Помер визволитель Ковеля Федір Васейко

19 Липня 2018, 09:54
Федір Васильович Васейко 4306
Федір Васильович Васейко

У віці 93 роки пішов з життя ветеран війни, визволитель нашого міста Федір Васильович Васейко.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

19-річним хлопцем він потрапив на війну. Служив у піхоті, був тричі поранений. Брав безпосередню участь у звільненні Ковеля від фашистських загарбників. 

Усі, кому доводилось працювати чи спілкуватися з Федором Васильовичем, пам’ятають його як хорошу, щиру, привітну людину. Він був справжнім  патріотом, доброзичливим, порядним. Таким він залишиться в нашій пам’яті назавжди.

 




Коментарі
19 Липня 2018, 13:31
Вічна пам'ять і нехай буде земля пухом цій Людині......
19 Липня 2018, 13:33
Вічна пам"ять...
19 Липня 2018, 14:03
Вiчна пам'ять
19 Липня 2018, 14:21
Справжній герой. Нвмців не боявся, з бандерлогами йшов у відкритий бій. А ось побачив Пікінеса і серце не вимтримало. Вічна слава герою. Честь і хвала визволителям міста.
19 Липня 2018, 14:37
Герой вибив німців з Ковеля і урочисто передав місто кацапським комунофашистським окупантам.
19 Липня 2018, 15:05
його і таких як він помилка була у тому, що бандерню не знищили до 5 коліна. А та нечисть знову розплодилась.
19 Липня 2018, 15:41
і моїх братів кацапів, які заблудилися в Донбасі, відстрілює
19 Липня 2018, 16:19
Він був людиною, а ти гандоном так і помреш!<br/>Земля ветерану війни хай буде пухом!
19 Липня 2018, 16:59
бандерня- ганьба найії
19 Липня 2018, 18:22
Щиро від усієї душі бажаю тобі, щоб ти скоріше здох, як пес в канаві.
19 Липня 2018, 18:23
Разом з усією бандерлогівською нечистю.....
19 Липня 2018, 21:07
Світла пам'ять солдату
19 Липня 2018, 21:22
Він вірою-правдою служив кремлю
19 Липня 2018, 21:39
Вас би в ті часи помістити і невідомо кому б ви лизали і смоктали. Не треба свій дебілізм тут демонструвати. Померла людина! І все! Земля їй пухом!
19 Липня 2018, 23:07
Він служив людям. І сам був Людиною. Вічна пам'ять солдату!
20 Липня 2018, 01:16
А тепер ви дебіли смокчете кацапським комунофашистам, які вбивають українців.
20 Липня 2018, 12:36
Самі смокчете у МВФ і держдепартаменту, просрали країну, а кричите, як бандерлоги в джунглях, що ви самі - самі, нищеброди чортові.
20 Липня 2018, 12:36
Самі смокчете у МВФ і держдепартаменту, просрали країну, а кричите, як бандерлоги в джунглях, що ви самі - самі, нищеброди чортові.
20 Липня 2018, 12:51
Шкода хороша людина могла багато розповісти .<br/>Ганьба тим хто розводить тут срач.
20 Липня 2018, 22:44
Гандон ти штопаний, а не вояк. Нормальні солдати, хоч і вороги, одни одного поважати можуть. А ти -одне слово, вояк, бастрюк підарів зі схронів. При комуністах населення України було 52 мільйони, а ваша бандерівська влада без пострілів зменшила населення мільйонів так на двадцять.<br/> Вічна память солдату Васейку, мир його праху.
21 Липня 2018, 01:00
Вигнав фашистів, щоб Україну окупували ще гірші - комунофашисти, які після самоліквідації кацапської комунофашистської імперії перефарбувались і продовжують нищити українців.
21 Липня 2018, 02:04
Заткнувся б ти, падло нацистське... Людина померла. Навіть у вашому розкольницькому КП вам скажуть, що про померлих тільки добре або нічого. Але ж ви неоязичники, щоб вас всіх Перун побив. І то чимшвидше.
22 Липня 2018, 13:41
За Перуна тебе &quot;бог&quot; у вигляді московського попа покарає