Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельський лікар сам подолав ДЦП і допомагає іншим

17:24 16.12.2016

Лікар з Ковеля, який сам перехворів на дитячий церебральний параліч, успішно впроваджує власну ефективну методику лікування таких маленьких пацієнтів.

Як це – бути хворим, немічним і нікому не потрібним, Ярослав Табінський ще з народження відчув на собі. Жінка, яка привела його на світ, відмовилась від сина одразу в пологовому. Бідолашне немовля віддали у Рівненський будинок дитини. Нянечки, які доглядали за малям, тихцем втирали сльози і зітхали, уявляючи, яке майбутнє чекає на таку дитину

"Я був непропорційним, дуже довгим і худим. Народився з вагою 2 кілограми, а довжину тіла мав 67 сантиметрів, – розповідає мій співрозмовник, високий, спортивної статури чоловік. – Найімовірніше, жінка, яка мене носила під серцем (язик не повертається назвати її матір’ю), постійно перетискала живіт, аби не видно було, що вагітна. Можливо, це стало причиною того, що у мене з народження виявили ДЦП і парез, тобто ослаблення функцій лівої руки. Уже будучи дорослим, я приїхав у цей дитбудинок і знайшов в архіві свою виписку з пологового. Чесно кажучи, як лікар жахнувся від прочитаного: невже і справді в мене були такі патології?"

НЕ ТА МАТИ, ЩО НАРОДИЛА

Але маленький Ярославчик таки і справді з’явився на світ під щасливою зіркою. У віці 8 місяців його всиновила бездітна пара. Подружжю показували багатьох здорових дітей, проте вони зупинили вибір саме на хворому хлопчикові.

"Про те, що мене всиновили, я не навіть не здогадувався, тому що мене любили, як рідну дитину, – каже пан Ярослав. – Але коли мені було 10 років, знайшлися «доброзичливці», які повідомили цю новину. Звісно, я запитав батьків, чи правда це і чому вони вибрали саме мене. Мама тоді віджартувалась, мовляв, я був дуже схожим на неї. А потім зізналася: побачила мене і серцем відчула, що більше не віддасть нікому. Тато підтримав її. Так у мене з’явилися люблячі батьки, яким я у житті зобов’язаний усім".

Як розповідає Ярослав Табінський, прийомна мама присвятила йому життя. Будучи медиком, вона чудово розуміла, які труднощі її чекають. Проте жінку це не злякало, бо вона дуже прикипіла серцем до дитини. Мама возила Ярославчика по лікарях, виконувала всі їх приписи, сама навчилась робити хлопчикові масаж. І материнська любов таки перемогла: у підлітковому віці хвороби відступили.

СТАВ МЕДИКОМ, ЯК МАМА

У 13 років у Ярослава проявились вроджені здібності до лікування. Його першим пацієнтом стала мама, якій він вправив зміщену кисть руки. За її порадою підліток почав читати спеціальну літературу, а згодом закінчив медучилище у Дубному. Вищу фахову освіту Ярослав Табінський здобув у Рівному та Києві. Вивчав методики костоправа Миколи Касьяна, професорів Володимира Казявкіна, Нестора Павлова, апітерапевта Дмитра Сенишина. Цікавився напрямками східної медицини. Лікар-реабілітолог працював спочатку у столиці, потім переїхав на Рівненщину, а віднедавна – на Волинь.

Спочатку працював у Старій Вижівці, нині переїхав до Ковеля. Спеціалізується він на лікуванні хвороб опорно-рухового апарата: сколіозу, остеохондрозу, протрузій тощо. Діагноз пацієнта безпомилково визначає, доторкнувшись пальцями до спини. У своїй роботі застосовує до 20 практик альтернативної медицини. Деякі з них він розробив сам. Особлива увага – дітям, хворим на ДЦП. Маленьких пацієнтів він розуміє як ніхто, адже сам у дитинстві відчув їхні біди на собі. Для реабілітації таких дітей він розробив власну ефективну методику.

"Усіх хворих лікувати не берусь. Оглянувши хворого, я одразу зважую власні можливості, – каже Ярослав Табінський. – Окрім того, для мене важливо відчувати, що дитина мені довіряє. Якщо бачу, що з пацієнтом є внутрішній контакт, –лікування буде ефективним. Перед його початком кожному складаю індивідуальну комплексну програму лікування. До цієї програми входять понад 15 видів терапій. У деяких є ще й підвиди. За їх допомогою можна розробляти м’язову систему пацієнта, лікувати кровоносну і нервову системи, впливати на головний і спинний мозок. Приміром, електротерапія стимулює м‘язи, магнітотерапія покращує роботу імунної системи, масаж нагрітим камінням (стоунтерапія) позитивно впливає на циркуляцію кровоносних судин. Дефанотерапія знімає м’язові блоки, етіотропна терапія спрямована на усунення причин виникнення хвороби. До методики лікування входить і біомеханічна корекція хребта і тіла, яку я розробив сам на основі методу Казявкіна, а також лікувальна фізкультура. Роблю маленьким пацієнтам різні види масажів із натуральними оліями та мазями. Ніякої «хімії» не використовую – все лише на натуральній основі. Де що не так – відчуваю пальцями і направляю кожен м’яз".

ІДУТЬ НА ПОПРАВКУ ВСУПЕРЕЧ ПРОГНОЗАМ

За словами пана Табінського, перші результати лікування у пацієнтів видно вже через кілька тижнів. Слова лікаря підтверджує Оксана Ковалевич з Рівненщини, мама маленького Сашка.


– Моїй дитині рік і вісім місяців, – розповідає жінка. – У нього була асфіксія при пологах. Потім діагностували ДЦП. Півтора року лікувалися в Рівному та Києві, проте результатів майже не було. Лікарка зі столиці пояснила це тим, що Сашко просто (!!!) лінивий. До того ж синові давали такі сильні медикаменти, що у нього почорніли зуби. Коли ми приїхали у Ковель, дитина навіть голівку не тримала. Правої руки він зовсім не відчував. Завдяки методиці Ярослава Миколайовича син за три тижні почав сидіти, рукою бере іграшку. Під час сеансів усміхається, гукає. До того мовчав і страшно боявся лікарів.

Світлана Ковальчук з Хмельниччини важить трохи більше 50 кілограмів. Тендітна жінка ледве тягне коляску з 6-річним сином Іллею. Каже, що сподівається її найближчим часом залишити під кабінетом.

– Усі лікарі, до яких ми зверталися, навперебій стверджували, що син ходити не буде, – каже мама хлопчика. – А я так мріяла про те, що Ілюшик разом із його сестричкою-близнючкою візьмуть портфелики і побіжать до школи. Тому й приїхали до Ковеля, бо через людей довідались про лікаря-реабілітолога, що лікує дітей з ДЦП. Ми тут уже другий місяць. Не можу повірити, але мій хлопчик уже помаленьку стає на ніжки. Завдяки процедурам він навіть виправився і трохи підріс. Кус лікування триває півроку. Будемо сподіватися, що підемо звідси своїми ногами.

А Оксана Михальчук з Луцька тепер зі своїм сином приїздить лише на консультації. 2-річний Ілля донедавна майже не ходив: одна нога ступала на п’ятку, інша на носок. Кілька місяців масажів зі спеціальними мазями – і дитина впевнено гуляє вулицею. Щоправда, поки в ортопедичному взутті. Проте мама переконана: завдяки методиці пана Табінського син за рік піде у звичайний дитсадок.

Сам реабілітолог стверджує , що найважливіше – вселяти у людей надію. Нині 33-річний лікар працює над книгою «Усуньте причину – хвороба зникне сама».

Людмила ПРИЙМАЧУК, "Сім'я і дім"

Коментарі

побільше б таких новин

17:34 16.12.2016

Ого, оце воля до життя.
Дивлячись на цього чоловіка, навіть не скажеш, що у нього було ДЦП... щоб перемогти таку хворобу колись, це могла врятувати тільки магія ТТ

Галина

17:50 16.12.2016

Лікар від Бога та Велика Людина.

Олена

21:54 16.12.2016

Як приемно читати про Добро, якого зараз в світі так мало.

Питання

09:41 17.12.2016

Щось багато реклами у лікаря і тут і в інших ЗМІ

Юля

11:12 20.12.2016

Хай Бог допомагає йому у роботі, а діткам у видужанні.

Дай Боже

17:12 29.12.2016

Люди добрі !! Радію, що він комусь допомогає. А чи хто питав Табінського про освіту! Лікарів з дипломами не хвалять, а без...? Схаменіться! Бережіть власне здоров"я! Не довіряйте шарлатанам!

Ярослав Табінський

21:25 04.01.2017

Шановні люди!!! Кого цікавить моя освіта я зрадістю Вам її покажу місто Ковель вул.Петра могили 1 або відповім на всі Ваші запитання за номером 0980080708. І ще одне мені цікаво що лікує в дипломованих лікарів ? Диплом- чи лікар!? Так я звами згідний . Бережуть своє здоров'я . Недовіряйте шарлатанам, після їхнього оздоровлення Дуже багато роботи , щоб допомогти людям. Зповагою Ярослава Табінський! !!

Ольга

17:43 11.01.2017

Доброго дня всім! Сто людей - сто думок, моя думка така, якщо не знаєш людину, то не требе її поливати брудом. Якщо хтось лікувавсь в Ярослава Табінського і залишивсь не задоволеним будь-ласка вискажіть своє "фе", а якщо ви просто пишете бо нема чим зайнятись, то краще мовчіть, бо через таких як ви "писак" багато людей не наважуються навіть зателефонувати і запитати. Я була на прийомі в Ярослава Миколайовича за огляд лікар гроші не бере. Спілкувалась з батьками, які лікують там своїх діток всі задоволенні лікуванням. Зараз збираюсь сама на лікування до Ярослава Миколайовича. Побільше б таких лікарів, то і хворих діток було б набагато менше. Дякую за увагу!!!!!

ОЛЕСЯ

17:46 12.01.2017

Підскажіть, будь ласка, адресу де приймає лікар.

Ярослав

22:12 18.01.2017

місто Ковельвул.Петрамогили1

Оксана Ковалевич

16:58 30.01.2017

Всім доброго дня! Скільки людей - стільки й думок. Розкажу вам свою історію.
У нас синочок хворіє з діагнозом гідроцефлія головного мозку та тетрапарез. Приїхали на лікування до Табінського ми в липні, коли дитині було 1 рік та 7 місяців. Наш Саша навіть голівки не тримав, мови не було про стояння та ходіня, руками іграшок не брав, загальмовано реагував на оточуюче середовище.
на даний час синочок грається іграшками, сидить в кріслі, ходить по кімнаті (ще поки що не сам, а під ручки), і все це завдяки непосильній роботі справжнього лікаря від Бога.
Звичайно, роботи у нас ще багато, але кожна мама, яка зіткнулась із бідою хворої дитини, зрозуміє, що успіхи у нас колосальні.
І у відповідь всьому негативу, який незаслужено ллється на хорошого спеціаліста, без страху та переживань, залишаю свій номер телефону. Відповім всім. Просто знаю, що таке, коли хвора дитина, а ніяк не можна знайти хорошого спеціаліста.
0683233324
будьте здорові!

.Олена

22:24 16.02.2017

Ярослав Табінський - це аферист.За інформацією звертатися за номером 0973151170(мама хворого хлопчика)

Валентина

22:38 18.02.2017

Люди добрі!!! Відгукніться, хто ще лікувавсь у лікаря? Хочу побачить результат!!! Хочу лікувать свого синочка.

Юра

17:57 19.02.2017

Добрий вечир хотівби поговорити з вами на щод доньки позвонить будласка0687246336

Микола

23:46 19.02.2017

Скільки людей стільки думок, ще жоден лікар не був добрий для всіх, але за себе особисто хочу сказати. Я лікувався в Ярослава Миколайовича і результатом свого лікування дуже задоволений. Єдине що хочу скакзати перш чим звинувачувати в чомусь людину задумайтесь чи ви все робите в житті правильно і безпомилок.

Катерина

00:29 20.02.2017

Миколо!Скажіть будь ласка у Вас було ДЦП ?І Ярослав вас вилікував?

Олена

09:52 20.02.2017

Микола Ви рахуєте 4 тисячі доларів - це малі гроші і можна на наших дітях експерементувати і помилятися?

Іван

13:35 20.02.2017

Миколо, на рахунок чи все робите правильно і без помилок. То дітей лікувати - це не борщ варить. Тут відповідальність потрібна. А брати такі гроші і без результату - це якось не полюдськи!!!!

Олена

16:49 20.02.2017

Я прочитала коментарі про лікаря Табінського , від себе можу висловити тільки подяку за позитивний результат проведеної нашій дитині реабілітації .
Стосовно шахрайства можу сказати , що ми заключали договір , відносно якого нам надавалися послуги .Все було в рамках договору .
По додаткових питаннях звертатися за телефоном : 0956270694 .

Олена

16:51 20.02.2017

Я прочитала коментарі про лікаря Табінського , від себе можу висловити тільки подяку за позитивний результат проведеної нашій дитині реабілітації .
Стосовно шахрайства можу сказати , що ми заключали договір , відносно якого нам надавалися послуги .Все було в рамках договору .
По додаткових питаннях звертатися за телефоном : 0956270694 .

Вікторія

18:50 24.02.2017

Ярославе!Скажіть ,яка у вас медична освіта?Дякую

Олена

18:33 07.03.2017

Ярослав! Ви нам обіцяли повернути гроші до 5 березня ! і де вони? Ви знов нас обдурили?Запам'ятайте! На таких дітках Ви Ярославе багато не заробите. Все повертається бумерангом!!!!

Катя

22:28 25.03.2017

Результат — ноль. Ничего не чувствует. Общие фразы, продходящие для большинсва. Все что сказал, не соответсвовало действительности для меня. Ощущение, что у человека одна цель- заработать.

Ответить

Дарина

00:20 30.03.2017

Це ж нада, такий хвальоний лікар і ні одного вилікуваного пацієнта з ДЦП не знайшлось. А то що від Бога - це ще треба подумать. Хіба Бог так дорого сказав брать з хаорих діток?

john

22:02 03.04.2017

СВІДЧЕННЯ як я отримав CURED від генітального вірусу простого герпесу [рослинної традиційною медициною]

Всім привіт там, я тут, щоб дати моє свідоцтво про травник лікаря під назвою DR OGIEVA, який допоміг мені в моєму житті. Я був заражений герпесом в 2010 році, я пішов до багатьох лікарень для лікування, але не було ніякого рішення, тому я думав, як я можу отримати рішення так, що моє тіло може бути в порядку. Одного разу я був в стороні річки мислення, де я можу піти, щоб отримати рішення. тому дама йшов до мене розповідав мені, чому я так сумно, і я відкрити всі їй розповісти їй свою проблему, вона сказала мені, що вона може допомогти мені, вона уявити мене до лікаря, який використовує трав'яні ліки для лікування вірусу простого герпесу і дав мені його по електронній пошті, так що я по пошті його. Він розповів мені все, що мені потрібно робити, а також дати мені інструкції, щоб прийняти, що я дотримувався належним чином. Перш ніж я знав, що відбувається після того, як два тижні вірус простого герпесу, який був в моєму тіло було зник. Так що, якщо ви також серце розбите, а також потрібна допомога, ви можете також відправити його за адресою: drogeivaherbalhome@gmail.com. Він також спеціалізується на лікуванні будь-яких видів хвороби зв'язатися з ним сьогодні

Іра

21:30 27.04.2017

Напишите пожайлуста кто ходил с детками у которых гепоксия мозга?

Наталка

21:26 03.07.2017

Шарлатан!!!!Його тільки цікавлять Ваші гроші

Алекс

12:48 17.07.2017

НА ЦІЙ ЛЮДИНІ ВІД Бога лежить страшний гріх.Я думаю він знає про що я.Декілька років тому він познущався над моєю знайомою.Не в плані професійної діяльності.Надіюсь він відповість за це перед Богом.БОГ ВАМ СУДДЯ ПАН Табінський.

Його пацієнтка

22:12 20.07.2017

Не йдіть туди на лікування!!!! Як реабілітолог він ніякий, психолог - вищий клас. Знає як вплинути на рішення людини. Цікавлять тільки гроші, от тільки натомість результату нуль!!!!!
Спершу незначний плюс був, а потім відкотилися назад. І це задоволення коштувало 4 тисячі доларів. На обіцянках і пустим "бла-бла-бла" далеко не заїдеш.
Бачили ми того Сашу "який ходить під руки"... ця дитинка толком ще голови не тримає, а про ходіння і нема мови. Дай Боже здоров'я тому Сашку, а мамі відкрий очі на реальність.
Повне розчарування. Не рекомендую. Перехрестіть і обійдіть іншою дорогою.

Оксана Ковалевич

16:08 21.07.2017

у відповідь попередньому дописувачу. якщо Ви так стверджуєте, значить моєї дитини і в очі не бачили. це по-перше. наступне - мені нема чого приховувати і сенсу обманювати,тому і вказала своє справжнє прізвище та номер телефону,а не ховаюсь під видуманими ніками, як ВИ, вельмишановна ''ПАЦІЄНТКА''. І наостанок: я Ваших дітей не чіпаю, тому,будьте ласкаві, забудьте і про мою. Бажаю всього найкращого!!!

Оксана Ковалевич

16:09 21.07.2017

у відповідь попередньому дописувачу. якщо Ви так стверджуєте, значить моєї дитини і в очі не бачили. це по-перше. наступне - мені нема чого приховувати і сенсу обманювати,тому і вказала своє справжнє прізвище та номер телефону,а не ховаюсь під видуманими ніками, як ВИ, вельмишановна ''ПАЦІЄНТКА''. І наостанок: я Ваших дітей не чіпаю, тому,будьте ласкаві, забудьте і про мою. Бажаю всього найкращого!!!

Олена

21:33 26.07.2017

Оксано Ковалевич!!!Я думаю що Ви підставна особа яка рекламує Ярослава Табінського!

Рената

21:48 26.07.2017

Ярослав Табінський викачаз з нас гроші,а результату ніякого.І він говорить "що Ви за мама яка зупиняє лікування" і починає давити на материнську психіку.Він людина яка добре знає психологію

марія

18:01 27.07.2017

Закликаю всІх хто збирається лікуватись в Табінського-це шарлатан.Єдиний талант який у нього є-це
збагачуватись за рахунок хворих діток.Я з дитиною пробувши на лікуванні тривалий термін не одержала ніякого результату.Як совість позволяє прикриваючись Богом дерти такі великі гроші за безрезультатне лікування.

марія

18:01 27.07.2017

Закликаю всІх хто збирається лікуватись в Табінського-це шарлатан.Єдиний талант який у нього є-це
збагачуватись за рахунок хворих діток.Я з дитиною пробувши на лікуванні тривалий термін не одержала ніякого результату.Як совість позволяє прикриваючись Богом дерти такі великі гроші за безрезультатне лікування.

:-)

18:43 30.07.2017

УСІ ЦІ ЛАМПАДКИ І ІКОНКИ ВІН ВИКОРИСТОВУЄ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЛЮДИ ДІЙСНО ДУМАЛИ ЩО ВІН ЛІКУЄ ВІД Бога.Я думаю Господь накаже його.Він відповість за обман і ще багато чого.Люди схаменіться ви не знаєте що це за людина.

:-)

18:43 30.07.2017

УСІ ЦІ ЛАМПАДКИ І ІКОНКИ ВІН ВИКОРИСТОВУЄ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЛЮДИ ДІЙСНО ДУМАЛИ ЩО ВІН ЛІКУЄ ВІД Бога.Я думаю Господь накаже його.Він відповість за обман і ще багато чого.Люди схаменіться ви не знаєте що це за людина.

:-)

18:43 30.07.2017

УСІ ЦІ ЛАМПАДКИ І ІКОНКИ ВІН ВИКОРИСТОВУЄ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЛЮДИ ДІЙСНО ДУМАЛИ ЩО ВІН ЛІКУЄ ВІД Бога.Я думаю Господь накаже його.Він відповість за обман і ще багато чого.Люди схаменіться ви не знаєте що це за людина.

яна

18:55 29.09.2017

Люди відгукніться хто ще лікувався у Табінського

18 грудня
Сьогодні
Вчора
16.12.2017
15.12.2017
14.12.2017
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин