На залізничному переїзді в Ковелі перекриють рух автотранспорту

20 Жовтня 2018, 13:43
Залізничний переїзд 6030
Залізничний переїзд

У Ковелі перекриють рух автомобільного транспорту через залізничний переїзд на вулиці Брестській.

На підставі звернення виробничого підрозділу «Ковельська дистанція колії» про проведення капітального ремонту залізничного переїзду 368 км+815 м ст. Ковель (вулиця Брестська) міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про тимчасове закриття руху автомобільного транспорту з 8 год. 22 жовтня до 17.00 год. 27 жовтня, – повідомляють у ВП.

Об’їзд здійснюватиметься згідно з погодженою схемою.

Коментарі
21 Жовтня 2018, 00:52
Ну капець. Тепер під мостом на Сагайдачного взагалі проблема буде проїхати.
21 Жовтня 2018, 00:54
Їдьте через вісягу
21 Жовтня 2018, 17:30
який х-й там тиждень робити?20 чоловік будуть соватись один за одним туди-сюди.
21 Жовтня 2018, 17:48
казна безрозмерна
21 Жовтня 2018, 18:03
<p>як ти [ОБРАЗА] своїм розпорядженням,навіть не рішенням -бучої міської ради перекриваєш рух на трасі міжнародного значення,створюєш проблеми та незручності усім,хто має до цього будь-яке відношення?тебе [ОБРАЗА І ПОГРОЗА] мало.</p>
21 Жовтня 2018, 18:19
фас-вияснити,що за ху-ня,чи все законно і чи не порушуються конституційні права громадян
21 Жовтня 2018, 18:36
То мене КРОМБЕРГ везе в Луцьк і назад безкоштовно і кормить за пів-ціни,платить три мінімамалки,а я кругами в своїй країні,в своєму місті до своєї сім*ї добиратися маю.Однієї сокири мало.
22 Жовтня 2018, 11:33
<p>Вибачте на слові але ж всі попередні дописувачі мабуть [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] - другого слова нема!</p>
22 Жовтня 2018, 18:22
Якраз попередні коментатори коментують по суті,-де ти бачила у Європі чи при тоталітарному радянському режимі щоб на 20 квадратах ковирялися тиждень?Там що,шахту риють?Якщо ти не розумієш для чого так робиться то я на тебе навіть матюки витрачати не буду.
23 Жовтня 2018, 22:12
Знаки хоть би натикали а то 2км пропер від 7школи а знак аж біля переїзду стоїть!<br/>Чи хоч би якесь попередження про ремонт переїзду!!!!!!