Ковельське МТМО перетворять на комунальне некомерційне підприємство

19 Липня 2018, 09:13
Ковельське МТМО 6347
Ковельське МТМО

Проект рішення Ковельської міської ради про створення комунального некомерційного підприємства на базі міськрайонного територіального медичного об’єднання вже подано на розгляд чергової сесії, пленарне засідання якої відбудеться 26 липня.

Згідно цього проекту, МТМО здійснюватиме некомерційну господарську діяльність і буде неприбутковим підприємством, засновником якого виступає міська рада. У передавальному акті вказується, що основні засоби об’єднання складають 52 мільйона 375 тисяч 748 гривень.

Внаслідок реорганізації комунальної установи, остання стане правонаступником щодо всього майна, усіх прав та обов’язків попередньої юридичної структури, у тому числі стосовно всіх кредиторів і боржників, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами.

Коментарі
19 Липня 2018, 13:09
Благодійних внесків уже не буде? І платних послуг?
19 Липня 2018, 13:17
Ось мабуть чому в стоматології,пологовому масові скорочення кадрів.А на рахунок некомерціного навряд чи це правда))))) Комерція там процвітає
19 Липня 2018, 14:19
хто скаже, на яких підставах зубні лікарі до обіда займаються приватною практикою, а з обіда вроді як працюють в державній поліклініці. Але паціенти і кабінети ті ж самі. Хто дозволив державні кабінети використовувати в приватній практиці? І якщо все законно, то скільки платиться поліклініці за оренду.
19 Липня 2018, 14:39
Насправді підприємство буде надприбутковим...
19 Липня 2018, 14:40
З твоїм діагнозом треба не до стоматолога...
19 Липня 2018, 14:45
Та ніби вже всю стоматологію хочуть перевести в приватне русло (хіба що якийсь один черговий буде)
19 Липня 2018, 15:06
а з твоїм діагнозом уже нікуди. Сиди і пукай собі потихеньку в подушечку.
19 Липня 2018, 15:16
Там вже все приватно працівники особисто самі платять податки за себе
19 Липня 2018, 15:26
стоматологи орендують в МТМО свої кабінети
19 Липня 2018, 16:19
А як цього не допустити?
19 Липня 2018, 19:44
Як не крути, а для людей робиться тільки гірше.
19 Липня 2018, 22:14
В стоматологів бардак Григорошин робити не хоче а гроші гребе
21 Липня 2018, 01:03
Ніяк. Доки я буду, про страхову медицину забудьте. Вчіть напам'ять мою табличку тарифів, як школярі табличку множення.
22 Липня 2018, 14:03
Для мене воно давно не прибуткове