Депутату показали, як преміювали посадовців Ковельської міської ради у серпні

13 Вересня 2018, 16:00
Премія 8043
Премія

Традиційно ковельський мер Олег Кіндер проінформував депутата міської ради від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята про преміювання працівників апарату ради та її виконавчих органів, цього разу – за наслідками роботи у серпні цього року. 

Район.Ковель повідомляв про премії чиновників за червень та липень.

Як і минулого місяця, найбільший розмір премії Олег Олексійович розписав своєму водію Миколі Федоруку – 200 % посадового окладу. За ним «йдуть» інші водії та охоронники (по 120 %), далі – прибиральниці та начальниці двох управлінь – фінансового та соціального захисту населення (по 100 %), начальник управління освіти (90 %). Посадовці з адміністрації та троє інших службовців мерії отримали по 80 % посадового окладу.

 






 

 

Коментарі
13 Вересня 2018, 19:16
Шо опять?
13 Вересня 2018, 19:41
а що толку що йому показують? Товстига як гріб бабло, так і гребе.
13 Вересня 2018, 20:00
Люди ледве виживають, а тут ПРЕМІЇ !!! За що? Ковель став краще???
13 Вересня 2018, 20:14
ГЕТЬМАН ВЖЕ НАЖЕРСЯ
14 Вересня 2018, 00:00
Половину штату потрібно скоротити
14 Вересня 2018, 02:11
Гнати сволоту оставити пятнадцять спецеалістів
14 Вересня 2018, 02:12
Кіндер хуйло путінське як його Юля
14 Вересня 2018, 11:47
<p>Кіндеру треба [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] дати по його безобразноі харі !!</p>
14 Вересня 2018, 11:50
В липні було День міста а у серпні що??? День незалежності та супер його проведення? У вересні за 1 вересня преміювати будуть??? Водіям виписують 200% а вони мабуть віддають їх своїм керівникам.
14 Вересня 2018, 14:24
За що премії деяким працівникам??? За розбиті дороги, бруд та бур'ян по всьому місту та, вцілому , занепад Ковеля???<br/>Чому в інших державних організаціях при мінімалці людям не ''положена'' премія у 100 чи 200 відсотків???<br/>Що у нас мерія- це інша держава??? в яку навіть прибиральницею запросто не влаштуєшся- це престиж!!!
14 Вересня 2018, 16:56
На премії гроші є, а першачки парт не мають, книжок та іншого мат-техн. забезпечення....де совість????