Підприємиця судиться з ковельською владою, яка чинить над нею розправу

01 Жовтня 2018, 14:11
Галина Артюшенко 6517
Галина Артюшенко

Секретар громадської ради при Ковельській міській раді, підприємиця Галина Артюшенко, чий торгівельний кіоск у Ковелі на бульварі Лесі Українки місцева влада хоче демонтувати, подала до міськрайонного суду позов, у якому просить визнати договір оренди земельної ділянки під кіоском поновленим на той самий строк і на тих самих умовах.

Відповідачем є міська рада, третіми особами на її стороні значаться ремонтне житлово-комунальне підприємство № 2, ковельчани Дмитро Райчук та Руслан Швай.

 


Фрагмент позовної заяви
Фрагмент позовної заяви

Кіоск
Кіоск

 

Галина Артюшенко стверджує, що вчасно подала заяву на продовження терміну оренди, ще за три місяці до її закінчення, але відповіді про відмову в продовженні не отримала. Наразі ж мерія хоче відмовити Галині Олексіївні у поновленні договору оренди, але прийняття цього проекту рішення, який підготував начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов, на сесіях міської ради депутати щоразу «провалюють».

«Я погоджувалася на компроміси. Пропонувала деякі варіанти сама… У той же час паралельно вирішується питання для підприємців, які хочуть розбудовувати свою квартиру під магазин. Дуже ціную підприємців, які роблять для міста дуже багато. Сама підприємець. Я за те, щоб він будував, але міський голова вирішив мене викинути взагалі, щоб я не мала можливість працювати, сплачувати податки», – заявила Галина Артюшенко на останній сесії міської ради.

Підприємиця вважає, що над нею чиниться розправа. Нагадаємо, що саме Галина Олексіївна свого часу ініціювала резонансне розслідування з приводу невчасного подання міським головою Олегом Кіндером декларації про доходи. В результаті свідомої тяганини правоохоронців та затяжного судового процесу Ковельський міськрайонний суд постановив: Кіндер винен, але сплив термін притягнення його до відповідальності.

Коментарі
01 Жовтня 2018, 17:33
Кіндер не влада це просто втілення смердючого БЮТ
01 Жовтня 2018, 18:01
Так тобі Артюшенчиха треба, скільки ти в людей крові випила хай тепер в тебе попють попробуй як це , " бідолаха"
01 Жовтня 2018, 18:32
Коли Кнопиха здохне
01 Жовтня 2018, 20:30
Така розумна, а що твій Саша робив в Одесі. Заткнула б п-зу і мовчала.
01 Жовтня 2018, 20:44
І
01 Жовтня 2018, 20:58
То коли Кнопиха і компанія повиздихає
01 Жовтня 2018, 20:59
Я ДУМАЮ СКОРО
01 Жовтня 2018, 21:39
Хі-хі!
01 Жовтня 2018, 22:49
Підприємець знайшлася..... Скандалістка і противна баба....
01 Жовтня 2018, 23:57
Кіоск Артюшенко мішає Кіндеряці,бо мзду занесли йому ті,які хочуть за нею будуватися.А чого не забере він кіоск свого однопартійця Конащука,за знесення якого проголосували депутати.Чіпляється за порядних людей,які дійсно є справедливими.
02 Жовтня 2018, 00:06
Одна людина,котра захищала нас в суді то Галина Олексіївна,дай Бог її здоровля і многая літа.
02 Жовтня 2018, 00:06
Одна людина,котра захищала нас в суді то Галина Олексіївна,дай Бог її здоровля і многая літа.
02 Жовтня 2018, 00:13
Хто хто це там порядний? Галя?ха ха
02 Жовтня 2018, 00:36
Саме Галя є чесною і порядною людиною.Скільки б Кіндерлоги її не полоскали,це їй тільки на користь,адже Олексіївну знає і поважає більше містян,як Кіндера.
02 Жовтня 2018, 00:44
Порядний у нас тільки Кіндер О. О. Він так порядок любить, що всі дерева позрізав по бульвару Лесі Українки, а який порядок на привокзалці! Куди поїхали зрізані колоди? Хто бачив і знає, чого мовчите! Мені всеодно що Артюшенко, що Конощук, я не знаю їх обох, но розумію, що у Кіндера до Артюшенко завищена увага, раз без рішення сесії дає команду демонтувати кіок, а Конощуків кіоск, в якому ні він, ні його дружина ні одного дня взуття не ремонтували - намагається втримати на місці.
02 Жовтня 2018, 11:25
Гнила людина ця Галя)))) хто її знає мене зрозуміють.<br/> Хто її матір торгівця зброєю і сина що таке зробив в Одесі тримає в громадській раді? Ганьба такій громадській раді!
02 Жовтня 2018, 12:32
це правда. галя-ОДНА ГНИЛЬ РАЗОМ ІЗ СВОЇМИ ДІТКАМИ
02 Жовтня 2018, 16:38
Коли вже той Мавп виздихне
02 Жовтня 2018, 18:08
Розправу бачите над нею чинять....це ж треба таке придумати! <br/> Кожному по заслузі! А Галя за свої справи в пеклі має горіти!
02 Жовтня 2018, 18:44
оЦЕ Ж ЗАЙШОВ ПОЧИТАТИ І ДИВУ ДАЮСЬ, НАСКІЛЬКИ НАШІ ЛЮДИ Є НЕНАВИСНІ, БЕЗКУЛЬТУРНІ ТА ХАМОВИТІ. нЕ ТРЕБА БУТИ ВЧЕНИМ ЧИ ПСИХОЛОГОМ ЩОБ ЗРОЗУМІТИ НІКЧЕМНІСТЬ ВИЩЕ НАПИСАНИХ ДОПИСІВ І ОБЛИЧ, ЯКІ ПРОГЛЯДАЮТЬСЯ В ПІДПИСАНТАХ. я ЛЮДИНА З ПРОСТОГО НАРОДУ, ЧЕСНО ЧЕКАВ ЗМІН У ЖИТТІ КРАЇНИ І ДОЧЕКАВСЯ, ЩО ЯК ГРАБУВАЛИ НАС З ВЕРХУ ДО НИЗУ, ТАК І ПРОБОВЖУЮТЬ ГРАБУВАТИ. тІЛЬКИ КОЛИСЬ ЩЕ ЧОГОСЬ-ТАКИ БОЯЛИСЬ, А ЗАРАЗ ЧИМ БІЛЬШЕ НАС ГРАБУЮТЬ, ТИМ БІЛЬШЕ МИ МОВЧИМО, ТЕРПИМО ОБДИРАЛОВКУ, ОБРАЗИ. А п. ГАЛИНА НЕ ДАЄ ГРАБУВАТИ, ЗАХИЩАЄ ПРОСТИХ КОВЕЛЬЧАН ВІД СВАВІЛЛЯ ЗАГРЕБУЩОЇ ВЛАДИ, ЧЕРЕЗ ЩО ПОТРАПЛЯЄ В НЕМИЛІСТЬ І ВЛАДА ЇЇ ПРЕСУЄ, НЕ ПЕРШИЙ РАЗ І НЕ ПЕРШИХ РІК. я ПОВАЖАЮ ЦЮ ЛЮДИНУ І ВІРЮ ЩО СУД РОЗБЕРЕТЬСЯ ПО СПРАВЕДЛИВОСТІ, ЯКЩО НЕ МІСЦЕВИЙ, ТО АПЕЛЯЦІЙНИЙ ЧИ ВЕРХОВНИЙ. тА НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПАНОВЕ, ЩО Є ЩЕ НАЙВИЩИЙ СУД, ПЕРЕД ЯКИМ ПРЕДСТАНЕМО УСІ МИ ЗА СВОЇ ДІЯННЯ З ПОРОЖНІМИ КИШЕНЯМИ, ТУТ ОСТАНУТЬСЯ НАГРАБОВАНІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, КВАРТИРИ І ВОРОТТЯ ВЖЕ НЕ БУДЕ.
02 Жовтня 2018, 21:01
Як зрозуміти що влада чесна до усіх громадян? Це ж не приватна власність. А Олексіівні честь і хвала за такими майбутнє Украіни. Правда дорогу проб,є пізно чи рано
02 Жовтня 2018, 21:28
А чим відрізняється оренда землі артюшенкою від конащучки ?
02 Жовтня 2018, 22:51
Не знаю, що там в Артюшенко, а коск Конащук незаконно встановлений біля самої енергопідстанції, з порушенням норм. На цьому сайті вже не раз писали про це і показували відповідь з Волиньобленерго, що це є грубим порушенням.
03 Жовтня 2018, 00:16
За що пані Галина боролася, на те й напоролася. Хі-хі!
03 Жовтня 2018, 10:20
Як мені мого конченого братика Кнопи не вистачає.Так до нього хочеться
03 Жовтня 2018, 21:42
За підсудністю такий позов мав би розглядати господарський суд, бо орган самоврядування така ж сторона договору як і підприємець і мають однакові права володіти землею.а якщо бездіяльність -неприйняття рішення_то адмінсуд. Хіба приймуть до розгляду з огляду,що артюшенкою є присяжним суддею у цьому суді?
04 Жовтня 2018, 00:46
Любе рішення оскаржується до вищої інстанції. В апеляційній чи касаційній скарзі викладаються порушення матеріального чи процесуального права і вперед. Очевидні порушення зі сторони Кіндера є. Усі земельні ділянки є власністю ковельчан, а він лише найнятий на роботу менеджер. Порушувати права своїх виборців не гоже, я йому про це говорив не раз. Не доходить.
04 Жовтня 2018, 08:55
Але право ними розпоряджатися має орган самоврядування через вибраних ковельчанами депутатів
04 Жовтня 2018, 09:09
Все правильно. Погоджуюсь, право розпоряджатися земельними ділянками має орган самоврядування через вибраних ковельчанами депутатів, але не Кіндер - одноосібно.