Показали, скільки заробляють керівники Ковеля

07 Жовтня 2018, 11:00
Ковельська міська рада 7888
Ковельська міська рада

Другу каденцію поспіль Ковелем керує Олег Кіндер. Окрім нього, в штаті на посаді топ-менеджерів працює четверо його заступників (один із них – керуючий справами виконавчого комітету) та один консультант.

Про це пише ІА «Конкурент».

Відповідно до відповіді на запит про отриману заробітну плату, яку отримали вищезгадані посадовці за перше півріччя 2018 року, найбільше заробили Олег Кіндер та його перший заступник Михайло Гетьман: 158 963 гривень та 154 258 гривень.

Повний перелік отриманих заробітних плат з січня по червень:

  • Ковельський міський голова Олег Кіндер 158 963 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 26 493 гривень)
  • Перший заступник міського голови Михайло Гетьман 154 258 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 25 709 гривень)
  • Заступник міського голови Андрій Товстига 124 682 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 20 780 гривень)
  • Заступник міського голови Ігор Прокопів 118 886 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 19 814 гривень)
  • Керуючий справами виконавчого комітету Володимир Бойко 114 919 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 19 153 гривень)
  • Консультант міського голови Наталія Михайлюк 72 050 гривень (середня отримана зарплата за місяць – 12 008 гривень)


 

Коментарі
07 Жовтня 2018, 15:13
от блядство
07 Жовтня 2018, 16:25
а ще опублікуйте страшнішу таємницю сторліття- скільки заробляють начальники ЖЕКів. Одна вже другу хату добудовує, а другий пів Києва викупив.
07 Жовтня 2018, 16:40
І це лише офіційні прибутки. І як вони можуть зрозуміти, як прожити на 1.5 тис грн в місяць в опалювальний сезон старій бабці????
07 Жовтня 2018, 16:48
Якщо назначити начальників але не дати достойну зарлату<br/>то народ не буде іх поважати<br/>І В Піднебесній наступить хаос<br/>Надпис на гробниці Китайського Імператора<br/>А
07 Жовтня 2018, 16:57
той імператор такий самий підар як і все те шобло з міської ради-всіх у гробницю та зверху ще один слой бетону,щоб не смерділо-отак я їх поважаю з їхньою достойною зарплатою.
07 Жовтня 2018, 17:20
А як Бойко отримує дві зарплати і в Ковельтепло і міській раді?
07 Жовтня 2018, 17:21
Краще б ти поцікавився що з цього приводу товариш Сталін казав.
07 Жовтня 2018, 18:05
Не плутайте Володимира Богдановича з Володимиром Івановичем!
07 Жовтня 2018, 18:11
Не гвандіть, грязь підноготна. Скільки треба скільки і получаю. Ото ще собі більше назначу.
07 Жовтня 2018, 18:16
&lt;p&gt;некуййові зарплати собі поробили [ОБРАЗА], по штуці зелених в місяць , а ше скільки откатів , взяток.&lt;/p&gt;
07 Жовтня 2018, 19:31
Але коли вони отримують велику зарплату і нічого не роблять, то народ їх не тільки не поважатиме але й буде ненавидіти.
07 Жовтня 2018, 19:50
що ти кажеш?як ти здогадався?ти напевно психоаналітик.а ти спробуй їм це пояснити.
07 Жовтня 2018, 20:04
Та їм пох-й на всіх і на все-і на народ і на імператора і на товариша Сталіна і на вашу психоаналітику.
07 Жовтня 2018, 21:03
Прошу самого активного депутата домогтися оприлюднення зарплат начальників ЖЕКів , Добробуту і Ковельтепло. Там керівника взагалі втратили межу совісті. на яких підставах нараховується щоквартально начальникам ЖЕКів по 5 посадових окладів? І ви думаєте, що у кіндера чи Товстиги зарплата менша чим у своїх підлеглих? те що там навписано- повна туфта. Потрібно помножити цю цифру мінімум у 5 разів. ось чому у нас підвищуються тарифи на тепло, на газ, на воду, на комунальні послуги. начальство міста просто втратило почуття страху.
07 Жовтня 2018, 23:18
Це підтверджується положенням статті 5 Закону України «Про захист персональних даних», у якій йдеться про те, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень, а також «не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».<br/>Відповідно до статті 16 Закону України «Про запобігання і протидію корупції» інформація про розміри, види оплати праці та будь-яких інших виплат з бюджету особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.
08 Жовтня 2018, 01:45
Люди живуть на пенсію в 1200грн в місяць, а ви...ще кажете що Вони жирують. Гнати вас всіх треба...
08 Жовтня 2018, 04:47
Подивився зарплату президента. Президент керує как би країною , то зарплата 28 штук, а тут керують малим містом то майже однаково мають. І чому так цифри скачуть? В них , що там дньовка? Ладно ще на 100-500 гривень скакало як в людей , ну не від 1000 до 15000 штук...
08 Жовтня 2018, 12:17
Штука баксів офіційно, як наслідок - пенсія супер... плюс відкати!
08 Жовтня 2018, 12:23
В мене 1 450грив. Зимою, разом з ссупсідією -450. От вам і стрим, на виживання.
08 Жовтня 2018, 12:29
Бойко -майже 20 тис тільки там отримує крім ковельтепла. <br/>А жінка його позорить!!!!! Чекає черги на безкоштовну маршрутку та купляє гнилу цибулю та горошок з червами, каже що дешево, а в салаті і так зї&quot;дять .
08 Жовтня 2018, 12:34
А це уже з преміями? Бо ж кожен місяць собі премії &quot;за заслуги&quot; нараховують в відсотках від окладу. Товстига наприклад 80%.
08 Жовтня 2018, 13:04
За що премії???За сміття,ями на дорогах, зарослі з бур'янів та дерев на вулицях.....???
08 Жовтня 2018, 17:40
Це не той Бойко... Не плутайте!!!!!!! Перед тим як писати гадості розбиріться!!!!!!!!
09 Жовтня 2018, 11:34
Ну не той, переплутала. Але у того що з Ковельтепла теж з/п не 5 тис.
12 Жовтня 2018, 00:54
Цена зарплата для бумаг по бухгалтерії там премії ще більші за зарплати ви люди просто неможете повірити скільки крадуть на Жеках де ви люди платите за повітря просто за назву Жек ви навіть боїтеся визнавати що так обкрадають вас Ковельчани шановні