Юлії Тимошенко написали про подвійні стандарти «Батьківщини», яка «рулить» у Ковелі

12 Жовтня 2018, 15:00
Галина Артюшенко 4049
Галина Артюшенко

У Ковелі триває скандал із кіоском.

На засіданні виконкому Ковельської міської ради підприємиця Галина Артюшенко, кіоск якої на бульварі Лесі Українки хоче демонтувати керівництво міста, нагадала меру Олегу Кіндеру слова лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко про те, що «завдання влади – створити нормальні умови для бізнесу».

«Як ви виконуєте це завдання партії для такого мізерного бізнесу, як в мене?», – запитувала Галина Олексіївна у ковельського мера.

Олег Кіндер сказав, що відповідь їй надасть голова парторганізації Віра Федосюк, або, щоб вона прийшла на прийом.

 

 

Нагадаємо, секретар громадської ради при Ковельській міській раді, підприємиця Галина Артюшенко вважає, що над нею чиниться розправа. Саме вона свого часу ініціювала резонансне розслідування з приводу невчасного подання міським головою Олегом Кіндером декларації про доходи. В результаті свідомої тяганини правоохоронців та затяжного судового процесу Ковельський міськрайонний суд постановив: Кіндер винен, але сплив термін притягнення його до відповідальності.

Коментарі
12 Жовтня 2018, 19:15
Кіндер з Товстигою - це агенти, які працюють на підрив авторпитету нашої коханої Юлі. Ці два шарлатана роблять все для того щоб очернити славне ім"я. Ганьба продажним чиновникам.
12 Жовтня 2018, 20:12
Давно пора Артюшенко присадити!!!
12 Жовтня 2018, 20:41
Ні, то Галя своіми поступками хоче очорнити славне імя Бєні Укроповича!
12 Жовтня 2018, 21:36
Коли БЮТівська Кнопиха здохне
12 Жовтня 2018, 21:45
А чим вирізняється кіндер від тюльки, хіба що тюлька бреше майстерніше і краде більше
12 Жовтня 2018, 22:09
То вже і до Кремля чи до трампа хай напише про двійні стандарти ЮЛІ. Які ж там у неї прибутки , щоб називати це бізнесом? Дохід від зданого в суборенду кіоска не вважається бізнесом. М'якота аж здивувався, якщо у Галі бізнес-плану що у нього?
12 Жовтня 2018, 23:11
Юлька обіцяє долар по 12-13 гривень а їй пообіцяв Путлер
13 Жовтня 2018, 01:11
Долар СТАБІЛЬНИЙ. а Юля його здешевить!
13 Жовтня 2018, 01:50
Згадайте, як юлька Крим путіну авансом віддала, як підписала контракт на газ по 450 баксів, як з медведчуком і путіним виставу розіграли, та тільки дурнувата сявченко все спалила. Згадайте, як юлька через 3 дні після "складної операції на хребті" в лабутенах вишивала, взагалі вас мала за дурнів. І ви ще її за людину маєте, панове пустоголові? І голосувати за неї підете???
13 Жовтня 2018, 09:43
То тільки початок перед виборами, ще по Галі не зробили висновку у артикорупуійному, вона ж одночасно є суддею присяжним і членом партії Укроп, і очолює правозахисну організацію, а це прямо заборонено законом. Це міна повільною дії для пініса, його оточення наповнили "такими як треба", і БЮТ використає таких яг Галя в першу чергу в замін за місце для її кіоска.
13 Жовтня 2018, 10:00
Я думала, що у нас в суді є справедливість, а виходить що немає. Навіть у відкритті провадження за позовом артюшенко про відмову у продовженні договору оренди відмовили. Нічого, Галю ми всеодно тебе підтримуємо, ти молодець,