Податківці у Ковелі «доколупалися» до продавчині за нестачу в касі лише 70 копійок

20 Липня 2018, 11:00
3809

Головне управління Державної фіскальної служби у Волинській області завело адміністративну справу відносно продавчині магазину, який знаходиться у Ковелі на вулиці Ярослава Мудрого.

Під час проведення перевірки закладу торгівлі податківці виявили у касі невідповідність готівкових коштів, що становила всього-на-всього 70 копійок. Втім, відразу ж було складено протокол за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч. 1 КУпАП.

У суді жінка вину визнала, однак пояснила, що вона вперше притягується до відповідальності, жодних негативних наслідків вчиненим правопорушенням не заподіяно. Крім того, невідповідність сум готівкових коштів склала лише 70 копійок.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тарас Наваляний звільнив працівницю магазину від адміністративної відповідальності, обмежившись щодо неї усним зауваженням, а провадження по справі закрив.

Коментарі
20 Липня 2018, 15:19
так копійки ж з 1 липня відмінили і ціни заокруглюються. так що це все туфта. Нехай краще податківці провідають митників, молдаванок, валютників на привокзалці.ю Чи може вони з чорного налу справно податки платять?
20 Липня 2018, 15:40
Або перевірять базарників, в яких товари коштують дорожче як по всій Україні.
20 Липня 2018, 16:08
я пам"ятаю як еколог Романовський з мусорами шастав по ринку і шибав рибу вялену у базарників. Назбирають риби і йдуть бухати. так і ці плдатківці. мабуть зайшли в магазин щось хапнути і отримали від продавця дулю. ось і знайшли недостачу 70 копійок в касі. Може ті 70 копійок вони самі й спи..з....ли.
20 Липня 2018, 16:15
Які ж придурки!!! Ото злочин тисячоліття розкрили!!! Стидоба!!!
20 Липня 2018, 16:43
Я давно збиралася на ціх податківців накласти прокляття до сьомого коліна,внучка підсобить я вже їй передала ,бо так зі мною до кінця і не розрахувалися
20 Липня 2018, 17:12
та вони й так вже прокляті до 5 коліна. І не за те що податки стягують, а за те що дуже жадні і руки в них загребущі. Ікожна копійка, яку вони видурили у людей, стане їм поперек горла. Задавляться.
21 Липня 2018, 00:51
Яка соціальна небезпека і кому заподіяна шкода від цього надуманого "правопорушення"?
21 Липня 2018, 01:49
шкода заподіяна перевіряючим з податкової. Хотіли з магазину збити трохи коньячку дорогого, ковбасочки, грошенят. Але продавець послав їх на ......, Ось вони і вкрали у нього з каси 70 копійок і склали акта.
21 Липня 2018, 20:11
Тепер знаю...
22 Липня 2018, 19:45
вот Гройсману і написати скаргу.<br/>але такі перевірки робляться не просто так.<br/>1. можливо шукали щось інше<br/>2. дибіл інспектор (хоча тут я сумніваюсь)<br/>3. наїзд на власника (питання хто замовив)