02
Ви, можливо, й праві щодо обговорення по темі. І щодо натяку на шизофренію також праві, але нічого не вдієш, такий зараз час, 27 років нищення освіти і деградація інтелектуального рівня населення даються взнаки.<br/> А от щодо слідчих та судів - де Ви бачили в нас справедливий суд і незацікавлене слідство?<br/> І видно по всьому, що той Войчук таки дуже добрий хлопчик, раз стільки негативу на нього виливається, не будемо говорити за форми вираження.
22 Липня 2018, 15:31
Хватить пізд*ти ху*ню
23 Липня 2018, 02:24
Ти. видно, не така вже й мала, раз такі слова знаєш. В ротих любиш? Скинь координати, якщо симпотна - бабла дам.